Muž u kafani

Zvoco,mlohava kita udatu zenu vodi u bludnjicenje sa drugim muskarcima ili zenama.E,sad ako to sto trazi nadje u kafanii eto ti veselja.Sto bi se opijala i svoj zivot jos vise srozavala,kad moze da nadje neki dobrostojeci primerak i bude joj lepo?Za to joj nije potreban alkohol

Zvoco,mlohava kita udatu zenu vodi u bludnjicenje sa drugim muskarcima ili zenama.E,sad ako to sto trazi nadje u kafanii eto ti veselja.Sto bi se opijala i svoj zivot jos vise srozavala,kad moze da nadje neki dobrostojeci primerak i bude joj lepo?Za to joj nije potreban alkohol

Pa gde će ako ne u kafani:confused:.. tamo je najveći promet....ali mlohava kitha ju je dovela u kafanu pa će tamo već da nađe neku čvršću kithu...a usput će da prekrati dosadu nešto i da popije i leči tugu....zamišljaj malo nemoj da ti ja sve govorim;)....scenario je to:rotf::rotf:

Pa gde će ako ne u kafani:confused:.. tamo je najveći promet....ali mlohava kitha ju je dovela u kafanu pa će tamo već da nađe neku čvršću kithu...a usput će da prekrati dosadu nešto i da popije i leči tugu....zamišljaj malo nemoj da ti ja sve govorim;)....scenario je to:rotf::rotf:

Samo joj pored mlohave kite dragog joj muza treba kita nekog dzibera sto orgija po kafanama i smrdi po alkoholu:roll:Zvoco,ja ne zamisljam....Masta je za pocetnike:)

Šta natera muškarca koji ima dobar posao, ženu i sitnu decu, da utehu traži u punoj čaši, a da nije Toma Zdravković ?

Nesposobnost i nemogućnost da prihvati ulogu koju mu je život nametnuo, a još manje mogućnost da preuzme odgovornost za sopstveni život i živote te dece.
Ništa drugo nego kukavičluk, sebičnost, lenjost i neodgovornost.
Sve ostalo mogu biti samo okidači, ali ovo ostaje u tim osobama i čini njihov karakter sve dok jednog dana ne skapaju od alkohola tj. već neke pratilje alkoholizma :neutral:

Nesposobnost i nemogućnost da prihvati ulogu koju mu je život nametnuo, a još manje mogućnost da preuzme odgovornost za sopstveni život i živote te dece.
Ništa drugo nego kukavičluk, sebičnost, lenjost i neodgovornost.
Sve ostalo mogu biti samo okidači, ali ovo ostaje u tim osobama i čini njihov karakter sve dok jednog dana ne skapaju od alkohola tj. već neke pratilje alkoholizma :neutral:

A šta ako On misli da je u pravu i da je to normalna reakcija ?

A šta ako On misli da je u pravu i da je to normalna reakcija ?

On onda nije trebalo da pravi decu.

Pazi, jedno je provoditi veče u kafani sa prijateljima ponekad.
Čak i ako imaš neku tugicu i mukicu možda ni ne poželeti da je podeliš sa nekim tj. ženom, iz ko zna kojih razloga, potpuno nebitno.
Već jednostavno dopustiti sebi da se opustiš sa prijateljima, našališ, izlečiš rane sam ako ti je tako lakše...

Ali sve što prevazilazi akutni napad tog nečega, tj, takvo ponašanje počne da postaje pravilo... e to je onda sebičluk, koji vodi u alkoholizam, samim tim celu porodicu u dodatne probleme.

I tu nema baš ništa normalno. I nema opravdanja.

Pored sitne dece ? Onda je samo glup.

Pa sada, ima svakavih situacija i ljudi...šta ako on nije želeo tu decu...sad ćeš da kažeš da je trebao da stavi kondom...i bio bi u pravu....ali ...hm....ima i raznih žena.... ne bih bila u redu kada bih branila samo žene a optuživala muškarce...mnogo je to komplikovano za mene.... pa šta misliš zašto se do sada još nisam udala...;):p

Pa sada, ima svakavih situacija i ljudi...šta ako on nije želeo tu decu...sad ćeš da kažeš da je trebao da stavi kondom...i bio bi u pravu....ali ...hm....ima i raznih žena.... ne bih bila u redu kada bih branila samo žene a optuživala muškarce...mnogo je to komplikovano za mene.... pa šta misliš zašto se do sada još nisam udala...;):p

Zato što Supermen ne sleće u tvoje krajeve

ps Zvocko i Mocko, laku noć vam želim i slatko sanjajte.
Adio

Hihihi, pa mogao je stati posle jednog.:D

Back