Muslimani nisu teroristi, mi smo teroristi

418646_395503453844156_1355104185_n.jpg

Слика говори више од речи ;)

Muslimani nisu teroristi, mi smo teroristi

Na Ruskoj TV je nedavno prikazan dokumentarac o zivotu u Libiji , Tunisu , Egiptu .... Novinar je inervjuisao mnogo ljudi - ulavnom mladje ljude i intelektulace - koji su izreda bili ucesnici ,, arapskog proleca ,, ... Na pitanje da uporede kako se sada zivi , a kako se zivelo pre ,, revolucije ,, svi su jednoglasno odgovorili : ,, Sada je mnogo teze - ali zato su nas pohvalili Obama , Klinton , Sarkozi , amerika i EU ,, ... :lol:

Zato smatram da ovaj prica uprazno - muslimani vise vole pohvale Obame , Klinton , Sarkozija od istine o njihovim milionskim zrtvama od strane Zapadnih krstasa , a prosecni Zapadnjaci opet nikad nece priznati da su za bilo ciju smrt krivi - oni smatraju da su tamo doneli slobodu i da su milionske zrtve muslimana opravdana cena za uvodjenje ,, demokratije ,, ....

Poslednja izmena:
Ja sam ženskog roda pa ti mogu biti samo jasna i nejasna .. u mom dijelu su istjerivali Osmansko carstvo , a mi smo žrtve zločina i etničkih čišćenja , genocida ..

prihvatam da ste zrtve zlocina i etnickog ciscenja, znam da je jedino bosanska strana u i tokom rata procesuirala ratne zlocince.dajem vam kredit da ste bili za ocuvanje jugoslavije i da ste je najvise od svih naroda voleli.

ali stanje na terenu se mora prihvatiti, sarajevo vise nije multietnicka sredina,cak vam se i pejakovic oce odseliti,97% muslimanski grad...jel i to srpska krivica, 17 godina nakon rata?

prihvatam da ste zrtve zlocina i etnickog ciscenja, znam da je jedino bosanska strana u i tokom rata procesuirala ratne zlocince.dajem vam kredit da ste bili za ocuvanje jugoslavije i da ste je najvise od svih naroda voleli.

ali stanje na terenu se mora prihvatiti, sarajevo vise nije multietnicka sredina,cak vam se i pejakovic oce odseliti,97% muslimanski grad...jel i to srpska krivica, 17 godina nakon rata?

Jao strašno .. ni Beograd više nije kosmpolitski , hajde da malo vidimo šta ćemo za njegov status , dokle mu sežu ingerencije ..

Jao strašno .. ni Beograd više nije kosmpolitski , hajde da malo vidimo šta ćemo za njegov status , dokle mu sežu ingerencije ..

slusaj josipa pejakovica, bas sam ga gledao pre neki dan,veli da je jedina sansa BiH za opstanak neki vid politicke unije zagreba,sarajeva i beograda, inace papa

beograd nije promenio krvnu sliku ni u, a ni posle rata , zemun je pun hrvata, dlaka sa glave im nije falila...a ti bi trebao znati da je ogroman broj muslimanskih izbeglica nasao utociste u beogradu tokom devedesetih.

slusaj josipa pejakovica, bas sam ga gledao pre neki dan,veli da je jedina sansa BiH za opstanak neki vid politicke unije zagreba,sarajeva i beograda, inace papa

beograd nije promenio krvnu sliku ni u, a ni posle rata , zemun je pun hrvata, dlaka sa glave im nije falila...a ti bi trebao znati da je ogroman broj muslimanskih izbeglica nasao utociste u beogradu tokom devedesetih.

Pa mi smo već u političkoj uniji , nažalost oni koji su rušili BiH su i potpisali Dejtonski mirovni sporazum, i oni su garant istog ..
Beograd je naravno promijenio krvnu sliku , boju , ton , oni koji su mu davali duh kosmopolizima su otišli negdje drugo ,ili su ostali tu nevidljivi ..
A Zemun mi je više poznat po Zemunskim klanovima .. muslimanske izbjeglice kao onaj Emir Bekrić , što sad nosa krstić oko vrata .. nadam se da ćete ukloniti višak IZ ..

Pa mi smo već u političkoj uniji , nažalost oni koji su rušili BiH su i potpisali Dejtonski mirovni sporazum, i oni su garant istog ..
Beograd je naravno promijenio krvnu sliku , boju , ton , oni koji su mu davali duh kosmopolizima su otišli negdje drugo ,ili su ostali tu nevidljivi ..
A Zemun mi je više poznat po Zemunskim klanovima .. muslimanske izbjeglice kao onaj Emir Bekrić , što sad nosa krstić oko vrata .. nadam se da ćete ukloniti višak IZ ..

a koje si ti cangrizalo:D

cak su se kusta i sidran nasli i izljubili....haug , peace

Sidran ima prijatelja i među neprijateljima, neke teme ne diraju .. a Kusturicine filmove ,one što valjaju, ipak nosi Sidranova priča ..

*** valja i underground i crna macka beli macor....mada mu je otac,polu-autobiografski scenario sidrana, svakako najbolji film.

da malo slusas sidrana ,kad smo vec kod njega ,ne bi bila toliko radikalna.

abdulah je ljudina i veliki jugonostalgicar

Back