Muslimani nasrću na srpsku decu

Kakav genocid?
Pretite srpskoj deci klanjem i sakaćenjem.
U 2020. godini pretute deci klanjem i sakaćenjem.I pravdate to izkonstruisanim ratnim zločinom iz 1995.
Treba vas kolektivno uništiti.

-Imate niz presuda za Genocid u Srebrenici.
Pravoslavna djeca postavljaju slike sa tri prsta, natpisom "braća četnici" i zastavom Srbije.
Pa se mi pitamo - da li da očekujemo nova klanja ?
A ti ih na ovom forumu meni često i obećaješ. Jel tako ?
Zato prestani da glupiraš, već znamo da si budaletina.
 
-Imate niz presuda za Genocid u Srebrenici.
Pravoslavna djeca postavljaju slike sa tri prsta, natpisom "braća četnici" i zastavom Srbije.
Pa se mi pitamo - da li da očekujemo nova klanja ?
A ti ih na ovom forumu meni često i obećaješ. Jel tako ?
Zato prestani da glupiraš, već znamo da si budaletina.
Retardeee kakav genocid i kakve presude?
Ako imaš problem sa tri prsta zastavom Srbije i četnicima to je tvoja stvar.Ne smeš da se ni obraćaš deci a ne da pretiš i pozivaš na njihovo klanje.
Jeli vama jasno šta ste ovim napravili?
 
Ne , nego se poslije Genocida u Srebrenici pravoslavna djeca uče četničkoj ideologiji na bazi koje je genocid i napravljen.
Već čitavu deceniju čekamo od tebe objašnjenje kako je Ratko Mladić sa jednom četom i tri oklopna transportera uspeo da razbuca 7000-8000 ljutih Orićevih islamista i ceo bataljon opakih Holanđana.

Čak ni onaj smrdljivko Kofi Anan nije imao dovoljno časti u sebi da napiše u izveštaju sa koliko vojske i opreme je Mladić došao u Srebrenicu.

Od Orića ne očekujem objašnjenje jer je pobegao onda.
 
Poslednja izmena:
Već čitavu deceniju čekamo od tebe objašnjenje kako je Ratko Mladić sa jednom četom i tri oklopna transportera uspeo da razbuca 7000-8000 ljutih Orićevih islamista i ceo bataljon opakih Holanđana.

Čak ni onaj smrdljivko Kofi Anan nije imao dovoljno časti u sebi da napiše u izveštaju sa koliko vojske i opreme je Mladić došao u Stebrenicu.

Od Orića ne očekujem objašnjenje jer je pobegao onda.
Darth na jedvite jade pacificirao temu i sad se ti nasao da povlacis lil moon za jezik.
 
Darth na jedvite jade pacificirao temu i sad se ti nasao da povlacis lil moon za jezik.
Ne razgovara sa mnom od juče kada sam pomenuo Bihać i migrante.

Ali ovo bi zaista moglo da je razbesni.

Podsetivši da je kroz BiH tokom 2019. i 2018. godine ušlo 57.000 ilegalnih migranata, on je izrazio očekivanje da će s prvim danima proleća u tu zemlju stići novih šest do osam hiljada.

Čini se da mentori pokušavaju da sumnjive bošnjane zamene boljim muslimanima na prostoru Federacije.
 
Dosadan si. Bilo je šta je bilo. Upozoreno je na nacionalizam , učenici su opomenuti, vidjećemo kakva će se klima nadalje razvijati u Srebrenici.
Ne nadajte se ničemu dobrom.Vaše pretnje klanjem i sakaćenjem srpske dece su primljene k' znanju.Imajte to na umu kada pogledate u svoju decu.
Opet te pitam.
Dali je iko ikad igde ikome pretio klanjem i sakaćenjem dece i dali znate šta ste time uradili svojoj deci?
 
Već čitavu deceniju čekamo od tebe objašnjenje kako je Ratko Mladić sa jednom četom i tri oklopna transportera uspeo da razbuca 7000-8000 ljutih Orićevih islamista i ceo bataljon opakih Holanđana.

Čak ni onaj smrdljivko Kofi Anan nije imao dovoljno časti u sebi da napiše u izveštaju sa koliko vojske i opreme je Mladić došao u Srebrenicu.

Od Orića ne očekujem objašnjenje jer je pobegao onda.

Pa što to ne uzeše '92. , ha ? Zato što su tad pružali oružani otpor, a Sratko je nesposoban debil. Kasnije kad je bila politika da će ih UN zaštiti, Sratko i njegova zločinačka banda ušla i poklala muškarce i maloljetne momčiće. Satrapi zločinački.
 
Pa što to ne uzeše '92. , ha ? Zato što su tad pružali oružani otpor, a Sratko je nesposoban debil. Kasnije kad je bila politika da će ih UN zaštiti, Sratko i njegova zločinačka banda ušla i poklala muškarce i maloljetne momčiće. Satrapi zločinački.
To i dalje nije odgovor na postavljeno pitanje.

Dakle sa koliko je vojnika i tehnike đeneral ušao u Srbebrenicu...?
 
Pa što to ne uzeše '92. , ha ? Zato što su tad pružali oružani otpor, a Sratko je nesposoban debil. Kasnije kad je bila politika da će ih UN zaštiti, Sratko i njegova zločinačka banda ušla i poklala muškarce i maloljetne momčiće. Satrapi zločinački.

