Quantcast

Mustaći na vragolanku :)

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.688
Ankora i Tenžn su me inspirisali da otvorim ovu temu :)
Sretoh pre neki dan jednu curu, elokventnu vragolanku, gorštačke građe i lepote sa sitnim, ali primetnim, mustaćima na krajevima usana :)
Pa se pitam sada, ako neka od vas namerno održava takav imidž, kakvi su rezultati :D
Prirodno je u modi opet? Nešto kao organska hrana? Malo kriva, zbrčkana, dlakava - ali zdrava? :D

Paganko

Elita
Poruka
16.644
Sretoh pre neki dan jednu curu, elokventnu vragolanku, gorštačke građe i lepote sa sitnim, ali primetnim, mustaćima na krajevima usana :)
Pa se pitam sada, ako neka od vas namerno održava takav imidž, kakvi su rezultati :D
Prirodno je u modi opet? Nešto kao organska hrana? Malo kriva, zbrčkana, dlakava - ali zdrava? :D

O Jolanda Jolanda!!! :lol:

gost 230618

Veoma poznat
Poruka
10.610

Ma jeebeš sisu koja ravno stoji ;) I treba malo da su domaće - da vise. :)

Jeebeš brkove i dlake na nogama i ispod pazuha pored žive vagine u sred šumice ;)

gost 287528

Elita
Poruka
20.347

Aooooh, specifičan ukus imaš :D
U jednom spoju se mora znati ko fura brccce :D

gost 125526

Veoma poznat
Poruka
11.725
A možda je svuda obrijana, samo taj deo drži kao detalj...?
Nova moda?
Možda postane hit? Neke furaju mladeže kao fazon, što ne bi ovo bilo alternativa?
:)

ne bih rekla da je nova moda, nego naprotiv-cica je iskočila iz ćosavog šablona na koji ste navikli, pa te j zaintrigiralo u kom je fazonu (pošto ti se mimo brka verovatno učinila skroz kul)
a mladeži se ne furaju kao fazon, nego ih prosto imaš
hoću reci-nisu tako lako skidljivi ko brci:lol:

Ériu

Veoma poznat
Poruka
12.966
kako kavi su rezultati? brojni udvaraci, padaju ponude za brak, vec se vidi da ce potomstvo da bude zdravo, pravo i brkato :zper:

T-Zex

Veoma poznat
Poruka
13.688
ne bih rekla da je nova moda, nego naprotiv-cica je iskočila iz ćosavog šablona na koji ste navikli, pa te j zaintrigiralo u kom je fazonu (pošto ti se mimo brka verovatno učinila skroz kul)
a mladeži se ne furaju kao fazon, nego ih prosto imaš
hoću reci-nisu tako lako skidljivi ko brci:lol:

ma crtaju mladeže, prave umetke i tet tamo gde ih nema, kao sad to moda, razumeš
nego jel primećuješ koliko pežorativnosti ima u odgovorima na upit o brčićima?
i šta sad, kao gej je okej ali brčići nikako?
e jesmo zaostala nacija upič... :mrgreen:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.