muzika kao kriterijum?

AntunTun

Veoma poznat
Poruka
10.490
Lucky Luck:
i onda ce te se probuditi, upaliti muziku, bice koncert, hocesh sresti drushtvo, otici u klub gde ih inache srecesh, jbt. samo se saplicete ili ne idete zajedno, da ne pricham o krevetu i muzici u pozadini, Goca Trzan...neeeeeeeeeeeeeeeeeeee

muzika ma koliko bila bitna ipak je samo jedan aspekt lichnosti...postoje kompromisi...ako se u svemu poklapamo sem u muzici...mislim spreman sam da progutam tu razliq...al ko shto rekoh postoje ljudi koji vole muziq i oni koji je slushaju jer se slusha...ljudi iz mog okruzhenja slushaju manje vishe slichnu muziq...al se druzhim i s ljudima koji izlaze u neke dzovanske klubove i zavrtju rukave uz cecu i draganu...mislim ne mogu retji da samo muzichki uqs chini choveka...

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Lucky Luck:
da, da , "slusham sve, imam shiroka shvatanja u zivotu". Na kraju shvatish da ga bash nishta stvarno ne interesuje, i da i nemate o chenu da prichate, ili ne daj boze neshto zajedno da radite. Ma, ti su naj gori, i strogo izbegavam
Ebote al si me pogodio... nedavno sam bas poznavao jednu takvu... i super izgleda i pametna... ali sve je to tako bledo bilo... nikakv stav... nista ne zna sta oce... nema se tema za pricanje... uzas... Al dobro kontam da je to zato sto smo se slabo poznavali... no verujem da bi se u sexu slozili samo tako... :twisted: :lol:

Lucky Luck

Aktivan član
Poruka
1.251
Petar_Pan:
Ebote al si me pogodio... nedavno sam bas poznavao jednu takvu... i super izgleda i pametna... ali sve je to tako bledo bilo... nikakv stav... nista ne zna sta oce... nema se tema za pricanje... uzas... Al dobro kontam da je to zato sto smo se slabo poznavali... no verujem da bi se u sexu slozili samo tako... :twisted: :lol:
Pa ovde niko i ne tvrdi da se ne bi dobro seksali, problemchici pochinju da se nagomilavaju nakon toga i u medjuvremenu i uopshte, ma vazno je...samo tako.

V

Vragolasta Amfibija

Gost
Betty:
Amfo, Jan je Musorgski(j) :wink:
ko je jan?

skraceno od januVar?Nar?Nara? :roll:

ili mozda jan kao Zan..no ..ne znam nikakvog zana...znam Dzona (to je onaj sa linka ali mu je k.i.ta 15 cm,tako mi reko ( nije da sam ga pitala :oops: ...pffffff) a po profesiji je lajfgard..hihi... :-D )

Lucky Luck

Aktivan član
Poruka
1.251
Betty:
:lol:
aaaa....ja bih da navija za Milvol i sluša Ramštajn, ako može? :)

Der legt die Nadel auf die Ader , bietet die Musik herein
zwischen Hals und Unterarrm
die Melodie faehrt leisser ins Gebein

Der hat die Augen zugemacht
in seinem Blut tobt eine Schlacht
ein Heer marschiert durch seinen Darm
die Eingeweide werden langsam warm

Nichs ist fuer dich
nichts war fuer dich,
nichts bleibt fuer dich
fuerimmer....

a shta li je samo Milvol?

H

hanibaI77

Gost
jeeee ovde ima bar postova na koje mi se reaguje.al smor :roll:
u mom zivotu nema muzike...Sem kad pravim generalno spremanje kuce :lol:
ja sam kao dzulia roberts u filmu odbegla mlada :lol: zavisi kakva jaja voli verenik
dobro ajde tarmi ricmi je neka krajnost kao sto ni drndanje jazza ne bih sigurno podnela u kuci

Betty

Elita
Poruka
21.483
Lucky Luck:
Der legt die Nadel auf die Ader , bietet die Musik herein
zwischen Hals und Unterarrm
die Melodie faehrt leisser ins Gebein

Der hat die Augen zugemacht
in seinem Blut tobt eine Schlacht
ein Heer marschiert durch seinen Darm
die Eingeweide werden langsam warm

Nichs ist fuer dich
nichts war fuer dich,
nichts bleibt fuer dich
fuerimmer....

a shta li je samo Milvol?

super!

