Muzički plagijati koji nisu šire poznati

Ustvari, nekoliko puta sam pokušao da otvorim takvu temu na potforumu Muzika, ali tamo su mi rekli da tema već postoji. Tako da ću ovde da posadim jedan blog o pesmama koje sam lično prepoznao kao plagijat ili reminiscenciju, nebitno je.

IMG_20210410_145841.jpg
 
Poslednja izmena od moderatora:
Jako si blizu, blizu, blizu... hoćeš da pokušaš još jednom? Deli te godinu dana od pogotka...
Pa ne znam stvarno, ne pada mi na pamet trenutno nista. Ovo je bio na prvu loptu, po secanju nekako.:confused:
A, dobro, pogodio sam bend.:cool: Slicne da, al mi je Gaga zaista prvo pala na pamet po tom upecatljivom delu.:)
On se izdvaja jer kao kod Vangelisa, ne sara bass gore-dole jureci akorde, vec drzi jedan ton.;) Harmonija tu seta, to da.:)
 
Pa ne znam stvarno, ne pada mi na pamet trenutno nista. Ovo je bio na prvu loptu, po secanju nekako.:confused:
A, dobro, pogodio sam bend.:cool: Slicne da, al mi je Gaga zaista prvo pala na pamet po tom upecatljivom delu.:)
On se izdvaja jer kao kod Vangelisa, ne sara bass gore-dole jureci akorde, vec drzi jedan ton.;) Harmonija tu seta, to da.:)
Ajde popravni. Original:


Plagijat?
 

Back
Top