Muž mi je kupio poklon koji mi se ne svidja, sta da radim sada?

Nesnadjena

Aktivan član
Poruka
1.965
vrati mu to nazad neka taj parfem pokloni švalerki
A da nadjem svalera koji ce mi pokloniti parfem koji mi se svidja? :p

Muž koji ne zna šta žena voli.
Zašto kupuje stvari koje su jako delikatne. Svako voli nešto drugačije i parfem je veliki promašaj.
Plus je parfem neinspirativan poklon. Šta ću nekome za rodjendan? Aj parfem, standardno..
Video da skup, pa mislio dobar :D

Duki Lu

Buduća legenda
Poruka
25.666
Kupio mi je muz poklon, parfem, koji mi se uopste ne svidja i sada ne znam sta da radim s njim.Da ga poklonim nekome,ne ide, jedino sto mi je palo na pamet da ga koristim kao osvezivaž u WC-u. Tako ce primetiti da ga koristim ,nadam se :)
Podsetila si me na seriju koju sam nedavno odgledala, i toplo je preporučujem.
Serija 'Azbuka naših života' ( inače ne gledam serije, Tv ponekada)
Elem, u seriji život sredovečnog bračnog para čija deca su se osamostalila.
On se zaljubljuje u ženu, godište njegove čerke, i odlazi.

Kroz sećanja, ona vraća život unazad, seti se cvetne haljine koju joj je on poklonio još dok su deca bila mala, dok su se voleli i bili srećni.
Haljinu je stavila u ormar, nikada je nije obukla.

On, treba da ode kod supruge po svoje stvari.
Teško mu je, sedi na klupi u parku i ugleda mladu ženu u istoj haljini koju je nekada poklonio svojoj supruzi.

Ona, dok čeka bivšeg muža da pokupi svoje kofere, seti se te cvetne haljine, seti se njegovov radosnog lica kada joj je doneo haljinu i njenog nezadovoljstva njegovim izborom.

Dok čeka muža da dođe po svoje stvari, oblači haljinu puna nade, sećanja, ljubavi...

krompir 2.1.

Buduća legenda
Poruka
39.497
Kupio mi je muz poklon, parfem, koji mi se uopste ne svidja i sada ne znam sta da radim s njim.Da ga poklonim nekome,ne ide, jedino sto mi je palo na pamet da ga koristim kao osvezivaž u WC-u. Tako ce primetiti da ga koristim ,nadam se :)

zamolis ga da odete do parfimerije zajedno da izaberes koji ti se dopada a taj vratis...tange frange i sve lepo kao u diznilendu.
Osim ako ne pricate pa je taj parfem namerno kupio da te dodatno nervira

Nesnadjena

Aktivan član
Poruka
1.965
zamolis ga da odete do parfimerije zajedno da izaberes koji ti se dopada a taj vratis...tange frange i sve lepo kao u diznilendu.
Osim ako ne pricate pa je taj parfem namerno kupio da te dodatno nervira
Mmm nee,kad hoce da me nervira pusti sve sportske kanale koje imamo 24/7 ,pobaca prljav veš pored korpe i iskoristi sve čaše za jedan dan,daklem nije to ;)

100% i Kama sutra ti je u biblioteci :sad2: :fdlan:
To smo za medeni mesec proucili, sad nam vise ne teba ;) osim ako necemo da zavrsimo na reumatološkom :D

zx16

Veoma poznat
Poruka
14.589
Тако то иде када уместо да је са друштвом попио пиво новац даде на парфем који би користила као освеживач у тоалету?

Mika

dream catcher
Moderator
Poruka
18.246
I da odgovorim na temu....
Pokloniti drugome, ne. Ipak je poklon, namenjen tebi (potrudio se malo :D ).
Mozes ga ostaviti za sada, kazes da imas drugi, da potrosis. Mozda ti se kasnije i dopadne.
Jednom sam kupila parfem, a kad ga otvorila nije mirisao ni slicno na tester koji sam probala, i uopste mi se nije svidjao, pa sam ga sklonila sa strane. I stajao je tako nekoliko godina, sad ga koristim....sad mi je lep

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.