Muslimani osvajaju Evropu

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
dzihad1zp.jpg


:evil::evil::evil::evil::evil:
 
Prvi put čujem!!!:eek:

Mislim... Gluposti...

Pa to je kod njih normalno..znas da su najveci koljaci u bilo kom ratu protiv Srba bili Sandzklije??? Njima je u krvi da mrze Srbe jer imaju komplekse,od nas su nastali...I na utakmica N.Pazara je normalno cuti takve stvari...Samo sto se to kod nas cuti..zamisli nesto ovako slicno da se dogodi u Hr od strane Srba??Pa na CNN-odmah....:dash::dash:
 
A smejali ste se Vanginim prorochanstvima.

2010. - Pocetak III svetskog rata. Rat ce poceti u novembru 2010. i zavrsice se oktobra 2014. godine. Pocece kao obican rat, zatim ce biti upotrebljeno prvo atomsko, a zatim i
hemijsko oruzje
2011. - Kao rezultat radioaktivnih padavina, na severnoj polulopti ne ostaje ni zivotinja ni biljaka. Zatim muslimani pocinju hemijski rat protiv preostalih Evropljana.
2014. - Vecina ljudi patice od cireva, raka koze i drugih koznih bolesti (kao posledica hemijskog rata)
2016. - Evropa je skoro bez ljudi
2018. - Kina postaje nova svetska sila. Zemlje u razvoju prestaju da budu eksploatisane i postaju eksploatatori
2023. - Orbita Zemlje se neznatno menja
2025. - Evropa je i dalje jaso slabo naseljena
2028. - Stvaranje novog vida energije (verovatno kontrolisana termonuklearna reakcija). Glad postepeno dobija na snazi. Kosmicki brod sa ljudskom posadom polece ka Veneri.
2033. - Polarni led se topi. Nivo okeana raste
2043. - Procvat svetske ekonomije. Evropom vladaju muslimani.
 
Pa to je kod njih normalno..znas da su najveci koljaci u bilo kom ratu protiv Srba bili Sandzklije??? Njima je u krvi da mrze Srbe jer imaju komplekse,od nas su nastali...I na utakmica N.Pazara je normalno cuti takve stvari...Samo sto se to kod nas cuti..zamisli nesto ovako slicno da se dogodi u Hr od strane Srba??Pa na CNN-odmah....:dash::dash:

Ma daj...

Mislim, u redu je da se ukaže na neke probleme...(doduše, ne pratim celu temu od početka), ali ajde da stvari nazovemo pravi imenom...Pa više ima muslimana u Beogradu , nego na sandžaku... To je bre šaka jada...
 
Ma daj...

Mislim, u redu je da se ukaže na neke probleme...(doduše, ne pratim celu temu od početka), ali ajde da stvari nazovemo pravi imenom...Pa više ima muslimana u Beogradu , nego na sandžaku... To je bre šaka jada...

Saka jada koja zauzima preveliku teritoriju za taj broj ljudi :dash: Pre neki dan sam bio tamo....sve dzamije su nove i svuda ih ima..neko ih finansijski jako dobro gura i nece se dobro zavrsiti :rtfm:
 
Eto razloga za izbijanje 3 s.r. Pa sigurno nece Evropa dozvoliti da nam muslimani zavladaju kontinentom...
Неће, неће, к`о и до сада... ;)

Ено, кад гледаш фудбал, поједине "европске екипе" као да су из Африке.
Na internet sajtu "Jutjub" postavljen video-klip sa podacima koji govore o tome da će islam uskoro postati religija s najvećim brojem vernika u EU, a da će do 2025. trećina evropske dece biti muslimani





Tokom narednih nekoliko decenija u Evropi će većina stanovništva biti muslimanske veroispovesti, predviđa jedan video na sajtu "Jutjub", kojeg je pogledao rekordan broj ljudi. Taj klip predviđa da će islam u vodećim zemljama EU uskoro postati religija sa najvećim brojem vernika, a da će do 2025. trećina broja evropske dece navodno biti muslimani.



Video-klip postavljen na "Jutjubu", koji je do sada pogledalo više od 10 miliona ljudi, pokrenuo je nagađanja o rastu broja muslimana u Evropi i svetu. Na snimku, koji traje oko osam minuta, iznosi se podatak da je u protekle dve decenije, zahvaljujući migraciji muslimana, broj stanovnika u Evropi porastao. Ukoliko se taj trend nastavi, za nekoliko decenija većina žitelja Starog kontinenta će se klanjati Alahu. Takođe, podseća se na reči predsednika Libije Muamera el Gadafija, koji je predvideo da će muslimani vladati Evropom.

