Muž, i satenske roze gaće

Dirty Diana

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
159
Postovani,

dobro vece, nadam se da me niste zaboravili, nije me bilo duze vreme.

Sinoc sam ispratila muza u nas poznati manastir gde je otisao na visednevno hodocasce zarad oplemenjivanja duse. Ne mogu vam reci koji tacno manastir je u pitanju posto smatram da zena ne treba da izgovara imena svetih mesta kojima zbog svoje prljave telesne prirode nije duhovno dorasla, ali mogu vam pomoci: pocinje na H, a zavrsava se na R, a sadrzi slova I, L, A, N, D, A.

Nekoliko dana pre toga sam naravno opet pokusala da pokrenem pricu o svojim fantazijama koje je on prethodno nazvao zastarelim, komunistickim i degradirajucim za svako zdravorazumno bice (mada mu to nije argument jer je opstepoznato da zena nema razum i da apsolutno ne postoje zene koje se bave radom koji zahteva razum kao sto su ... pa bilo koji posao). Bog zenu nije stvorio da ima razum i neurone nego da sluzi muskarcu. To je sasvim ocigledno iz njene anatomije, poput cinjenice da se klitoris nalazi u grlu.

Znala sam da fantazije nece uroditi plodom, ali ja kao tradicionalna, seksualno submisivna i patrijarhalno vaspitana zena uopste nisam ocekivala ovo sto ce uslediti.

Okrenuo se ka meni i otkopcao slic, i za momenat sam zadrhtala od nade da ce taj kais iskoristiti da me konacno veze za sporet...
A onda je zamjaukao kao macka u teranju i prebacio se preko mojih kolena...

... ovako:

0403ded6c57c1152ca3d83710adfda24-1.jpg


Volela bih da mogu da kazem da je tu bio kraj mom soku i da sam ostala zaledjena u vremenu ustiju razjapljenih od neverice kao poznato delo svetske umetnosti, ali to bi bila laz.

Pogledala sam dole i videla... on je na sebi imao moje gace. Moje satenske roze gace.
U tom trenutku sam se urusila kao zena, sve sto sam godinama pokusavala da budem, cela moja licnost, sva moja zenstvenost olicena u neznosti, pokornosti i satenskom donjem vesu se rastocila kao kap kise u okeanu.

Imam par dana da se saberem, sazovem rodbinu i odlucim sta cu.

Kako biste me posavetovali o daljem toku delovanja?
 
Sinoc sam ispratila muza u nas poznati manastir gde je otisao na visednevno hodocasce zarad oplemenjivanja duse. Ne mogu vam reci koji tacno manastir je u pitanju posto smatram da zena ne treba da izgovara imena svetih mesta kojima zbog svoje prljave telesne prirode nije duhovno dorasla, ali mogu vam pomoci: pocinje na H, a zavrsava se na R, a sadrzi slova I, L, A, N, D, A.
:zcepanje:
 
Postovani,

dobro vece, nadam se da me niste zaboravili, nije me bilo duze vreme.

Sinoc sam ispratila muza u nas poznati manastir gde je otisao na visednevno hodocasce zarad oplemenjivanja duse. Ne mogu vam reci koji tacno manastir je u pitanju posto smatram da zena ne treba da izgovara imena svetih mesta kojima zbog svoje prljave telesne prirode nije duhovno dorasla, ali mogu vam pomoci: pocinje na H, a zavrsava se na R, a sadrzi slova I, L, A, N, D, A.

Nekoliko dana pre toga sam naravno opet pokusala da pokrenem pricu o svojim fantazijama koje je on prethodno nazvao zastarelim, komunistickim i degradirajucim za svako zdravorazumno bice (mada mu to nije argument jer je opstepoznato da zena nema razum i da apsolutno ne postoje zene koje se bave radom koji zahteva razum kao sto su ... pa bilo koji posao). Bog zenu nije stvorio da ima razum i neurone nego da sluzi muskarcu. To je sasvim ocigledno iz njene anatomije, poput cinjenice da se klitoris nalazi u grlu.

Znala sam da fantazije nece uroditi plodom, ali ja kao tradicionalna, seksualno submisivna i patrijarhalno vaspitana zena uopste nisam ocekivala ovo sto ce uslediti.

