Muvaš me?

Neprilagođena

Leptirica
Banovan
Poruka
95.554
Svima su poznati termini -flertovanje i muvanje.
Imamo onu poznatu priču .
Ako si previše ozbiljan-nadrkan si .
Ako se zezaš -flertuješ .

I to je sve .Osnovna podela kod plitkih ljudi .
Sreća da nismo baš svi toliko plitki .
.Ne bi se dobro završilo za čovečanstvo .

Da li vam se desilo da neko pogrešno protumači vaše reči , humor , uopšte neke "signale"(nazovimo ih tako )?
Da smatra vaše zezanje ili otvorenost (kao normalnu komunikaciju ) kao flertovanje ili dalje ...muvanje ?
(Pitanje je uopšteno , nije vezano samo za forum)
 
:D. U većini slučajeva nisam. Bila sam samo ljubazna ili sam prihvatala šalu. Kad muvam,dajem vrlo jasne i konkretne signale.
na primer zatežeš čarape

woman-at-home-fixing-her-stockings.jpg
 
Znamo itekako. Dajemo jasne poruke,verbalne i neverbalne. Nego vi nekada pogrešno tumačite.
To vam je izgovor ,znam kada sam bio mladji i jedna devojka isto tako se pravdala.
U vecini slucajeva zene ne znaju sa hoce .

Flert je divan proces,onda kada je pravilno protumačen sa obe strane i kada je hajp isti. Magija je u tome da to traje.
Flert moze da bude i gubljenje vremena ako ne vodi konkretno nicemu .
 
Najobicnija ljubaznost od strane devojaka/zena se cesto pogresno dozivi kao flert.
Mislim da je u obrnutoj situaciji to mnogo redje.

Mali primer.
Na fakultetu smo, puno stranih studenata, ispred automata za kafu se stvorio red, jer se jedan Amerikanac muci da dobije kafu. Pridjem i ljubazno mu pokazem gde gresi, mislim, hocu i ja kafu, na pauzi smo, on zaglavio, a i zasto da mu ne pomognem. Trebam li reci da mi se posle nakacio i udavio sa pitanjima:“Samo si ti prisla. He he. Svideo sam ti se? Nemoguce da nisam.“ Itd. I dugo je mislio da se foliram i da nije bilo samo zbog obicne pomoci i kafe.
 
Ako druga strana ,nebitno da li je muska ili zenska nalazi izgovore i opravdanja i odlaze taj susret ,onda je to definitivno zavlacenje .
Nema susreta..
Reč je o tome da neko shvati to kao muvanje ili flertovanje ,
A u stvari to nije...
Pusti susrete..To je već neka druga priča..
Onda verovatno postoji i muvanje ..

Zašto iznova ponavljate te neistinite mantre?
Zato što su istinite.
PS.Nisam rekla -da svi to shvate tako .
Rekoh -PLITKI LJUDI.
 
Nema susreta..
Reč je o tome da neko shvati to kao muvanje ili flertovanje ,
A u stvari to nije...
Pusti susrete..To je već neka druga priča..
Onda verovatno postoji i muvanje ..


Zato što su istinite.
PS.Nisam rekla -da svi to shvate tako .
Rekoh -PLITKI LJUDI.
Mogu ja da se muvam sa nekim 100 godina ,meni to nista ne znaci ,ako to ne vodi nicemu to je cisto gubljenje vremena.
 

Back
Top