Muzicari sa Krstarice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
E ovako , sad sam odslusao , pa idemo redom :) :
Upadljivo_tih .... za dans smo rekli blues, ono tvoje mi lici na intro za neki horor filim , ali DOBAR intro :) nema , ritma ni bluza , ali ima atmosferu :)
a OXpod , pesma je dobra , svidja mi se kraj , samo cini mi se da ti ona tema na pocetku ima 2 takta vise , ili manje ...ritmicki nije dobra kad saberes broj taktova .... a isto kritika , za danas je trebala blues imprivizacija :) imam i ja neke pesmice mozda ih postavim sutra.....

nemoj da postavljamo, nego da sviramo nanovo pa stavljamo. Pa lici malo na blues. Da jeste kao za horor film. al ovo je bilo cisto da se ne bunis da niko ne salje:) boljeista nego nista,al odsvirao sam ga lose. Stavicu drugi. Komponovah to davno nekad.......

Ja nocas necu , iznervirao sam se zbog zvuka koji se cuje , ne lici na ono uzivo .... :) nadam se da cete vi postaviti , pa mozes , stavljaj i nesto tudje , ali da ima smisla , nemoj sad d nam sviras Smoke on the water od pocetka do kraja , isto ko na snimku...:) Dok se mi ovde zezamo ,DJM smislja savrseni blues lick :)

Ja nocas necu , iznervirao sam se zbog zvuka koji se cuje , ne lici na ono uzivo .... :) nadam se da cete vi postaviti , pa mozes , stavljaj i nesto tudje , ali da ima smisla , nemoj sad d nam sviras Smoke on the water od pocetka do kraja , isto ko na snimku...:) Dok se mi ovde zezamo ,DJM smislja savrseni blues lick :)

DJM je uvjek ozbiljan:lol: Zasto mislis da mi pada na pamet da sviram smoke on the wather?

Ja bi predlozio da sviramo Blues, ali sa sve mikrofoniju, distortion (ako ima ako nema nesto drugo) + Delay na maskimum + Tone na maksimum... + harmonici... al nebi to bio blues:roll:

Pa to velim. A zasto mislis da cu da sviram neku "sablonsku" "cuvenu" "laku" "popularnu" stvar?
Al si ti neki bukvalista :) :) pa sta sam trebao da kazem , nesto kao e nemoj samo da sviras od Jeff Becka-Becks Bollero , kada to ko zna da li i znas sta je , a onda bi me verovatno pitao zasto sam bas to rekao:) Smoke mi padne na pamet kao neka rock pesma , eto onako bzv:)

Al si ti neki bukvalista :) :) pa sta sam trebao da kazem , nesto kao e nemoj samo da sviras od Jeff Becka-Becks Bollero , kada to ko zna da li i znas sta je , a onda bi me verovatno pitao zasto sam bas to rekao:) Smoke mi padne na pamet kao neka rock pesma , eto onako bzv:)

Ne nego nisi shvatio. Smoke on the wather bi uploadovala neka budala, da se napravi "pametna"-jer to nije tesko za svirat, al bi svak pomislio "vidi ovoga svira ko bog" pa onda zato. Pa sam pitao zasto mislis da sam takva budala, ili si govorio svima da ne stavljaju "pomodne" stvari, nego svoje, ... jel bilo 'uopste' ili 'upuceno bas meni'> to pitam. Nisi odgovorio jos.

Ne nego nisi shvatio. Smoke on the wather bi uploadovala neka budala, da se napravi "pametna"-jer to nije tesko za svirat, al bi svak pomislio "vidi ovoga svira ko bog" pa onda zato. Pa sam pitao zasto mislis da sam takva budala, ili si govorio svima da ne stavljaju "pomodne" stvari, nego svoje, ... jel bilo 'uopste' ili 'upuceno bas meni'> to pitam. Nisi odgovorio jos.
Uopste , nije tebi ne brini :) pa odsviraj mi solo iz Smokea ako je laka :) ne kazem da je teska,ja mogu da odsviram ,ali nije bas ni za bebe :)

Uopste , nije tebi ne brini :) pa odsviraj mi solo iz Smokea ako je laka :) ne kazem da je teska,ja mogu da odsviram ,ali nije bas ni za bebe :)

Ne brinem nego pitam.:evil:
pa ****** meni je laka, to je prvo sto sam naucio da sviram:? ozbiljno (na akusticnu je bilo, al je imalo zestinu:lol:) Nekom je lako ovo, nekom ono...zavisi sve zavisi.

Solo neznam koji je sad.. znam onu "temu" ili ti "rif".

Jeste da nesam BAS muzicar,ali sad sam pocela sa gitarom:D,i ok mi ide...
Ali moram da kazem,ovo je ODLICNO!!:shock::-)

Pa sviraj - nije niko na ovu temu "bas muzicar" ja mislim. :) Mislim, ne bavi se niko profesionalno (jeli?). Ja pojma da sviram nemam, ovi dvojica imaju, al jedan zajebe slajd jedan ubacuje prekusije dje im mjesto nije:) ja i jedno i drugo zajebem... i kasnim i jos dosta toga;) aj ti uzimaj gitaru i uploaduj bre:)

Pa sviraj - nije niko na ovu temu "bas muzicar" ja mislim. :) Mislim, ne bavi se niko profesionalno (jeli?). Ja pojma da sviram nemam, ovi dvojica imaju, al jedan zajebe slajd jedan ubacuje prekusije dje im mjesto nije:) ja i jedno i drugo zajebem... i kasnim i jos dosta toga;) aj ti uzimaj gitaru i uploaduj bre:)
E to si druze primetio:) to uopste nije bio slajd nego pull-off , ali se tako jadno cuje na mikrofonu,valja slabije ide ta dinamika ,cuje mi se i kako komp bruji :) ali svaka cast sto si primetio , imas sluha

Nema nigde viska takt tamo u mom :D nego je takt od 3/8 :-? pa posto to bas i nije uopicajan takt...(ne bi moglo da se uklopi u 3/4, dobro bar onaj pocetak ne bi xD)

al hvala ljudi...ja sviram gitaru vec jedno godunu ipo 8-)

jel ovo samo za stvari koje mi komponujemo il mozemo i neki cover da stavimo?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back