MUZIKA 90-ih?

Meni su 90-e godine obelezne grupom The Prodigy koja je nastala 91 ili 92 mada nisam siguran oko te dve godine i oni su harali tom sab kulturom celu deceniju a i ovaj novi album im je extra.... To je bilo cudnoo vreme, tek je poceo tehno, trance-progressiv, rejv i taj tip muzike zatim kompjuteri koji su se munjevito usavrsavali..... To ok repa i hip-hopa....
Sta su 2pac, Ice Cube, Snoop dogg i jos mnogi radili 90-tih nego snimali albume...... A oko metala i tog tipa muzike.... Devedesetcetvrte je osnovan Rammstein koji imaju mnoooogooooooo dobre pesme........ Takodje i Nirvana ali i 90-e su bile godine kraja nekim rock grupama........
 
Sve pesme koje sam volela 90-tih,i danas ih volim jednako...
Dok su ove novopečene pesme super neka 2-3 dana i onda dosade...
Ne razumem u čemu je problem sa ovim današnjim pesmama......:dontunderstand:
 
Sto se tice hard core-a punka devedesetih bilo je tu dosta bendova tipa :Madball,Biohazard,Agnostic Front,SOD,M.O.D.,DRI...
Ipak bilo je tu dosta dobre muzike i sto se pop muzike tice npr.:Simple Red,Haddaway,Ace of Base,C-Block,Gala,La Bouche,Lenny Kravitz....
 
Fenomenalne devedesete!!!

Pulp, Ocean Colour Scene, Manic Street Preachers, Charlatans UK, Oasis, Cast, James, Texas, Lush, Beautiful South, Supergrass, Bluetones, Lightning Seeds, Inspiral Carpets, Ash, Boo Radleys...

Disco 2000, One hundred mile high city, Design for life, My beautiful friend....DON'T LOOK BACK IN ANGER!

 
Dobre su 90-e. . . Ceo grunge: Alice in Chains, Soundgarden, Pearl Jam, Temple of the Dog, onda Pantera koja je tada izdala nepogresive albume, Tool, Moloko, Aphex Twin, Prodigy, Richie Hawtin. . . Ko ce se svega toga setiti. . .
 
Ja obozavam 90-te. Pogotovo rejv,grandz i esid kulturu. To je muzika mojeg detinjstva. Mnogo dobrih grupa i samostalnih izvodjaca je bilo,pogotovo pocetkom 90-tih. Meni su definitivno ovu deceniju obelezili bendovi kao Prodigy,Primal Scream i npr. Alice In Chains. <3 ih
 
Uh po mom nekom ukusu, najbolje ...
Ajd` da pokusam ja da nabrojim neke, mada ko bi popamtio sve te grupe, ali da su bile dosta jesu i naravno medju njima dosta i kvalitetnih...
MR. Big,M ~People, Paula Abdul,KLF,Army of Lovers,Right Said Fred,We,wet, wet,.Shakespear`s sister,Ugly kid Joe, Londonbeat,Erasure,Mariah Carey, Boyz // man,The Cranberries, Offspring ...Ja ubacih neke za koje smatram da nisu nabrojane...:D
 

Back
Top