Milvol je klub iz Pekama, za koji navijaju Rodni i Del Boj...
nevezano za to, najveće su barabe, kao kod nas FK Rad, otprilike :)

LUDICA

Domaćin
Poruka
4.886
Ima tu necega, oko muzike i tripa u glavi. Mada Ne bih mogla reci da bas svaka muzika sa sobom vuce i neki poseban stil razmisljanja, ali definitivno se nece naci neko ko voli balet i operu i neko ko slusa death metal....
Ali da bas samo muzika koju neka osoba slusa presudi o mom misljenju o njemu, to mi se nije desavalo. Ne kazem, opet da bih mogla da budem s nekim ko npr. slusa sargije i tamburice, ali kada upoznam osobu drugacijeg muzickog ukusa obicno se potrudim da upoznam malo bolje muziku koju on slusa, pa, ili je prihvatim, ili nosim diskmen sa sobom 8)
Ali ako ta njegovam muzika podrazumijeva odredjen stil njegovog zivota(totalno drugaciji od mog) koji on nema namjeru da mjenja niti da pravi kompromis, onda ciao djaci!

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
Nemogu da skapiram zasto su ljudi tako nadobudni, svojeglavi i narcisoidni da utripuju sebi u glavu da je samo muzika koju oni slusaju ok i da su "budale" svi koji slusaju drugu vrstu muzike.
Svaka muzika ima svoje kvalitete, svoje dobre i lose strane, svoje dobre i lose pojedine pesme....SVAKA!

Neznanje je ono od cega covek uglavnom ima repuls, strah i odbojnost. Recimo da sam pored nekih devojana upoznao (tj ima prilike da odslusam celokupne koncerte, albume) pojedinih bendova koji su za mene pre toga bili idiotski i moronski i nije mi padalo na pamet ikad u zivotu duze od 2 sekunde da ih poslusam. Ali kad sam ih poslusao... upoznao, razumeo i DOZIVEO... onda sam provalio da tu ipak ima i neceg dobrog... da ima neceg sto ti se svidi i sto ume da te ponese.... Naravno da to nikad nije toliko uticalo da promeni moje afinitete... ali je uticalo da skontam da nisu "debili"...

Zato kazem da je neznanje ono sto inicira toliku odbojnost...

Petar_Pan

Iskusan
Poruka
6.907
I hebes te ljude i te veze kad nisu u stanju da se dogovore oko jedne pesme... kako li ce se ti ljudi dogovarati oko nekih mnogo bitnijih i krupnijih stvari... neophodnih za funkcionisanje...
Ljudi nespremni za kompromise i nezreli za dogovore nisu za vezu uopste....

Betty

Elita
Poruka
21.483
Ima ljudi kojima muzika znači nešto,
i onih kojima ne znači ništa...
to je cela razlika - u odnosu na učešće muzike u životu se opredeljujemo.
NEMA SVAKA muzika dobre strane. Neke vrste muzike JESU za prezir. Kao i neslušanje muzike. Bar ja tako razmišljam. Nemati sluha za muziku, pa to je nešto devijantno :P e, tAKVI obično slušaju klasičnu m. :roll: Da se kaže da nešto slušaju. Prazinina, zjapeća.

jacques

Buduća legenda
Poruka
29.864
Betty:

super!

Milvol je klub iz Pekama, za koji navijaju Rodni i Del Boj...
nevezano za to, najveće su barabe, kao kod nas FK Rad, otprilike :)
Za Milvol vazi da imaju najbezobraznije i najgore navijace u celoj Engleskoj.Nema utakmice ada ne prave neke izgrede...Nekada su bili i u prvoj ligi...
A sto se tice Rammsteina....:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D....Ich will i Ohne Dich...;)

Lucky Luck

Aktivan član
Poruka
1.251
Betty:
NEMA SVAKA muzika dobre strane. Neke vrste muzike JESU za prezir. Kao i neslušanje muzike. Bar ja tako razmišljam. Nemati sluha za muziku, pa to je nešto devijantno :P e, tAKVI obično slušaju klasičnu m. :roll: Da se kaže da nešto slušaju. Prazinina, zjapeća.
bojim se samo da tema ne skrene u diskusiju o muzichkim ukusima, u tom sluchaju nam ne gine premeshtanje na neki drugi forum.

bobba

Domaćin
Poruka
3.835
Betty:

da ja npr imam mp3 non stop i stalno slusam muziku uz to se vrtim na stolici (cak i sada ) pa se ovi moju cude
a ja obozavam da vrtim guzzzommmm

tacno nismo svi siti po tom pitanju ;)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.