Quantcast

Muž, i satenske roze gaće

Andrej Bolkonski

Domaćin
Poruka
4.794
Nema tu nekog sadrzaja za kurs, zna se kako se biva pravom zenom

tradicionalna
seksualno submisivna
patrijarhalno odgojena
ne cita nista, sve veruje muzu na rec kad joj citira Konfucija
u kaficu ceka muz da kaze sta joj se pije, i sme da pije tek kad on kaze "zini"
sme da svrsi samo kad je on pljesne po dupetu i kaze "sad"
sama cedi cvarke
Da se razumemo.Zena koja je odgajena u duhu Pravoslavlja,nikada nece cak ni muzu,dozvoliti da je tuca na pseci nacin u anus.Takodje,zena odgajena u tom duhu (Pravoslavlja) nece nikada svom suprugu dudlati penis.Kod Pravoslavaca je dozvoljen sex,samo na misionarski nacin i da po mogucstvu,
bude u funkciji zaceca trudnoce.!

Neno

Poznat
Moderator
Poruka
7.064
:eek::eek: ma kakvi to.. mislim da se samo šali sa nama a i mi sa njom. A dok je šale, dobro je.. nego, čitavu noć sam nešto razmišljao..:D, gaće su, roze su, ženske su, satenske ali.. da bi stekli neki predstavu o tebi moraš nam napisati kakve su to gać(ic)e, velike, male, duboke, kraće, duže.. ali ako su tange, što vjerovatno i jesu uzevši u obzir da si se šokirala..a to se ne uklapa u tvoje moralne vrijednosti.. :roll:Mslm, niko se ne šokira od normalnih gaća a to što su roze.. nova moda, nova vremena, pa eto računajući da si patrijahalna mslm ne bi sebi dozvolila da nosiš još i tange. :kafa:
P.S. sve nešto mislim da te gaćice možda i nisu tvoje? :lol:

Poslednja izmena:

Dirty Diana

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
159
Kako ti možeš da pojmiš razmere mog problema? Ti si žensko.

I ne obraćaj mi se, ako ti se nisam obratio!
U pravu ste gospodine, ne znam sta mi bi. Izvinite, i koliko bi svet bio bolje mesto kad bi svi muskarci bili kao vi. Znao bi se red i patrijarhalni poredak, i zenama bi se tresle gace kako dolikuje.

Sebastian4

Ističe se
Poruka
2.602
Postovani,

dobro vece, nadam se da me niste zaboravili, nije me bilo duze vreme.

Sinoc sam ispratila muza u nas poznati manastir gde je otisao na visednevno hodocasce zarad oplemenjivanja duse. Ne mogu vam reci koji tacno manastir je u pitanju posto smatram da zena ne treba da izgovara imena svetih mesta kojima zbog svoje prljave telesne prirode nije duhovno dorasla, ali mogu vam pomoci: pocinje na H, a zavrsava se na R, a sadrzi slova I, L, A, N, D, A.

Nekoliko dana pre toga sam naravno opet pokusala da pokrenem pricu o svojim fantazijama koje je on prethodno nazvao zastarelim, komunistickim i degradirajucim za svako zdravorazumno bice (mada mu to nije argument jer je opstepoznato da zena nema razum i da apsolutno ne postoje zene koje se bave radom koji zahteva razum kao sto su ... pa bilo koji posao). Bog zenu nije stvorio da ima razum i neurone nego da sluzi muskarcu. To je sasvim ocigledno iz njene anatomije, poput cinjenice da se klitoris nalazi u grlu.

Znala sam da fantazije nece uroditi plodom, ali ja kao tradicionalna, seksualno submisivna i patrijarhalno vaspitana zena uopste nisam ocekivala ovo sto ce uslediti.

Okrenuo se ka meni i otkopcao slic, i za momenat sam zadrhtala od nade da ce taj kais iskoristiti da me konacno veze za sporet...
A onda je zamjaukao kao macka u teranju i prebacio se preko mojih kolena...

... ovako:

Volela bih da mogu da kazem da je tu bio kraj mom soku i da sam ostala zaledjena u vremenu ustiju razjapljenih od neverice kao poznato delo svetske umetnosti, ali to bi bila laz.

Pogledala sam dole i videla... on je na sebi imao moje gace. Moje satenske roze gace.
U tom trenutku sam se urusila kao zena, sve sto sam godinama pokusavala da budem, cela moja licnost, sva moja zenstvenost olicena u neznosti, pokornosti i satenskom donjem vesu se rastocila kao kap kise u okeanu.

Imam par dana da se saberem, sazovem rodbinu i odlucim sta cu.

Kako biste me posavetovali o daljem toku delovanja?
Vec par dana pokusavam da provalim koji je to manastir i ne ide mi...:(

petunija_love

Veoma poznat
Poruka
10.731
Postovani,

dobro vece, nadam se da me niste zaboravili, nije me bilo duze vreme.

Sinoc sam ispratila muza u nas poznati manastir gde je otisao na visednevno hodocasce zarad oplemenjivanja duse. Ne mogu vam reci koji tacno manastir je u pitanju posto smatram da zena ne treba da izgovara imena svetih mesta kojima zbog svoje prljave telesne prirode nije duhovno dorasla, ali mogu vam pomoci: pocinje na H, a zavrsava se na R, a sadrzi slova I, L, A, N, D, A.

Nekoliko dana pre toga sam naravno opet pokusala da pokrenem pricu o svojim fantazijama koje je on prethodno nazvao zastarelim, komunistickim i degradirajucim za svako zdravorazumno bice (mada mu to nije argument jer je opstepoznato da zena nema razum i da apsolutno ne postoje zene koje se bave radom koji zahteva razum kao sto su ... pa bilo koji posao). Bog zenu nije stvorio da ima razum i neurone nego da sluzi muskarcu. To je sasvim ocigledno iz njene anatomije, poput cinjenice da se klitoris nalazi u grlu.

Znala sam da fantazije nece uroditi plodom, ali ja kao tradicionalna, seksualno submisivna i patrijarhalno vaspitana zena uopste nisam ocekivala ovo sto ce uslediti.

Okrenuo se ka meni i otkopcao slic, i za momenat sam zadrhtala od nade da ce taj kais iskoristiti da me konacno veze za sporet...
A onda je zamjaukao kao macka u teranju i prebacio se preko mojih kolena...

... ovako:

Volela bih da mogu da kazem da je tu bio kraj mom soku i da sam ostala zaledjena u vremenu ustiju razjapljenih od neverice kao poznato delo svetske umetnosti, ali to bi bila laz.

Pogledala sam dole i videla... on je na sebi imao moje gace. Moje satenske roze gace.
U tom trenutku sam se urusila kao zena, sve sto sam godinama pokusavala da budem, cela moja licnost, sva moja zenstvenost olicena u neznosti, pokornosti i satenskom donjem vesu se rastocila kao kap kise u okeanu.

Imam par dana da se saberem, sazovem rodbinu i odlucim sta cu.

Kako biste me posavetovali o daljem toku delovanja?
bilo bi dobro da mu popušiš iz mosta, tzv most poza, ali da staviš celer u brus i rukolu u gaće.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.