МУСЛИМАНСКА ПРАВДА...СПАЛИЛИ ДВЕ ЦРКВЕ

Pa da - vama je tuđe prčvarnica , a vaše je svetinja .. i vaše datira još od ameba .. Da su drugi palili vaše - ne bi sebi uzimali za pravo da uništavate tuđe ..

"Bajrakli džamija je jedina džamija u Beogradu, Srbija.
Sagrađena je oko 1575. godine, kao jedna od 273 džamija i mesdžida, koliko ih je u osmanlijsko doba bilo u Beogradu (Putopisi Evlije Čelebije)."
Popali ste džamije po Srbiji u 19. vijeku , krajem 20. vijeka po BiH.

Pa, koliko su stare crkve i manastiri na Kosovu, pametna????

Sto se tice dzamija po BiH, a znam koja te najvise boli, nemoj da ostavljate kvarcne grejalice, pa vam se dzamije nece ni paliti. :mrgreen: :per: :rotf: :ok:

I, da, za vas smo savremenici ameba. Posto ste nacionalno identifikovani tek pocetkom ovog veka. A, i kraj vam je blizu, posto su vasih teroristickih sklonosti svesni sirom sveta.
 
Poslednja izmena:
Pa, koliko su stare crkve i manastiri na Kosovu, pametna????

Sto se tice dzamija po BiH, a znam koja te najvise boli, nemoj da ostavljate kvarcne grejalice, pa vam se dzamije nece ni paliti. :mrgreen: :per: :rotf: :ok:

I, da, za vas smo savremenici ameba. Posto ste nacionalno identifikovani tek pocetkom ovog veka. A, i kraj vam je blizu, posto su vasih teroristickih sklonosti svesni sirom sveta.

Pa kažem ja - nije dovoljno staro pa se može uništavati , šta je 330 godina ..
Znam , znam - to je Čađo sve dobro ispito .. 2002. se minaret sam ispalio , svakako liči na raketu, jel'da ..
Nego,kad smo kod starosti - šta veliš na ovo :
http://www.naslovi.net/2010-03-19/v...kovni-manastiri-na-kosovu-nisu-srpski/1608268
 
не може да се уништава!
то што је запаљена џамија у Београду је велика срамота.. а управо испред те џамије је један митрополит, док су гореле богомоље на Косову и Метохији, стао сам против разуларене масе- ризикујући да и њега запале.
 
Mustafa Kemal Atatürk


"Vi znate da postoji neoprostivo neprijateljstvo izmedju muslimanskog i krscanskog svijeta. Muslimani i Krscani postadose vjeciti neprijatelji. Posmatrase jedni druge kao nevjernike, fanatike. Ta dva svijeta su koekzistirala sa tim fanatizmom i neprijateljstvom. Kao rezultat tog neprijateljstva, muslimanski svijet je bio odaljen od Zapadnjackog progresa, koji je mjenjao formu i sarolikost svakog stoljeca. Zato sto su Muslimani posmatrali progres sa nepovjerjenjem i gadjenjem. Istovremeno se muslimanski svijet drzao svog oruzja zbog neprijateljstva koje je trajalo stoljecima izmedju dvije grupe. Ta stalna okupacija oruzjem, neprijateljstvom i preziranjem Zapadnjackog progresa predstavlja jos jedan razlog naseg (Turskog) nazadovanja."

"Tvrdi se da je religiozno jedinstvo jedan od faktora u formiranju nacija. Ali, mi vidimo suprotnu stvar u Turskoj naciji. Turci su bili velika nacija i prije prihvatanja Islama. Ta religija nije pomogla Arapima, Irancima, Egipcanima i drugima da se ujedine sa Turcima da stvore naciju. Naprotiv, ona je oslabila nacionalne odnose medju Turcima, uspavala Turski nacionalni osjecaj i entuzijazam. To je bilo prirodno, jer Islam je baziran na Arapskom nacionalizmu nad svim nacionalnostima."
 
http://www.vecernji.hr/vijesti/gnjevni-muslimani-spalili-sud-dvije-krscanske-crkve-clanak-250168
SUKOB RELIGIJA
Gnjevni muslimani spalili sud i dvije kršćanske crkve

Nezadovoljni su jer smatraju da je jedan kršćanin, osuđen na pet godina zatvora zbog dijeljenja letka koji vrijeđa islam, trebao biti osuđen na smrt
Muslimanski prosvjednici, njih više od tisuću, spalili su zgradu suda i dvije kršćanske crkve u Temanggungu na Javi u Indoneziji zato što smatraju da je jedan kršćanin, osuđen na pet godina zatvora zbog dijeljenja letka koji vrijeđa islam, trebao biti osuđen na smrt. Gnjevno mnoštvo napalo je i zapalilo zgradu suda baš dok je sudac čitao presudu.
Муслимани...? :per: :per: :per:

MINGO to podrzava
 

Back
Top