Muvaš me?

Neprilagođena

Leptirica
Poruka
90.276
Svima su poznati termini -flertovanje i muvanje.
Imamo onu poznatu priču .
Ako si previše ozbiljan-nadrkan si .
Ako se zezaš -flertuješ .

I to je sve .Osnovna podela kod plitkih ljudi .
Sreća da nismo baš svi toliko plitki .
.Ne bi se dobro završilo za čovečanstvo .

Da li vam se desilo da neko pogrešno protumači vaše reči , humor , uopšte neke "signale"(nazovimo ih tako )?
Da smatra vaše zezanje ili otvorenost (kao normalnu komunikaciju ) kao flertovanje ili dalje ...muvanje ?
(Pitanje je uopšteno , nije vezano samo za forum)

Sensei

Buduća legenda
Moderator
Poruka
39.994
:D. U većini slučajeva nisam. Bila sam samo ljubazna ili sam prihvatala šalu. Kad muvam,dajem vrlo jasne i konkretne signale.
na primer zatežeš čarape

woman-at-home-fixing-her-stockings.jpg

DarkMoon

Veoma poznat
Poruka
14.256
Znamo itekako. Dajemo jasne poruke,verbalne i neverbalne. Nego vi nekada pogrešno tumačite.
To vam je izgovor ,znam kada sam bio mladji i jedna devojka isto tako se pravdala.
U vecini slucajeva zene ne znaju sa hoce .
Poruka je automatski spojena:

Flert je divan proces,onda kada je pravilno protumačen sa obe strane i kada je hajp isti. Magija je u tome da to traje.
Flert moze da bude i gubljenje vremena ako ne vodi konkretno nicemu .

Bambi

Veoma poznat
Poruka
13.883
Najobicnija ljubaznost od strane devojaka/zena se cesto pogresno dozivi kao flert.
Mislim da je u obrnutoj situaciji to mnogo redje.

Mali primer.
Na fakultetu smo, puno stranih studenata, ispred automata za kafu se stvorio red, jer se jedan Amerikanac muci da dobije kafu. Pridjem i ljubazno mu pokazem gde gresi, mislim, hocu i ja kafu, na pauzi smo, on zaglavio, a i zasto da mu ne pomognem. Trebam li reci da mi se posle nakacio i udavio sa pitanjima:“Samo si ti prisla. He he. Svideo sam ti se? Nemoguce da nisam.“ Itd. I dugo je mislio da se foliram i da nije bilo samo zbog obicne pomoci i kafe.

Neprilagođena

Leptirica
Poruka
90.276
Ako druga strana ,nebitno da li je muska ili zenska nalazi izgovore i opravdanja i odlaze taj susret ,onda je to definitivno zavlacenje .
Nema susreta..
Reč je o tome da neko shvati to kao muvanje ili flertovanje ,
A u stvari to nije...
Pusti susrete..To je već neka druga priča..
Onda verovatno postoji i muvanje ..

Zašto iznova ponavljate te neistinite mantre?
Zato što su istinite.
PS.Nisam rekla -da svi to shvate tako .
Rekoh -PLITKI LJUDI.

DarkMoon

Veoma poznat
Poruka
14.256
Nema susreta..
Reč je o tome da neko shvati to kao muvanje ili flertovanje ,
A u stvari to nije...
Pusti susrete..To je već neka druga priča..
Onda verovatno postoji i muvanje ..

Zato što su istinite.
PS.Nisam rekla -da svi to shvate tako .
Rekoh -PLITKI LJUDI.
Mogu ja da se muvam sa nekim 100 godina ,meni to nista ne znaci ,ako to ne vodi nicemu to je cisto gubljenje vremena.

Da biste mogli da otvarate nove teme i trajno koristite svoje ime - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.