Muzicko Obrazovanje

Anonimus1312

Početnik
Poruka
3
Pozdrav drustvo, nisam mogao da nadjem na forumu nista vezano za ovu temu, pa se nadam da ima neko ko ce se naci nekim savetom da pomogne.
Naime zanima me kako bi bilo najbolje da se upustim u svet muzike, al obzirom da nisam uopste muzicki obrazovan (zavrsio sam saobracajnu skolu) imam 24 godine i pitam se da li je kasno da pocnem da se bavim muzikom?
Mnogo volim muziku i mnogo volim da pevam po ceo dan sam raspevan, uzivam u muzici i verujem da bi bio jako srecan da se bavim time i bio bi mnogo posvecen.
Svaki savet bi mi dobro dosao kako poceti.
Ako nelo zna dobre profesore ili skole u Novom Sadu mnogo bi mi pomoglo.
 
Pozdrav drustvo, nisam mogao da nadjem na forumu nista vezano za ovu temu, pa se nadam da ima neko ko ce se naci nekim savetom da pomogne.
Naime zanima me kako bi bilo najbolje da se upustim u svet muzike, al obzirom da nisam uopste muzicki obrazovan (zavrsio sam saobracajnu skolu) imam 24 godine i pitam se da li je kasno da pocnem da se bavim muzikom?
Mnogo volim muziku i mnogo volim da pevam po ceo dan sam raspevan, uzivam u muzici i verujem da bi bio jako srecan da se bavim time i bio bi mnogo posvecen.
Svaki savet bi mi dobro dosao kako poceti.
Ako nelo zna dobre profesore ili skole u Novom Sadu mnogo bi mi pomoglo.
Nikad nije kasno,a i nisi ti toliko mator,da ne bi mogao da krenes prvo u nizu,pa u srednju muzicku skolu.Ako jos imas talenta.To ce veoma mnogo pomoci.
 
Pozdrav drustvo, nisam mogao da nadjem na forumu nista vezano za ovu temu, pa se nadam da ima neko ko ce se naci nekim savetom da pomogne.
Naime zanima me kako bi bilo najbolje da se upustim u svet muzike, al obzirom da nisam uopste muzicki obrazovan (zavrsio sam saobracajnu skolu) imam 24 godine i pitam se da li je kasno da pocnem da se bavim muzikom?
Mnogo volim muziku i mnogo volim da pevam po ceo dan sam raspevan, uzivam u muzici i verujem da bi bio jako srecan da se bavim time i bio bi mnogo posvecen.
Svaki savet bi mi dobro dosao kako poceti.
Ako nelo zna dobre profesore ili skole u Novom Sadu mnogo bi mi pomoglo.
Nikad nije kasno, zvezde granda, prvi glas srbije itd.

Ako bas hoces da se razumea u sopran i tenor i odakle je Sopen upisi muzicki skolu, tada mozes da se bavis i muzikom profesionalno (u studiju) samo je malo danas teze uspeti, ali vredi.
Imas youtub, facebook, i za tili cas ces biti popularan, ovako ili onako.
Kad kazem da je danas teze uspeti mislim na vrednost koju donosi umetnost bavljenja muzikom, stvaranje muzike itd.
Evo ja razmisljam da kupim klavir jedan taman mi jos to treba.
Ja se s muzikom rodio :)
 
Možda privatno.
U nižu muz. školu se upisuje sa 8 godina, traje 6 godina( tako je bilo davno kada su mene upisali, mislim da je nepromenjeno)
Mislim da moze da pocne i sa nizom,a ako je sta promenjeno,i ako ima slifa za muziku,mozda ga puste i u srednju muzicku.Ako misli da je dobar pevac,treba da ode kod nekog dobrog harmunikasa,koji daje casove muzike i pevanja i krene privatno.U svakom slucaju placaju se.
 
Hvala svima na odgovorima, znaci mnogo svaka podrska i svaki savet.
Sto se talenta tice verujem da imam, svi drugari mi govore da lepo zvuci to sto pevam, a i desilo se par puta da su mi i sami pevaci rekli da imam talenta. Mislim da mi je to u genima(cigan sam😃)
DEfinitivno cu probati sa privatnim casovima, samo jos kada bi znao dobrog profesora u Novom Sadu
 

Back
Top