Okrenuo se ka meni i otkopcao slic, i za momenat sam zadrhtala od nade da ce taj kais iskoristiti da me konacno veze za sporet...
A onda je zamjaukao kao macka u teranju i prebacio se preko mojih kolena...

... ovako:

0403ded6c57c1152ca3d83710adfda24-1.jpg


Volela bih da mogu da kazem da je tu bio kraj mom soku i da sam ostala zaledjena u vremenu ustiju razjapljenih od neverice kao poznato delo svetske umetnosti, ali to bi bila laz.

Pogledala sam dole i videla... on je na sebi imao moje gace. Moje satenske roze gace.
U tom trenutku sam se urusila kao zena, sve sto sam godinama pokusavala da budem, cela moja licnost, sva moja zenstvenost olicena u neznosti, pokornosti i satenskom donjem vesu se rastocila kao kap kise u okeanu.

Imam par dana da se saberem, sazovem rodbinu i odlucim sta cu.

Kako biste me posavetovali o daljem toku delovanja?
Ja nemam drugi savet osim toga da počneš da kupuješ veće gaće, da ne stežu čoveka.
 
Dobro, da razmislimo o ovoj delikatnoj stvari!
Nije bas pametno sazivati rodbinu u ovom slucaju. Sve sto ti, draga, mozes jeste da mu srozas ugled nekako.
Mozda da mu nabacujes obaveze i obaveze, tako da bude u haosu. Popusti na poslu i pocne lose da se oseca u svojoj kozi.
 
Luda je ko struja.
Gospodine, bolje neka vam zena pripremi tanjur vruce supe nego sto vredjate tudju zenu
Da nisam u braku pa i da me vredjate, ali ovako...

Dobro, da razmislimo o ovoj delikatnoj stvari!
Nije bas pametno sazivati rodbinu u ovom slucaju. Sve sto ti, draga, mozes jeste da mu srozas ugled nekako.
Mozda da mu nabacujes obaveze i obaveze, tako da bude u haosu. Popusti na poslu i pocne lose da se oseca u svojoj kozi.
Hvala blaga gospodjo, mada gledam muza da rasteretim koliko god mogu, da kad se vrati sa posla moze neometano da grokce na kaucu i koristi moja ledja umesto poturaca za noge.
 
Postovani,

dobro vece, nadam se da me niste zaboravili, nije me bilo duze vreme.

Sinoc sam ispratila muza u nas poznati manastir gde je otisao na visednevno hodocasce zarad oplemenjivanja duse. Ne mogu vam reci koji tacno manastir je u pitanju posto smatram da zena ne treba da izgovara imena svetih mesta kojima zbog svoje prljave telesne prirode nije duhovno dorasla, ali mogu vam pomoci: pocinje na H, a zavrsava se na R, a sadrzi slova I, L, A, N, D, A.

Nekoliko dana pre toga sam naravno opet pokusala da pokrenem pricu o svojim fantazijama koje je on prethodno nazvao zastarelim, komunistickim i degradirajucim za svako zdravorazumno bice (mada mu to nije argument jer je opstepoznato da zena nema razum i da apsolutno ne postoje zene koje se bave radom koji zahteva razum kao sto su ... pa bilo koji posao). Bog zenu nije stvorio da ima razum i neurone nego da sluzi muskarcu. To je sasvim ocigledno iz njene anatomije, poput cinjenice da se klitoris nalazi u grlu.

Znala sam da fantazije nece uroditi plodom, ali ja kao tradicionalna, seksualno submisivna i patrijarhalno vaspitana zena uopste nisam ocekivala ovo sto ce uslediti.

Okrenuo se ka meni i otkopcao slic, i za momenat sam zadrhtala od nade da ce taj kais iskoristiti da me konacno veze za sporet...
A onda je zamjaukao kao macka u teranju i prebacio se preko mojih kolena...

... ovako:

0403ded6c57c1152ca3d83710adfda24-1.jpg


Volela bih da mogu da kazem da je tu bio kraj mom soku i da sam ostala zaledjena u vremenu ustiju razjapljenih od neverice kao poznato delo svetske umetnosti, ali to bi bila laz.