- Alah će podariti pobedu islamu u Evropi bez mačeva, pušaka i osvajanja. Nisu nam potrebni teroristi, ni bombaši samoubice. Više od 50 miliona muslimana će pretvoriti Evropu u muslimanski kontinent za samo nekoliko decenija - izjavio je svojevremeno Gadafi.
Video na "Jutjubu" predstavlja i demografske podatke za najveće evropske zemlje, Nemačku, Francusku, Veliku Britaniju, a velika pažnja je posvećena broju muslimana u odnosu na druge veroispovesti.
Zemlja koja će, prema podacima u video-klipu, najbrže postati većinska muslimanska jeste Holandija. Već je u ovom trenutku 50 odsto novorođenčadi muslimansko, što znači da će za 15 godina oni činiti polovinu ukupnog broja stanovnika.
Za Francusku se navodi da je 30 odsto stanovništva mlađeg od 20 godina muslimansko. To je obrazloženo podacima da prosečna francuska porodica ima 1,8 dece, dok je za porodicu muslimana naveden neverovatan podatak da u proseku broji 8,1 dete. Na osnovu 4,5 puta većeg fertiliteta izvodi se zaključak da će Francuska za 39 godina postati islamska republika.



U Velikoj Britaniji, muslimanska populacija se u proteklih 30 godina povećala sa 82.000 na čak 2,5 miliona.
Za Nemačku su predviđanja da će za 50 godina postati većinski muslimanska zemlja, dok se za Rusiju iznosi podatak da će 40 odsto njene vojske već u narednih nekoliko godina činiti muslimani.

Demografi, međutim, tvrde da procene u videu sa "Jutjuba" nisu potkrepljene činjenicama. Prema navodima stručnjaka, koje je preneo britanski BBC, u klipu se ne navode izvori objavljenih podataka. Demografi, takođe, kažu da ne postoje valjani podaci o prirodnom priraštaju u Francuskoj, jer se u toj zemlji ne vodi evidencija o veroispovesti novorođenih i samim tim je nemoguće utvrditi koliko se muslimanske dece rađa.
- Da bi se ostvarile prognoze da će Holandija pre svih postati većinski muslimanska zemlja, potrebno je da Holanđanke koje su muslimanske veroispovesti rađaju 14 puta više od žena drugih vera. Prema službenim statistikama, u Holandiji je udeo muslimana u ukupnoj populaciji samo pet odsto - preneo je BBC.
Stručnjaci dodaju da su i za Englesku podaci netačni. Naime, stručnjaci ističu da je prema popisu stanovništva iz 1981. godine u zemlji bilo oko 300, a ne 82.000 muslimana, što ukazuje na mnogo manji priraštaj od navedenog. Ipak, tačni podaci će biti izneti u javnost kad se obavi popis stanovništva 2011. godine.

http://www.pressonline.rs/page/stories/sr.html?id=76403&sectionId=40&view=story

Eto shta uradishe Hrvati sa svojim cvijecem...:evil:

Урачунајте и жуте (не ове наше демократе, већ оне из Азије:mrgreen:) и друге досељенике који нису муслимани, па се запитајте где ће бити и на шта ће личити Европа...:(
 
Najjachi su mi ovi shto se plashe muslimana, a o njima znaju samo ono sto su culi preko TV-a, i oni koji veruju u prorocanstva trecerazrednih prevaranata, a izdaju se za akademske gradjane.
Takvi su sljam i kloaka naseg drustva.
Izadjite malo iz te fotelje, upoznajte nekog lika iz Novog Pazara, Prijepolja, Priboja...
To su sve dobri momci kojima puca q dal' ce neko da ih zove muslimani ili Bosnjaci, i dal' ce biti sagradjena nova dzamija u Bg ili Ns...
Brinu ljudi o tome da nadju posao, da smuvaju neku dobru cicu, da se dobro provedu...
A shta o njima misli neki jadnik sovinista koji svoje frustracije shiri po forumu, poslednja im je rupa na svirali...
I njima, i Hrvatima, i Amerikancima...

A mi cemo da se udavimo u sopstvenim g.ovnima mrznje i zla, jer za bolje i ne znamo.
 
