Муслиманка родила помоливши се светом Николи

Слава Богу, чуда се дешавају непрестано!!



Муслиманка нероткиња родила помоливши се светом Николи


http://radiosvetigora.wordpress.com/2011/01/23/муслиманка-нероткиња-родила-помолив/

Заиста дивно - и нека јој је са срећом СИНЧИНА...

... није ово усамљен случај... таква чуда су нарочито запажена на Космету...
 
Заиста дивно - и нека јој је са срећом СИНЧИНА...

... није ово усамљен случај... таква чуда су нарочито запажена на Космету...

Tacno! Zato sto ima puno crkava i manastira!

Oprosti Mito sto sam rekla da si ruzan - salila sam se.
 
Ova je vasa nije muslimanka. Ucinila je cin pridruzivanja Bogu nekog nikolu. I ta nema nikakve veze sa Islamom. Jer biti musliman ili muslimanka, znaci biti pokoran Bogu. Ova je prekrsila osnovno u Islamu, a to je da je Bog jedan. Tako da je ova vasa, nije muslimanka. Takvi nama netrebaju a jos manje Islamu.

Hoće je sad ovaj njezin kamenovati ili joj odsjeći nos?

Ako je ne unakazi ili ubije, onda je i on otpadnik od islama, jel tako? :roll:
 
Ova je vasa nije muslimanka. Ucinila je cin pridruzivanja Bogu nekog nikolu. I ta nema nikakve veze sa Islamom. Jer biti musliman ili muslimanka, znaci biti pokoran Bogu. Ova je prekrsila osnovno u Islamu, a to je da je Bog jedan. Tako da je ova vasa, nije muslimanka. Takvi nama netrebaju a jos manje Islamu.

Не тандрчи - него се боље распитај КОЛИКО ЈЕ МУСЛИМАНА И МУСЛИМАНКИ УВЕК ДОЛАЗИЛО ПО ПОМОЋ У ПРАВОСЛАВНЕ ХРАМОВЕ... ти ћеш неком да одређујеш шта је и ко је.....
 
Ova je vasa nije muslimanka. Ucinila je cin pridruzivanja Bogu nekog nikolu. I ta nema nikakve veze sa Islamom. Jer biti musliman ili muslimanka, znaci biti pokoran Bogu. Ova je prekrsila osnovno u Islamu, a to je da je Bog jedan. Tako da je ova vasa, nije muslimanka. Takvi nama netrebaju a jos manje Islamu.

Sikter!
 
Ova je vasa nije muslimanka. Ucinila je cin pridruzivanja Bogu nekog nikolu. I ta nema nikakve veze sa Islamom. Jer biti musliman ili muslimanka, znaci biti pokoran Bogu. Ova je prekrsila osnovno u Islamu, a to je da je Bog jedan. Tako da je ova vasa, nije muslimanka. Takvi nama netrebaju a jos manje Islamu.

ona je vasa muslimanka bila al posto je vasa vera lazna prevara i DIREKTAN PUT U PAKAO , pomolila se svetom Nikoli i on joj je molitvog kod Gospoda naseg , pomogao jer joj je Gospod podario dete i ako su doktori rekli da nema sanse ikada darodi.

zato ti preporucujem da se POKAJES DOK NIJE KASNO i krstis kao hriscanin . u suprotnom pakao ti ne gine.
 
Poslednja izmena:
Lepa vest, rekoh ranije.
Jedno pitanje, nadam se da ce mi neko odgovriti, zasto...


Odakle to verovanje? Zar je moguce da ce Cudotvorac Nikolaj koristiti na onom svetu taj lancic?Nemojte zuriti sa odgovorom...
ps. A samo zamislite koliko se osoba moli tom svecu i koliko je lancica u pitanju.

Ако претпоставимо да је у питању неки вредан ланчић, мада у тексту не стоји да је драгоцен већ само да је омиљен, његова вредност са осталим прилозима може помоћи да црква помогне онима којима је помоћ потребна.
Видиш, светима је драго да се чине добра дела, како ко може и како ко уме. Неко уме речима, неко уме да помогне физички а неко приложи нешто. Према могућностима.
Е, сад, могуће је да те ово и није толико интересовало колико жеља да омаловажиш али добро, то знаш сам.
 
