Muvaš me?

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
32.741
Desavalo se mnogo puta da zene pomisle da ih muvam, od toga vecina je izmisljena namerno ili slucajno, kao zezanje ili ozbiljno. Pa nista, ili prihvatis ili ne.
Flert je prirodni odnos jednog mentalnog sklopa ljudi koji nikome ne smeta, osim ako si osetljiv na komunikaciju sa ljudima.

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
32.741
Ima zena koje uvek flertuju, sa svima, mackama kucicima, cvecem, zenama ili muskarcima i ne primete da to rade, samo sto ih nekad kuce nanjusi i pomisli da ga napada.:)
Poruka je automatski spojena:

Muvanje je druga kategorija, jer se odnosi na uspostavljanje komunikacije koja vodi u blize odnose.

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
27.267
Svima su poznati termini -flertovanje i muvanje.
Imamo onu poznatu priču .
Ako si previše ozbiljan-nadrkan si .
Ako se zezaš -flertuješ .

I to je sve .Osnovna podela kod plitkih ljudi .
Sreća da nismo baš svi toliko plitki .
.Ne bi se dobro završilo za čovečanstvo .

Da li vam se desilo da neko pogrešno protumači vaše reči , humor , uopšte neke "signale"(nazovimo ih tako )?
Da smatra vaše zezanje ili otvorenost (kao normalnu komunikaciju ) kao flertovanje ili dalje ...muvanje ?
(Pitanje je uopšteno , nije vezano samo za forum)
mnogo puta mi se desilo pogrešno tumačenje, ali to se rešavalo manje više po kratkom postupku
najgore je kada nema nikakvog ponašanja a ima tumačenja. tada moraš biti nevaspitan da bi relaciju koja ne postoji stavio tamo gde joj je mesto.

Neprilagođena

Leptirica
Poruka
89.426
Jesi li nekada svesno flertovala sa muskarcem?
Jesam..Ali nemam običaj , jako retko to radim..
Po meni flert je najcesce nesvestan bilo ko da je u pitanju, a narocito ako se negira.
A ja negram , je li?To si hteo da kažeš ..
Evo , ne negiram .Jesam .Ali kada i jesam , znala sam da to radim i htela sam.
Dakle , niko nije trebao da me čita , jer se to vidi kada radiš sa namerom.

Tema je -da li ste doživeli da drugi misle da flertujete iako to ne radite...
Ne priča o samom flertu , muvanju , šta god...

PerfectOne

Vitača Milut
Poruka
27.267
najbolje je flertovati ako si zadnji u redu...
uopšteno dobro je flertovati jednokratno kada mogućnosti da ponovo vidiš osobu koju si iskoristio za kratkoročni cilj, gotovo da ne postoje :lol:

pikax

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.150
Svima su poznati termini -flertovanje i muvanje.
Imamo onu poznatu priču .
Ako si previše ozbiljan-nadrkan si .
Ako se zezaš -flertuješ .

I to je sve .Osnovna podela kod plitkih ljudi .
Sreća da nismo baš svi toliko plitki .
.Ne bi se dobro završilo za čovečanstvo .

Da li vam se desilo da neko pogrešno protumači vaše reči , humor , uopšte neke "signale"(nazovimo ih tako )?
Da smatra vaše zezanje ili otvorenost (kao normalnu komunikaciju ) kao flertovanje ili dalje ...muvanje ?
(Pitanje je uopšteno , nije vezano samo za forum)
Ihaj ...
ja to shvatam kao benignu grešku u komunikaciji , ništa strašno.
Jednostavno svi smo različiti , neko otvoreno pokazuje zainteresovanost i jasno , neko ne, svako je drugačiji u komunikaciji sa ljudima .
Ne smatram da su muškarci krivi zbog toga , niti žene u obrnutom slučaju . Problem jedino nastaje kada jasno kažemo i pokažemo da nismo zainteresovani za takvu priču , a druga strana to ne prihvata. Pa ni to nije nerešiv problem.

pikax

Veoma poznat
Moderator
Poruka
10.150
Taj problem nastaje jer postoje devojke / žene koje vole da se igraju. Danas ti kaže ne, a sutra te pita jel si stvarno tako brzo odustao? 😂
Wtf?
Znam.
Teški su MŽ odnosi onoliko koliko ih sami komplikujemo.
Filtriraš i ideš dalje . Ovi što se nećkaju neka nastave , ali sa nekim drugim.
Poenta je da ne prihvatiš takvu igru.

The_Night_Hawk

Buduća legenda
Poruka
29.186
Nikad mi se nije desilo da neka pomisli da je muvam.
Nista cudno.
Prvo, zene su MNOGO bolje u citanju znakova.
Drugo, ja kad muvam, ne uvijam u oblandu.
Trece, cesto imam facu kao da me neko upravo prebio...pa i kad sam ljubazan zele da mi pomognu...
cak i kad njima treba pomocc...tako da i kad muvam, popijem korpu.

milicica&decko

Primećen član
Poruka
858
E desilo mi se davnih dana. Bili smo na nekom produženom vikendu nas nekoliko drugarica. A u vikendici pored bili neki likovi. Nesto smo se skontali i krenulo zezanje non stop smo sedeli rostiljali i cirkali zajedno. Ja sam bila bas u opustenom fazonu zezanjecsmeh sprdnja. Neki lik se uklopio sa humorom i bilo smo baš opušteni zezanje i to. Medutim nije mi palo na pamet da se nešto muvamo ni flert ni bilo šta..
Međutim on se primio, startovao me i grdno se razočarao kad sam ga otkacila...

Belgradeboy

Iskusan
Moderator
Poruka
5.967
Postoje nezrele i neozbiljne cur(k)e koje kazu flertuju, pa kazu ne, ne. Onda sutra zaborave da su rekle ne, pa nastave. Ti ako posle prvog ne oces da odustanes ona te vrati, pa ti nastavis. Na kraju, uglavnom, ispadne kao da si je jurio I da nije mogla da te se otkači.
No comment, mozga bez, mega giga ultra infaltilno, neozbiljno, nezrelo, bezobrazno, nefer game.

Neprilagođena

Leptirica
Poruka
89.426
Postoje nezrele i neozbiljne cur(k)e koje kazu flertuju, pa kazu ne, ne. Onda sutra zaborave da su rekle ne, pa nastave. Ti ako posle prvog ne oces da odustanes ona te vrati, pa ti nastavis. Na kraju, uglavnom, ispadne kao da si je jurio I da nije mogla da te se otkači.
No comment, mozga bez, mega giga ultra infaltilno, neozbiljno, nezrelo, bezobrazno, nefer game.
To su neki debili.
Poruka je automatski spojena:

Deluje kao da imaš samo levu nogu.
Obe su leve. :mrgreen:

Belgradeboy

Iskusan
Moderator
Poruka
5.967
To su neki debili.
Ili druga grupa koja flertuje, neće da se ljuti i stavi na ignor, ali zato pored flerta sa tobom, flertuje i sa drugima (što je ok i normalno donekle). Nije normalno da to radi pred tobom da drugima i kasnije se vrati tebi kao da nista nije bilo. Kao da si ti gluv, glup, nerazuman, retard da ne vidis I neprovaljujes sta radi.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.