Najjachi su mi ovi shto se plashe muslimana, a o njima znaju samo ono sto su culi preko TV-a, i oni koji veruju u prorocanstva trecerazrednih prevaranata, a izdaju se za akademske gradjane.
Takvi su sljam i kloaka naseg drustva.
Izadjite malo iz te fotelje, upoznajte nekog lika iz Novog Pazara, Prijepolja, Priboja...
To su sve dobri momci kojima puca q dal' ce neko da ih zove muslimani ili Bosnjaci, i dal' ce biti sagradjena nova dzamija u Bg ili Ns...
Brinu ljudi o tome da nadju posao, da smuvaju neku dobru cicu, da se dobro provedu...
A shta o njima misli neki jadnik sovinista koji svoje frustracije shiri po forumu, poslednja im je rupa na svirali...
I njima, i Hrvatima, i Amerikancima...

A mi cemo da se udavimo u sopstvenim g.ovnima mrznje i zla, jer za bolje i ne znamo.

Imas reputaciju za ovaj post ... :super:

Svaka cast ...
 
Muslimani poshtuju svoju veru ili se ne bi zvali muslimani. Kad bi usledio poziv na dzihad 95% njih bi se odazvalo.

Daj ne lupaj, to su samo tvoji vlazni snovi jer si verovatno i ti muja ali nije tako u Zapadnoj Evropi sa dobrim delom dece useljenika rodjenih Francuza i pomiri se sa tim, a i mi postujemo svoju veru pravoslavnu u odredjenoj meri (zaostavstina komunizma na zalost ali sve je vise vernika) medjutim i medju nama ima gomila onih koju ne postuju verske zapovesti pa nismo ni mi izuzetak u odnosu na muje, na zalost!
@Izdajica: A sta ako uvidite gresku i predjete svi u pravoslavlje, onda ce sigurno tebi biti drago da tvoja deca slave slavu, krste se umesto klanjaju... sigurno mnogo draze nego sto bi meni bilo da moja predju u tu, nekad sektu hriscanstva, a danas religiju koju obelezava nasilje prema"nevernicima", terorizam, ponizavanje zena, nizak osecaj morala i casti (jer se ubijate kao muve, dilujete heroin, kradete organe ljudima...) pa ne vidim sto bi moju decu to privuklo makar i postali dominantni u nekoj Nemackoj ili Francuskoj?
Pozdrav :cool:
 
Daj ne lupaj, to su samo tvoji vlazni snovi jer si verovatno i ti muja ali nije tako u Zapadnoj Evropi sa dobrim delom dece useljenika rodjenih Francuza i pomiri se sa tim, a i mi postujemo svoju veru pravoslavnu u odredjenoj meri (zaostavstina komunizma na zalost ali sve je vise vernika) medjutim i medju nama ima gomila onih koju ne postuju verske zapovesti pa nismo ni mi izuzetak u odnosu na muje, na zalost!
@Izdajica: A sta ako uvidite gresku i predjete svi u pravoslavlje, onda ce sigurno tebi biti drago da tvoja deca slave slavu, krste se umesto klanjaju... sigurno mnogo draze nego sto bi meni bilo da moja predju u tu, nekad sektu hriscanstva, a danas religiju koju obelezava nasilje prema"nevernicima", terorizam, ponizavanje zena, nizak osecaj morala i casti (jer se ubijate kao muve, dilujete heroin, kradete organe ljudima...) pa ne vidim sto bi moju decu to privuklo makar i postali dominantni u nekoj Nemackoj ili Francuskoj?
Pozdrav :cool:
:hahaha:
Nemash ti veze sa zivotom.
 
Najjachi su mi ovi shto se plashe muslimana, a o njima znaju samo ono sto su culi preko TV-a, i oni koji veruju u prorocanstva trecerazrednih prevaranata, a izdaju se za akademske gradjane.
Takvi su sljam i kloaka naseg drustva.
Izadjite malo iz te fotelje, upoznajte nekog lika iz Novog Pazara, Prijepolja, Priboja...
To su sve dobri momci kojima puca q dal' ce neko da ih zove muslimani ili Bosnjaci, i dal' ce biti sagradjena nova dzamija u Bg ili Ns...
Brinu ljudi o tome da nadju posao, da smuvaju neku dobru cicu, da se dobro provedu...
A shta o njima misli neki jadnik sovinista koji svoje frustracije shiri po forumu, poslednja im je rupa na svirali...
I njima, i Hrvatima, i Amerikancima...

A mi cemo da se udavimo u sopstvenim g.ovnima mrznje i zla, jer za bolje i ne znamo.

Takve teze idiotarije su mislili i Englezi o svojim sugradjanima, bas takve identicne - to su normalni ljudi, isti su k'o mi, sta, ovo ono - pa ovi krenuse da ih dizu u vazduh po metroima i autobusima.

Sve dobri momci iz nekog srednjeg staleza, skolovani, socijalizovani. Svi su se cudili.

Nemas ti veze sa zivotom.

terror150107_228x190.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top