Mustafa Cerić sledbenik Radovana Karadžića!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

dejannn

Iskusan
Poruka
5.717
Rašo, daj još nešto: Karadžić i Cerić

BANJALUKA - Gospodin Mustafa Cerić je plagijator velikog čoveka ili ima sličnu svest o odbrani svog naroda kao i dr Radovan Karadžić. Pokret nema ništa protiv toga, jer su to principi velikih rodoljuba, bez obzira kom narodu pripadaju, ali, prosto, neka se zna, piše portal Enovosti iz Republike Srpske! Zato se navode citati dr Radovana Karadžića od oktobra 1991. i g. Mustafe Cerića iz juna 2012.

http://www.***************/politika/mustafa-ceric-sledbenik-radovana-karadzica-9
 
Neukusno je porediti jednog vjerskog velikodostjnika i haškog optuženika.
Inače, taj haški optuženik je kažnjavan i ranije jer je bio uhvaćen na djelu kako krade elemente za svoju vikendicu na Palama. Presuđen. U socijalističkom zatvoru nije proveo ni dana osim u istrazi (otuda ova fotografija iz tadašnje policije grada Sarajeva). Izvukao ga Gedža iz Beograda, taman nekako kada je trebao postati lider.
karadziczlocinacsbig.jpg

Mogao bih i ja što-šta prigovoriti pokojnom patrijarhu Pavlu, ali mi ne pada na pamet vrijeđati nečija vjerska osjećanja.

Kakav-je, takav-je ovaj naš reis, svetost je i za mene munafika koji ne vjeruje da postoji Bog/Alah.

Uskoro će biti izabran novi reis efendija. Nadam se da on neće ''naginjati'' na politiku.
 
. . .

meni nikad nije bilo jasno sta bosanci uopste toliko zvacu o karadzicu kad je njemu milosevic naredjivao i milosevica je slusao ako ne direktno a ono preko SDB-a i on i mladic. jedino je mladic bio usijana glava i pokazivao neposlusnost ali je i on brzo smenjen kad je preterao sto je samo pokazalo ko ima stvarnu vlast. jel vi stvarno verujete u tu tezu da je karadzic a i plavsicka, da su smeli sami da donose vitalne odluke bez znanja MIlosevica i bez njegovog odobrenja? sa celom vojskom na platnom spisku beograda da je smelo tako nesto?
 
Poslednja izmena od moderatora:
Neukusno je porediti jednog vjerskog velikodostjnika i haškog optuženika.
Inače, taj haški optuženik je kažnjavan i ranije jer je bio uhvaćen na djelu kako krade elemente za svoju vikendicu na Palama. Presuđen. U socijalističkom zatvoru nije proveo ni dana osim u istrazi (otuda ova fotografija iz tadašnje policije grada Sarajeva). Izvukao ga Gedža iz Beograda, taman nekako kada je trebao postati lider.
karadziczlocinacsbig.jpg

Mogao bih i ja što-šta prigovoriti pokojnom patrijarhu Pavlu, ali mi ne pada na pamet vrijeđati nečija vjerska osjećanja.

Kakav-je, takav-je ovaj naš reis, svetost je i za mene munafika koji ne vjeruje da postoji Bog/Alah.

Uskoro će biti izabran novi reis efendija. Nadam se da on neće ''naginjati'' na politiku.
:hahaha: :rotf:

Ово је слика из емисије НЕМОГУЋА МИСИЈА (скривена камера за познате) где Аљоша Миленковић наводно интервјуише Радована Караџића.

:hahaha:

Svi jurili Radovana

Karadžićev dvojnik, koji se takođe zove Radovan, otišao je neposredno po dolasku policije.

http://www.nuns.rs/info/news/3653/dvojnik-u-pecini.html

Beograd-Ekipa produkcijske kuće radi emisiju "Nemoguća misija" pokušala je da sa autorima emisije "Insajder" TV-B92 napravi skrivenu kameru i na taj način diskredituje tu televiziju, ponudivši im lažni intervju sa Radovanom Karadžićem.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top