Muvaš me?

Neprilagođena

Leptirica
Poruka
89.426
Kupila polovnu drvenu?
Nema moje veličine ..

Uzela sam mesinganu.
Poruka je automatski spojena:

Ili druga grupa koja flertuje, neće da se ljuti i stavi na ignor, ali zato pored flerta sa tobom, flertuje i sa drugima (što je ok i normalno donekle). Nije normalno da to radi pred tobom da drugima i kasnije se vrati tebi kao da nista nije bilo. Kao da si ti gluv, glup, nerazuman, retard da ne vidis I neprovaljujes sta radi.
Pa...Meni se ne bi vratila sigurno..
Ja takve gluposti ne stavljam u stranu i niko me ne pravi budalom ..

Zika34

Primećen član
Poruka
591
Nema moje veličine ..

Uzela sam mesinganu.
5rHiCh.gif

sasasta

Buduća legenda
Poruka
29.138
Upravo sam htjela ovo napisati, većina muškaraca običnu šalu shvataju kao flert. Kad se nasmiješ i budeš pristojan ispada da flertuješ?
neke tako flertuju neke ne

pa i jedna ista zena nekad tako flertuje a drugi put ne

radi se samo o tome koliko vam se svidi saljivdzija , ako vam se svidi onda od te sale dodje do braka

ako vam se ne svidi , ta ista sala ce dovesti do * pali pacenice*

kao na youtube klipovima u vezi sponzorusa , tamo je to bas preuvelicano, ali ima slicnosti

Nesnadjena

Aktivan član
Poruka
1.622
Rizikujem napad muskog dela foruma, ali jedan primer: Kazete da zene nesvesno flertuju, daju povoda i slicno.Sta cemo sa ovakvim slucajem: lajkujes tipu sliku i stize ti u pp ,sta imas na sebi? :P Znaci, nista pogled,nista govor tela, samo jedan obican lajk, jer mi se, recimo svidela fotografija?Hoce li mi neko objasniti kako se i to moze shvatiti kao flert?

Mr.Simp

Contributor
Poruka
17.966
Rizikujem napad muskog dela foruma, ali jedan primer: Kazete da zene nesvesno flertuju, daju povoda i slicno.Sta cemo sa ovakvim slucajem: lajkujes tipu sliku i stize ti u pp ,sta imas na sebi? :P Znaci, nista pogled,nista govor tela, samo jedan obican lajk, jer mi se, recimo svidela fotografija?Hoce li mi neko objasniti kako se i to moze shvatiti kao flert?
To nije flert. To je očajan muškarac koji čeka povod da se javi.

bmaxa

Buduća legenda
Poruka
25.647
Taj je zagoreo ko....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.