Muž mi je kupio poklon koji mi se ne svidja, sta da radim sada?

Neno

Veoma poznat
Moderator
Poruka
14.916
Kupio mi je muz poklon, parfem, koji mi se uopste ne svidja i sada ne znam sta da radim s njim.Da ga poklonim nekome,ne ide, jedino sto mi je palo na pamet da ga koristim kao osvezivaž u WC-u. Tako ce primetiti da ga koristim ,nadam se :)
"Poklonu se ne gleda u.. zube" kažu :)
Kako da riješiš taj problem - jednostavno. Istreseš njegov sadržaj pa iz nekog svog omiljenog pretočiš u njega.. čas posla. ;)

Mika

dream catcher
Moderator
Poruka
18.242
Па и она сигурно не зна које пиво он воли?
Evo ja znam, mislim za moj, ne za njen :D

Salu na stranu, lepo je primecivati takve sitnice, i sto je najbitnije to je to sto drugima znaci, a ne sam poklon.
Ali, nismo svi isti, i ne primecuje svako. Ranije sam i ja zvocala, dok nisam shvatila da je jednostavno takav, i to se ne moze promeniti. Uradice sta god budem zatrazila, ali da sam primeti nesto i bude spontan, to nikako.
Sad i da kazem nesto oko toga, to bude na salu, ne zameram nista

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
56.830
Muž koji ne zna šta žena voli.
Zašto kupuje stvari koje su jako delikatne. Svako voli nešto drugačije i parfem je veliki promašaj.
Plus je parfem neinspirativan poklon. Šta ću nekome za rodjendan? Aj parfem, standardno..
kako zasto? nemoj molim te da mi diras u parfeme
a0562.gif

pokloniti parfem uopste nije promasaj...cak sta vise...ja volim da dobijem neki kojeg jos nisam probala...
cuj neispirativan....ajd sad reci i za cvece i drvece da nije inspirativno
a057.gif

cinis me nasilnom :D

a sto se teme tice...meni je svaki lep na svoj nacin i svaki mogu da koristim...ima naravno neki koji mi se vise svidjaju ali...
ma reci ti koji je to parfem...sada me bas zanima :D

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.808
a0562.gif

pokloniti parfem uopste nije promasaj...cak sta vise...ja volim da dobijem neki kojeg jos nisam probala...
a057.gif

a sto se teme tice...meni je svaki lep na svoj nacin i svaki mogu da koristim...ima naravno neki koji mi se vise svidjaju ali...
Meni je kupovina parfema tako neinspirativan poklon. Ono kad nemaš ideje šta da uzmeš, a ti zgrabiš neki parfem koji smatraš da će biti dobar i tutneš ga slavljeniku.

Cveće je nešto drugo. To je više vekovna tradicija koja se poštuje i dalje. Kupovina parfema nije tradicija. :D

Opusti se korni malkice. :heart:

Nesnadjena

Aktivan član
Poruka
1.965
a0562.gif

a057.gif

Cartier- La Panthere

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
56.830
Meni je kupovina parfema tako neinspirativan poklon. Ono kad nemaš ideje šta da uzmeš, a ti zgrabiš neki parfem koji smatraš da će biti dobar i tutneš ga slavljeniku.

Cveće je nešto drugo. To je više vekovna tradicija koja se poštuje i dalje. Kupovina parfema nije tradicija. :D

Opusti se korni malkice. :heart:
vidi meni nije...cenim da ti ne volis i ne koristis parfeme :)

ja mirise vezujem za dogadjaje, emocije, raspolozenje...i svaki buckuris ima svoju pricu...nesto sto ti se obraca...inspirise samo po sebi...
da li su to citrusi sa mesavinom kedra i cvetovima narandze koje te teleportuju na neku obalu morsku u leprsavoj haljini...ili neki gurmanski, topli...skoro da te davi....ali taj davez te drzi celi dan, tu je...sa tobom...greje...

da...promasaj je pokloniti nekome ko uopste ne voli parfeme...kao sto bi meni bio promasaj kupiti tiganj...razumem ja tebe :)

Baby Yoda

Contributor
Poruka
21.808
vidi meni nije...cenim da ti ne volis i ne koristis parfeme :)

ja mirise vezujem za dogadjaje, emocije, raspolozenje...i svaki buckuris ima svoju pricu...nesto sto ti se obraca...inspirise samo po sebi...
da li su to citrusi sa mesavinom kedra i cvetovima narandze koje te teleportuju na neku obalu morsku u leprsavoj haljini...ili neki gurmanski, topli...skoro da te davi....ali taj davez te drzi celi dan, tu je...sa tobom...

da...promasaj je pokloniti nekome ko uopste ne voli parfeme...kao sto bi meni bio promasaj kupiti tiganj...razumem ja tebe :)
Koristim parfeme, ali nekako ne osećam trud u tome. Nadam se da razumeš. Kao da partner ne želi da smisli nešto bolje. Samo da otkači tu obavezu.

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
56.830
Cartier- La Panthere
nisam probala, ne znam kakav je...po sastavu bih rekla da je jak parfem...i da nije nikako letnji, za toplo...
mozda ti zato ne prija? mosus, gardenija, ruze, voce...

verujem da bi ti zimi bolje legao...onako samo spric... daj mu sansu :)
nije svakidasnji izbor parfema...ne spada u one popularne koje svaka nosi...meni se vec dopada izbor tvog muza :D

Nesnadjena

Aktivan član
Poruka
1.965
nisam probala, ne znam kakav je...po sastavu bih rekla da je jak parfem...i da nije nikako letnji, za toplo...
mozda ti zato ne prija? mosus, gardenija, ruze, voce...

verujem da bi ti zimi bolje legao...onako samo spric... daj mu sansu :)
nije svakidasnji izbor parfema...ne spada u one popularne koje svaka nosi...meni se vec dopada izbor tvog muza :D
E sad, ako si lavica u horoskopu,onda me i ne cudi :D

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
56.830
E sad, ako si lavica u horoskopu,onda me i ne cudi :D
nisam...nemam veze sa lavicama... :)

izbor tvog muza mi govori da je zeleo nesto posebno za tebe, posebno kao sto si mu ti...

nije mu zameriti sto nije potrefio, namere su mu bile zaista za pohvalu :) Cartier nije nesto sto se kupuje svakodnevno i ne mislim zbog cene...prosto nije popularan ali su poznati po kvalitetu...

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
61.785
Kupio mi je muz poklon, parfem, koji mi se uopste ne svidja i sada ne znam sta da radim s njim.Da ga poklonim nekome,ne ide, jedino sto mi je palo na pamet da ga koristim kao osvezivaž u WC-u. Tako ce primetiti da ga koristim ,nadam se :)

Ако волиш свог мужа, користићеш његов поклон.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.