Muvanje u 40+

mekflaj

Poznat
Poruka
7.436
Botovanje... kao:)
Zasuces rukave, otvoris portmone izbacis kljuceve od Afto i imas pripremljen uput za Akutnu psihijatriju.

Pozdrav i puno srece❤️‍🔥
sećam se, bile su neke sveske kao tvoj avatar....
ne znam da li neko pamti časopis Seksi humor, bio je popularan 80ih. ostavio je neizbrisiv trag u razvoju moje seksualnosti i ličnosti uopšte.

eto, na dejtu biste mogli evocirati sećanja. to je prednost kada se izađe sa generacijom, dok o čemu bih pričao sa nekom tiktok klinkom

Darth Vader

Elita
Banovan
Poruka
22.801
recimo, muvali ste devojke/dečke u 20im, pa načinili pauzu, sada ste u 40im, ali kako se sada u ovim godinama probuditi iz hibernacije i pokrenuti mašineriju, klinačke fore više ne prolaze ili možda pale i dalje...

kako izgleda muvanje, udvaranje, nalaženje partnerke u 40im i kasnije?

uz ogradu da me startovanje zauzetih NE ZANIMA
Jednostavno budeš samo sasvim normalan. :)

RužnaKoLopov

Elita
Moderator
Poruka
18.554
recimo, muvali ste devojke/dečke u 20im, pa načinili pauzu, sada ste u 40im, ali kako se sada u ovim godinama probuditi iz hibernacije i pokrenuti mašineriju, klinačke fore više ne prolaze ili možda pale i dalje...

Pa sad u tim godinama znaš šta želiš, šta odgovara a šta ne , ne moraš se pretvarati i smatram da si opušteniji, bez nekog dokazivanja

Tako da ne vidim problem

Pacho Herrera

Ističe se
Poruka
2.782

Кажеш јој да те почеше по рамену па је марнеш за чавку.

skriboman

Iskusan
Poruka
5.028
Na pravis vise pristupa tematici. Prvo se napijes ko svinja I krenes lupetati.jedne nisu htele cvijece ja odno za drugi stol ova mi kaze a sad sam ti ja dobra kad one nece I baci. Jbg. Jednu sam cimo da grebe lozove reko ima srecan nokat. Nadala se premiji vise no ja. Ima pun q situaciju. Na pises pesmu. Procitas melodramski. Uso sam bit veganski aktivist jer se jedna uzasava klanja.
Naso sam asicijaciju spasimo jezeve od gazenja kolima i ukljucio se u kampanju. Cura me bas lajka.

Sara Kej

Domaćin
Poruka
4.426
sećam se, bile su neke sveske kao tvoj avatar....
ne znam da li neko pamti časopis Seksi humor, bio je popularan 80ih. ostavio je neizbrisiv trag u razvoju moje seksualnosti i ličnosti uopšte.

eto, na dejtu biste mogli evocirati sećanja. to je prednost kada se izađe sa generacijom, dok o čemu bih pričao sa nekom tiktok klinkom
Da bila su to iskrena vremana.
Zapanjuci je sto danasne " 40" godisnjakinje mnogo Bulje u Instagram ajda da i nekako one lepa ukapiram, lepe su nego sto ove sto ninasta ne lice se zamisljaju kao Lepotice.
Da te ne demotivisem, javi utiske invitro ili status idem:)
S. K

Kod žena pale iste fore i sa 20 i sa 40 godina.
Nije isto 20 i 40 da se ne vredjamo!
:)

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.