A sta sad fazon, kao sad bi mi muslimani trebali da trazimo primere gde su hriscani dolazili kod hodza, da bi ono kao, etoo mi smo u pravu :mrgreen:
Zaebi to , to je za religiju

Jedan pametan decko, Srbin po nacionalnosti je rekao ovo " A svi veruju da je ispravno, svi veruju da je sjajno, svi veruju da je njihova vera , vera u pravo i glavno, pa vise ne znam ni sta je zdravo, vise ne cujem tudj krik, ako sam sreo djavola nisam ga poznao jer imo je ljudski lik "
 
Слава Богу, чуда се дешавају непрестано!!



Муслиманка нероткиња родила помоливши се светом Николи


molitvom-sv-nikoli-rodila-dijete.jpg


У Башкирији жена муслиманка, која се четрнаест година безуспјешно лијечила од неплодности, родила је након молитве пред иконом светог Николе Чудотворца у православном храму, саопштава Интерфакс-Религија.

„Иако сам муслиманка, због нечега сам повјеровала да ће ми икона помоћи“, каже срећна мајка, чије ријечи наводи часопис „Комсомолска правда“.

Да иде у храм посавјетовали су је њени пријатељи: брак је пуцао, а дијагноза љекара је звучала као смртна пресуда породичној срећи – родити са таквом болешћу је немогуће.

Жена је први пут ушла у храм: „У почетку сам била уплашена и нијесам знала како да се молим.“ Неко од парохијана јој је посавјетовао да се помоли светом Николи „једноставно и из душе“.

Тада јој је се у глави јавила проста молитва: „Помози, Николаје Чудотворче, даруј нам сина, молим те…“ На крају је жена скинула свој омиљени ланчић и окачила га пред иконом – постоји вјеровање да такви дарови помажу да се молитва услиши.

Кроз тачно мјесец дана сазнала је да очекује дијете. Њен син Тамерлан свакога дана јој доноси велику радост.

http://radiosvetigora.wordpress.com/2011/01/23/муслиманка-нероткиња-родила-помолив/

sace mingulica da je osudi na odsecanje ruke i kamenovanje
 
Слава Богу, чуда се дешавају непрестано!!



Муслиманка нероткиња родила помоливши се светом Николи


molitvom-sv-nikoli-rodila-dijete.jpg


У Башкирији жена муслиманка, која се четрнаест година безуспјешно лијечила од неплодности, родила је након молитве пред иконом светог Николе Чудотворца у православном храму, саопштава Интерфакс-Религија.

„Иако сам муслиманка, због нечега сам повјеровала да ће ми икона помоћи“, каже срећна мајка, чије ријечи наводи часопис „Комсомолска правда“.

Да иде у храм посавјетовали су је њени пријатељи: брак је пуцао, а дијагноза љекара је звучала као смртна пресуда породичној срећи – родити са таквом болешћу је немогуће.

Жена је први пут ушла у храм: „У почетку сам била уплашена и нијесам знала како да се молим.“ Неко од парохијана јој је посавјетовао да се помоли светом Николи „једноставно и из душе“.

Тада јој је се у глави јавила проста молитва: „Помози, Николаје Чудотворче, даруј нам сина, молим те…“ На крају је жена скинула свој омиљени ланчић и окачила га пред иконом – постоји вјеровање да такви дарови помажу да се молитва услиши.

Кроз тачно мјесец дана сазнала је да очекује дијете. Њен син Тамерлан свакога дана јој доноси велику радост.

http://radiosvetigora.wordpress.com/2011/01/23/муслиманка-нероткиња-родила-помолив/


Neka je zivo i zdravo, ma kom da se sutra bude molio. :D

Neka neko obavesti Minga da pre nego otvori temu pozove hitnu. ;)
 
Обичај даривања цркве или свештеног лица,
остао је од времена приношења жртве...
Познати су случајеви кроз историју, када су људи из знака захвалности
подизали нове цркве или храмове.... исто тако, постоје цркве покајнице...
А код православаца је познат случај ЗАВЕТНЕ СЛАВЕ, кад се неки верник
заветовао одређеном свецу, да ће га славити,
ако му испуни неки захтев...или пак жељу....
 

Back
Top