muza za akt, da ili ne?

gazda je načuljio uši a vaš odgovor glasi...

  • ne hvala

  • da, pristajem

  • joj ne znam šta da odgovorim


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

dragojIo

Aktivan član
Poruka
1.612
Žene, zamislimo sledeću situaciju.
Iznajmile ste stan. Vaš gazda, muškarac prijatnog izgleda (ne onaj, tom perveznjaku ste udelile šamarčinu i otišle), dakle novi gazda, nalazi se u stanu na nivou iznad vašeg, i on je slikar.
Faktički, gore mu je atelje.

Elem, pogledale ste neke njegove radove u realizmu, portrete, zdele s voćem itd, i shvatate da nije samo reč o veoma darovitom umetniku, već i o geniju.
Međutim, i on je pogledao vas, i dobio veliku inspiraciju.:idea:
On vam kaže, da bi voleo da naslika vaš akt (akt ili ništa), i da oseća da bi to bio njegov masterpiece....
I ja kao autor teme, sa svojim sveznanjem, vam to garantujem, slika bi trebala da uđe u azbuku svetske umetnosti 21. veka, verujte mi na reč.

Pa, da li bi pristale?
 
ja sam procitala muŽa za akt... pa mi nista nije bilo jasno, 'oce li njega ili mene da slika, ili sve zajedno... :D bre dragojlo ako taj slika realisticne cinije sa vocem u 21.veku, odmah da ti kazem nije bas genije a jos manje ce uci u istoriju umetnosti 21.veka tako da devojke ne pecajte se taj gazda slikar je neki ficfiric...
 
ja sam procitala muŽa za akt... pa mi nista nije bilo jasno, 'oce li njega ili mene da slika, ili sve zajedno... :D bre dragojlo ako taj slika realisticne cinije sa vocem u 21.veku, odmah da ti kazem nije bas genije a jos manje ce uci u istoriju umetnosti 21.veka tako da devojke ne pecajte se taj gazda slikar je neki ficfiric...
i ja sam pomislila da treba ovog puta umesto prljavih gaca da ulozim muzevljevo zmijsko telo za kiriju:rotf:
ne bih pozirala,to je jedan uzasno dosadan posao:-|
 
ja sam procitala muŽa za akt... pa mi nista nije bilo jasno, 'oce li njega ili mene da slika, ili sve zajedno... :D bre dragojlo ako taj slika realisticne cinije sa vocem u 21.veku, odmah da ti kazem nije bas genije a jos manje ce uci u istoriju umetnosti 21.veka tako da devojke ne pecajte se taj gazda slikar je neki ficfiric...

I ja :D:lol: ....svi na gomilu:lol: ako bi bash provalila da je genije - sto bi malo teze bilo bez tatinog saveta - ja bi, a mozda bi i ako nije genije :-) Cale mi je slikar pa mi to nije strano. Umeju ti umetnici da budu malo caknuti doduse, a i seksualno ugrozeni. Ja bi pre pristala da poziram na Akademiji pred studentima nego nekom samostalnom umetniku solo u njegovoj gajbi;)
 
I ja :D:lol: ....svi na gomilu:lol: ako bi bash provalila da je genije - sto bi malo teze bilo bez tatinog saveta - ja bi, a mozda bi i ako nije genije :-) Cale mi je slikar pa mi to nije strano. Umeju ti umetnici da budu malo caknuti doduse, a i seksualno ugrozeni. Ja bi pre pristala da poziram na Akademiji pred studentima nego nekom samostalnom umetniku solo u njegovoj gajbi;)

Ma neemoj, studentima bi, a starijem gospodinu ne bi? E, zene, zene...
 
i ja sam videla muža za akt ,, pa reko svi ste vi pametni samo sam ja glupa

bavim se i ja aktovima, mada nemam žive primerke, uzimam ideje sa neta, skoro sam uzela i neki medicinski leksikon, kopirala sklop mišića, mislim da je muško- ženski akt najprimaljiviji za slikarstvo, dok se stvara,,, neiscrpna tema

taj baja genije sto je zatrazio model čini mi se da je mislio isključivo na umetnost ,, tako da ne kontam sta je tema ,, plaćanje kirije
 
samo pet glasova?

očigledno još nisu stigle u kutak forumašice tipa Betty, CakiCoka, dablousevn, Dana, ginjasvinja, HELENA33, Krenpita, Misic, MoPo3, Nexyok, Taisa, Alex 777, MILENA_NBG, skorpijamaya, srećica, topmodelsica, DBiksi, guitargirl, KungFu4life, Samantha Jouns, Borac za prava zivotinja, Borg_Queen, Doors of Perception, Harmony, ivam91, mojra, ssashaa, S_K_V_O, Trojanka...
 
samo pet glasova?

očigledno još nisu stigle u kutak forumašice tipa Betty, CakiCoka, dablousevn, Dana, ginjasvinja, HELENA33, Krenpita, Misic, MoPo3, Nexyok, Taisa, Alex 777, MILENA_NBG, skorpijamaya, srećica, topmodelsica, DBiksi, guitargirl, KungFu4life, Samantha Jouns, Borac za prava zivotinja, Borg_Queen, Doors of Perception, Harmony, ivam91, mojra, ssashaa, S_K_V_O, Trojanka...
Opsesija...:shock:a zar ti nije dovoljna jedna?:mrgreen:
 

Back
Top