Muzicari sa Krstarice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nema nigde viska takt tamo u mom :D nego je takt od 3/8 :-? pa posto to bas i nije uopicajan takt...(ne bi moglo da se uklopi u 3/4, dobro bar onaj pocetak ne bi xD)

al hvala ljudi...ja sviram gitaru vec jedno godunu ipo 8-)

jel ovo samo za stvari koje mi komponujemo il mozemo i neki cover da stavimo?
Sad sam to rekao , mozes i cover al da nije imitacija :) pa to sam mislio , takt je neuobicajen , pa zvuci cudno,ja bi dodao jos dva pa bi imalo neku simetriku :) ali po tome se mi razlikujemo , svaki voli drugacije , a pesma je tvoja :) inace skoro isto sviramo , ja sviram 2 godine , ali mozda manje od godinu da uzimam neke casove,dotle je bilo ono samarnje akorada

Sad sam to rekao , mozes i cover al da nije imitacija :) pa to sam mislio , takt je neuobicajen , pa zvuci cudno,ja bi dodao jos dva pa bi imalo neku simetriku :) ali po tome se mi razlikujemo , svaki voli drugacije , a pesma je tvoja :) inace skoro isto sviramo , ja sviram 2 godine , ali mozda manje od godinu da uzimam neke casove,dotle je bilo ono samarnje akorada

da :D

ja elektricnu sviram 1 god.

:) cale mi pokazo neke osnove dok sam imo akusticnu, a za ostatak sam samouk

e cuo sam vase snimke :D:D do jaja! dobri ste

Dobro kaze onaj lik,za you tube ,ali meni je spor net,ne mogu da gledam snimke , mada nije fora svirati iza glave,iza ledja , jednom rukom dok drugom puckas prstima(da i to sam radio) a da se to ne cuje na snimku :))))))))))))))))))) a sta bi svirali cover??? mogli bi svi da sviramo Zajdi,Zajdi ... ili cemo nesto zesce ??? Sta vi svirate?

Kad si ti cuo DJM-a , a ja nemam perkusije :) a stvarno , na par mest izgleda kao slajd ,a svirao sam pull-off , mislio sam da na to mislis :) Pretpostavljam da ces nam onda odssvitarti taj solo kad nije tezak iz Smokea :)

Pa primijetio sam i to ha mislim da jesam, al vidim da su to p off h on i nisu nesto mnogo neobicni ja mislim.

Ne, necu da vam odsviram, oces ti da nam odsviras?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back