Quantcast

MUVANJE

mećava

Početnik
Poruka
48
ma kakvo muvanje, to niko nije radio ni u moje vreme, samo se nesto gledaju, kibicuju, a niko nema "kohones" da pridje. Pogledaj malo po kaficima Galileo, MM, Casper samo sede i niko nikog ne muva

makeluv

Početnik
Poruka
22
mnogo je zajebano kad ostanes bez nekoga koga volis, ****** i to je zivot znam,
iako sam ja postavio ovu temu ni sam ne znam da li je bolje imati nekoga ili biti sam, pruziti sansu i dati sebe i onda popusiti ili ne pokusavati nista i jednostavno stojati po strani i cekati da vam se desi ljubav, ne znam ni sam, ali znam da je jebeno kad popusis bas boli ali zivot ide dalje.

nikada neces znati kakvog je ukusa slatko dok ne okusis nesto gorko

ne znam da li ovo nekom nesto znaci, i iskreno nije me ni briga u ovom trenutku sam morao ovo da izbacim iz sebe...

pozdrav svima

Nanny

Početnik
Poruka
41
Znas kako, svi smo se mi razocarali makar jednom u zivotu.
Pa zar treba da se ceo zivot sklanjamo u stranu i cekamo da nam se desi ljubav? Kako???
Ja sam ipak za to da treba dati sansu i sebi i drugima.
Ipak, sad smo mladi, a ljubavi dolaze i odlaze, to je normalno...

Mishas

Početnik
Poruka
6
Po celoj Srbiji postoje razni servisi za upoznavanje, druzenje, muvanje... Kod nas u Istocnoj Srbiji slaba vajda, medjutim...skoro naletim na sajt http://upoznavanje.bor030.net i bas se prijatno iznenadim. Bas mi je drago da tako nesto od skoro postoji i kod nas u Istocnoj Srbiji.

Jel znate jos neki servis u Pozarevcu ili Petrovcu, Kladovu slicnog tipa?

ninani

Poznat
Poruka
8.014
madmazel, (oprostite, ne govorim francuski-ne umem izvorno da napisem) ali si me definitivno dotukla... Ne mogu da verujem da su i ti cuveni francuski ljubavnici pokleknuli...
:cry::cry::cry:

CasperW

Aktivan član
Poruka
1.663
madmazel, (oprostite, ne govorim francuski-ne umem izvorno da napisem) ali si me definitivno dotukla... Ne mogu da verujem da su i ti cuveni francuski ljubavnici pokleknuli...
:cry::cry::cry:
Francuski ljubavnici nisu pokleknuli...i dalje su verni legendi ;) Ipak sam ja i pored njih svih nashla sebi jednog nasheg dobrog starog ljubavnika....
U potpisu : Mademoiselle :D

Schuhart

Domaćin
Poruka
4.908
Al izvukoste temu iz mrtvih!
ninani, cisto sumnjam da ce onaj makeluv da ti ista odgovori, nevidoh ga minimum godinu dana na forumu, preciznije nije nista pisao od 22.05.2006.
Caspru, vidim svratila si posle duzeg vremena, nego mene bas i ne interesuju toliko ti francuski ljubavnici al nemam nista protiv da dzidnes neku francuskinju vamo. Dojadise mi ova zenska deca u PO!
Primera radi: Prosli vikend u Rolexu. Guzici mi se neka klinka, a ja ajd da ne budem bas toliko ne zainteresovan pa reko, izvini da te pitam: Ja u ovu kafanu izlazim od 92 (kad je i otvorena), a koliko ti imas godina? Odgovor: Jao ja sam godinu dana pre toga rodjena!!!
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA i koga ja da muvam il da se svojevoljno javim u Zabelu?

CasperW

Aktivan član
Poruka
1.663
Al izvukoste temu iz mrtvih!
ninani, cisto sumnjam da ce onaj makeluv da ti ista odgovori, nevidoh ga minimum godinu dana na forumu, preciznije nije nista pisao od 22.05.2006.
Caspru, vidim svratila si posle duzeg vremena, nego mene bas i ne interesuju toliko ti francuski ljubavnici al nemam nista protiv da dzidnes neku francuskinju vamo. Dojadise mi ova zenska deca u PO!
Primera radi: Prosli vikend u Rolexu. Guzici mi se neka klinka, a ja ajd da ne budem bas toliko ne zainteresovan pa reko, izvini da te pitam: Ja u ovu kafanu izlazim od 92 (kad je i otvorena), a koliko ti imas godina? Odgovor: Jao ja sam godinu dana pre toga rodjena!!!
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA i koga ja da muvam il da se svojevoljno javim u Zabelu?
Shto se francuskinja tice...hmhm...ne bih ti preporucila. Ipak su nashe zene mnoogooo lepshe, veruj mi! A zar i dalje postoji Rolex??? Znaci ne mogu da verujem.... I ja sam tih godina odlazila tamo...92, 93 pa mozda i kasnije. Ali tada je bilo bash bash dobro. Eh kad se samo setim... Pa pazi, mi se mozda i znamo od nekud ?! :D

makeluv

Početnik
Poruka
22
i taman kada ste svi mislili da me nema, eto mene
nisam se ozenio, nisam bio u zatvor, nisam bio ni preko, jednostavno sam bio napolju, muvao se, sa svim i svakim, i mnogo je bolje kad se izadje ljudi, samo malo vere u sebe i moze da bude lepo . . .

pozdrav svima

Schuhart

Domaćin
Poruka
4.908
Shto se francuskinja tice...hmhm...ne bih ti preporucila. Ipak su nashe zene mnoogooo lepshe, veruj mi! A zar i dalje postoji Rolex??? Znaci ne mogu da verujem.... I ja sam tih godina odlazila tamo...92, 93 pa mozda i kasnije. Ali tada je bilo bash bash dobro. Eh kad se samo setim... Pa pazi, mi se mozda i znamo od nekud ?! :D
Mozda, mozda ... :shock:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.