A i ova europska, ne znam kojim bi ih epitetom počastila, malo je reći bagra.

"FILIPOVIC: Naravno da nema. Najnovija Owenova intervencija o teritorijalnoj kompenzaciji je vrlo simptomaticna i nju je trebalo uzeti ozbiljnije nego sto je uzeta. Owen je inace izrazavao i zastupao misljenje evropskih krugova koji su vodili antibosansku akciju i koji su zeljeli Amerikance eliminirati iz igre. On je bio protagonista Mitterrandove i Majorove politike. Meni je jedan moj francuski prijatelj, ugledni clan francuskog drustva, koji je u jednom momentu bio i predsjednik Vlade Francuske, rekao prilikom susreta u Parizu kada sam zajedno sa Silajdzicem isao kod Jupea: "Znate li Vi, Muhamede, sta se vama sprema, kakav pakao?" Onda je on meni pricao o situaciji kada je lord Owen na veceri kod Mitterranda podnosio neku vrstu izvjestaja o provodjenju te njihove politike prema Bosni u kojem je bilo sljedece: da se ne dozvoli da Milosevic propadne ili srpski rezim na bilo koji nacin oslabi da ne bi mogao kontrolirati balkanski prostor.

Drugo, da se ne dopusti da Tudjman previse ojaca da ne bi razvio svoje apetite, ali istovremeno ni Milosevic Tudjmana da ugrozi, a da za muslimane Evropa treba da osigura neki model prezivljavanja, bez prava politickog naroda. Pa, vidite, protagonisti te politike sada nastoje da se uvuku u igru. Zasto? Zato sto osjecaju slabosti americke pozicije. Oni osjecaju da americka pozicija nema dovoljan legitimitet i da ona nema dovoljan fleksibilitet jer ona, buduci da postaje sve radikalnija, ima samo soluciju ili Milosevic ili Clinton. Dva ne mogu ostati. Dakle, nema dovoljno fleksibiliteta i onda oni ubacuju ove varijante da bi ocuvali svoj politicki zivot i da bi eventualno spasili nesto sto oni zele. A oni ne zele definitivno rasciscavanje u svijetu. Zasto? Strahuju od gubitka moci, strahuju da ce evropske zemlje postati trecerazredne sile. Zbog toga treba racunati sa, mozda, dodatnim komplikacijama i intervencijama sa te strane, iz krugova evropskih politicara koji su izgubili, kao sto su konzervativci u Engleskoj, kao sto su odredjene snage u Francuskoj, pa i Njemackoj. I u tom svjetlu treba posmatrati ovo sto se desava. Naime, nema nikakve konzekucije izmedju kosovskog i bosanskog problema. Kosovo je problem neravnopravnosti jednog naroda koji je najbrojniji na tom prostoru. Kosovo je problem jedne regije koja je bila autonomna, ali Kosovo nije problem jedne historijske drzave, zemlje koja je imala svoju tradiciju, svoj status kao republika. Znaci, bilo kakvo povezivanje rjesavanja srpskog pitanja u Srbiji sa rjesavanjem srpskog pitanja u Bosni ne moze da stoji. Mora se jasno dati do znanja (i ja sam ocekivao da ce to nasa vlada javno i kazati) da Srbi ovdje ni na kakav nacin ne mogu povezivati svoju sudbinu sa sudbinom Srba na teritoriji Kosova, odnosno da samo u okviru drzave Bosne, u okviru bosanskog suvereniteta oni mogu naci rjesenje za svoje probleme."
https://www.bhdani.ba/portal/arhiva-67-281/100/inter.htm
 
Poslednja izmena od moderatora:
Daj ti ukratko napiši kako se genocidaš Sratko uklapa u tu priču.
Zna se da su velikosrbi plaćali raznu propagandu da se operu od nagoreg zločina u Europi poslije 2. sv. rata. Nisu uspjeli.
Ako želiš korak bliže istini moraš da pročitaš šta su zapadnjačke organizacije pisale i izveštavale interno o Srebrenici.

Dakle ništa od onoga što kod vas figurira kao jedina prava istina nije tačno.
 
Ako želiš korak bliže istini moraš da pročitaš šta su zapadnjačke organizacije pisale i izveštavale interno o Srebrenici.

Dakle ništa od onoga što kod vas figurira kao jedina prava istina nije tačno.

Ne interesuju mene ti pamfleti, mene intreresuje da mi napišeš kako se Ratko uklapa u tu priču.
Za mene je genocid u Podrinju počeo '92. a europska politička fukara je pokrovitelj tog genocida.
Tek kad ih je Ratko do kraja ponizio uzimajući UNovce za taoca, malo su se sabrali i tad reagovali.
Naravno, tad je već genocid bio finaliziran.

Tadeušu Mazovjeckom je sve bilo jasno, pa je dao ostavku.
Poslali ga da izvještava o ljudskim pravima, a ljudima uskratili pravo na život.
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ako želiš korak bliže istini moraš da pročitaš šta su zapadnjačke organizacije pisale i izveštavale interno o Srebrenici.

Dakle ništa od onoga što kod vas figurira kao jedina prava istina nije tačno.
Ali ne preko pamfleta Lažovčina.ir nego iz neke renomirane publikacije

Ti si, avaj, čitalac Novosti i sličnih džank novina za radikale bez bedža
 

Back
Top