Muvanje u 40+

Botovanje... kao:)
Zasuces rukave, otvoris portmone izbacis kljuceve od Afto i imas pripremljen uput za Akutnu psihijatriju.

Pozdrav i puno srece❤️‍🔥
sećam se, bile su neke sveske kao tvoj avatar....
ne znam da li neko pamti časopis Seksi humor, bio je popularan 80ih. ostavio je neizbrisiv trag u razvoju moje seksualnosti i ličnosti uopšte.

eto, na dejtu biste mogli evocirati sećanja. to je prednost kada se izađe sa generacijom, dok o čemu bih pričao sa nekom tiktok klinkom
 
recimo, muvali ste devojke/dečke u 20im, pa načinili pauzu, sada ste u 40im, ali kako se sada u ovim godinama probuditi iz hibernacije i pokrenuti mašineriju, klinačke fore više ne prolaze ili možda pale i dalje...

kako izgleda muvanje, udvaranje, nalaženje partnerke u 40im i kasnije?

uz ogradu da me startovanje zauzetih NE ZANIMA
Jednostavno budeš samo sasvim normalan. :)
 
recimo, muvali ste devojke/dečke u 20im, pa načinili pauzu, sada ste u 40im, ali kako se sada u ovim godinama probuditi iz hibernacije i pokrenuti mašineriju, klinačke fore više ne prolaze ili možda pale i dalje...

kako izgleda muvanje, udvaranje, nalaženje partnerke u 40im i kasnije?

uz ogradu da me startovanje zauzetih NE ZANIMA


Pa sad u tim godinama znaš šta želiš, šta odgovara a šta ne , ne moraš se pretvarati i smatram da si opušteniji, bez nekog dokazivanja

Tako da ne vidim problem
 
recimo, muvali ste devojke/dečke u 20im, pa načinili pauzu, sada ste u 40im, ali kako se sada u ovim godinama probuditi iz hibernacije i pokrenuti mašineriju, klinačke fore više ne prolaze ili možda pale i dalje...

kako izgleda muvanje, udvaranje, nalaženje partnerke u 40im i kasnije?

uz ogradu da me startovanje zauzetih NE ZANIMA
Кажеш јој да те почеше по рамену па је марнеш за чавку.
 
Na pravis vise pristupa tematici. Prvo se napijes ko svinja I krenes lupetati.jedne nisu htele cvijece ja odno za drugi stol ova mi kaze a sad sam ti ja dobra kad one nece I baci. Jbg. Jednu sam cimo da grebe lozove reko ima srecan nokat. Nadala se premiji vise no ja. Ima pun q situaciju. Na pises pesmu. Procitas melodramski. Uso sam bit veganski aktivist jer se jedna uzasava klanja.
Naso sam asicijaciju spasimo jezeve od gazenja kolima i ukljucio se u kampanju. Cura me bas lajka.
 
sećam se, bile su neke sveske kao tvoj avatar....
ne znam da li neko pamti časopis Seksi humor, bio je popularan 80ih. ostavio je neizbrisiv trag u razvoju moje seksualnosti i ličnosti uopšte.

eto, na dejtu biste mogli evocirati sećanja. to je prednost kada se izađe sa generacijom, dok o čemu bih pričao sa nekom tiktok klinkom
Da bila su to iskrena vremana.
Zapanjuci je sto danasne " 40" godisnjakinje mnogo Bulje u Instagram ajda da i nekako one lepa ukapiram, lepe su nego sto ove sto ninasta ne lice se zamisljaju kao Lepotice.
Da te ne demotivisem, javi utiske invitro ili status idem:)
S. K

Kod žena pale iste fore i sa 20 i sa 40 godina.
Nije isto 20 i 40 da se ne vredjamo!
:)
 

Back
Top