Pogledala sam dole i videla... on je na sebi imao moje gace. Moje satenske roze gace.
U tom trenutku sam se urusila kao zena, sve sto sam godinama pokusavala da budem, cela moja licnost, sva moja zenstvenost olicena u neznosti, pokornosti i satenskom donjem vesu se rastocila kao kap kise u okeanu.

Imam par dana da se saberem, sazovem rodbinu i odlucim sta cu.

Kako biste me posavetovali o daljem toku delovanja?
Draga nerazumna forumasice.Ti si njegov gest koji je ocaravajuci po tebe,sasvim pogresno shvatila.To sto nosi tvoje gacice,to je znak njegove velike
zavisnosti,od tvoje seksualnosti.On zeli da ima stalni dodoir na svom penisu, sa tvojim gacicama,koje mu stalno prenose dodir tvoje intime.Takodje zeli
da preko mirisa tvojih gacica,bude stimulisan tokom celog dana.Ne postoji veca seksualna vezanost jednog muskarca,osim da stalno oseca dodoir
tebe,preko tvojih gacica,kao najintimnijem delu odece svake zene.!
 
Mašta čini svašta, ali sve mi se nešto čini da je problem u tebi.. hoću reći da tebi "patrijahalnih shvaćanja i odgoja" ne bi ni za živu glavu palo na pamet da tako nešto uradiš u realu tj u stvarnosti.. men,se čini da se ti pomalo zeziš sa nama, što ti naravno kako vidim uopšte ne zamjeramo. Zato samo hrabro, i bez ustručavanja.
 
Значи Тикси се зове Олег

Све се уклапа
Од рођења су га одгајали у духу православља, дубоког поштовања према Русији, као и оданости само једној жени.
Да, да, ходочашће, розе сатенске гаће...
Што се каже, иф тхе схое фитс...
 
Да, да, ходочашће, розе сатенске гаће...
Што се каже, иф тхе схое фитс...

Још ако му је женче окружена са много мали деца и ако су јој руке беле, не од скупоцене козметике, већ од уваљаности у брашно... он је 1/1
 
Још ако му је женче окружена са много мали деца и ако су јој руке беле, не од скупоцене козметике, већ од уваљаности у брашно... он је 1/1
Deca (6 njih) su nam po internatima, ali su mi ruke bele od brasna svakako jer ne dopustam da muz jede kupovni hleb nego samo od domaceg brasna koje rucno tucam na kamenu

U svakom slucaju, ne pomazete mi
 
Mogu li kod tebe na neki kurs, ja sam promasaj od zene, majke, kraljice
Nema tu nekog sadrzaja za kurs, zna se kako se biva pravom zenom

tradicionalna
seksualno submisivna
patrijarhalno odgojena
ne cita nista, sve veruje muzu na rec kad joj citira Konfucija
u kaficu ceka muz da kaze sta joj se pije, i sme da pije tek kad on kaze "zini"
sme da svrsi samo kad je on pljesne po dupetu i kaze "sad"
sama cedi cvarke
 
Hvala blaga gospodjo, mada gledam muza da rasteretim koliko god mogu, da kad se vrati sa posla moze neometano da grokce na kaucu i koristi moja ledja umesto poturaca za noge.
Tu je Vaša greška. Pošto je prirodno sposoban i snađen na poslu, skoro dominantan, morate učiniti makar nešto protivu lične Vam prirode. Izađite iz zone komfora, recite mu da obavlja ovo i ono, šaljite ga u prodavnicu, recite da Vam otvori diskont pića da radite, a onda budite, kao što verujem već jeste, nesposobni i pravite puno grešaka koje će on potom morati da ispravlja. Nabavite psa, kerušu, skotnu... Neka on vaspitava psiće i neka ih hrani. Zadajte mu hiljadu sitnih obaveza, budite ljuti kada Vam umesto pudinga od jagode donese kapućino s ukusom narandže. Udarajte ga dok ga ne oborite. Psihološki, naravno. Kada padne, Vaš je, guz.ica će biti rumena kao obrazi. ;)
 

Back
Top