Muslimanski terorista ubio 21 egipatskog hriscanina ispred koptske crkve

I šta sad - hoće li ko ovome ubici dizati spomenik .. mislim , kada je 1994. u Hebronu izraelski doktor Baruch Goldstein, američki imigrant u Izrael, upao u džamiju i ubio 29 Palestinaca i 125 ranio dok su se molili , bio je dugo slavljen ..

А је л' тебе није СРАМОТА да напишеш овакву бљувотину. Какве благе везе имају ПРАВОСЛАВЦИ са ИЗРАЕЛЦИМА... срам да те буде. Само показујеш ДА ВАМ ЈЕ ВЕРА У СТВАРИ УПУТСТВО ГЕНЕТСКИМ ЗЛОЧИНЦИМА И МАНИЈАЦИМА ШТА ДА РАДЕ И КАКО ДА ПОСТУПАЈУ...
 
Odavno Izraelci nisu bombardovali Egipat.Trebalo bi malo za uspomenu.

Poslije Goldštajnovog terorističkog djela je došlo do nereda u kojima je poginulo 25 Palestinaca i 5 Izraelaca , pa su na 2 hefte Izraelci uveli policijski sat za 120000 Palestinaca, a 400 Izraelaca je moglo slobodno hoditi ..
Ne znam hoće li poslije ovoga terorizma u Egiptu biti kakvih većih nereda , i hoće li Koptima uvesti policijski sat ..
 
ko ga je slavio ? mi nismo tako da nama nemas sta da pricas

Pa ko piše o vama, ja pišem o Bliskom Istoku .. I sad Goldštajna slave , drugi su im teroristi , a on je heroj , pjevaju mu pjesmice :
"Dr. Goldstein, there is none other like you in the world. Dr. Goldstein, we all love you… he aimed at terrorists' heads, squeezed the trigger hard, and shot bullets, and shot, and shot."
 
Stoka teroristicka, dokle vise?!


Ima, biti neobrazovan i pritom brz na tastaturi na kraju uvek ispadne mnogo glupo. z:D
U Egiptu su Arapi dosljaci a Kopti autohtoni. Pritom Kopti nisu Arapi nego Egipcani. z:shock:

ma nemoj da kenyash i ispadash smijesan o necemu o cemu pojma nemas.
danasnji egipcani, su potomci istih onih egipcana od prije par hiljada god. To su DNK istrazivanja pokazala.
Mogu oni sebe danas zvat arapima, bit muslidze ili pravoslavci, AL TO SU POTOMCI JEDNE TE ISTIH LJUDI.

danasnji egipatski seljak, radnik je geetski 99% isto sto i nekadasnji egipatski seljak radnik.

dileyo
 
ma nemoj da kenyash i ispadash smijesan o necemu o cemu pojma nemas.
danasnji egipcani, su potomci istih onih egipcana od prije par hiljada god. To su DNK istrazivanja pokazala.
Mogu oni sebe danas zvat arapima, bit muslidze ili pravoslavci, AL TO SU POTOMCI JEDNE TE ISTIH LJUDI.

danasnji egipatski seljak, radnik je geetski 99% isto sto i nekadasnji egipatski seljak radnik.

dileyo

NAJOBICNIJA GLUPOST

danasnji vecinski stanovnici egipta su EGIPATSKI ARAPI dok su potomci starih egipcana SADASNJI KOPTI

procitaj ensto pre nego krenes da lupetas iduci put.
 
NAJOBICNIJA GLUPOST

danasnji vecinski stanovnici egipta su EGIPATSKI ARAPI dok su potomci starih egipcana SADASNJI KOPTI

procitaj ensto pre nego krenes da lupetas iduci put.


LUUUUUPASH ka maksim po diviziji covjece. !!!

To su jedni te isti ljudi, KRVNO< GEnETSKI< PO PORIJEKLU>

Mogu se smatrati danas narodno arapima, al su to potomci starih Egipcana isto ka i ti kopti. JEDNO TE ISTO.
:rtfm::rtfm:
 
suicide bomber may have been responsible

Samobica se samoubio ne bi li se domogao 72 device kako mu je obećano u Kuranu.Ostaje nejasno o kakvim se devicama radi,može li da se bira ,da budemo iskreni nisu sve iste.Nejasno je i šta sa homoseksualcima i pedofilima,njih device mnogo ne interesuju,šta oni dobijaju u zamenu.Oko toga se vode stručne rasprave po netu ali odgovora nema.z:mrgreen:
 
Pa vidiš da neki rade na konačnim rješenjima , pa reko' da se i ja uključim .. Mogli bi i na Balkanu ukloniti one koji su u pravilu najborbeniji ..

Nova je godina,ne hapaj toliko godvedine na prvi dan...

Ako nisi skontala...

Jes jebavala sta sinoc...

Ono...prc-prc...on na tebi ,ti na njemu...
 

Back
Top