Quantcast

Muslimani nasrću na srpsku decu

psmaniac

Ističe se
Poruka
2.973
Ne interesuju mene ti pamfleti, mene intreresuje da mi napišeš kako se Ratko uklapa u tu priču.
Ево дали твоји обавештење о побуњеницима који су побегли узбрдо.

Неретва.jpg

НеретваArb.jpg

Ево новине Неретва на Босанском па читај, воља ти на арапском воља ти на матерњем!

lil_moon

Domaćin
Poruka
3.331
Ево дали твоји обавештење о побуњеницима који су побегли узбрдо.

Pogledajte prilog 644210

Pogledajte prilog 644213
Ево новине Неретва на Босанском па читај, воља ти на арапском воља ти на матерњем!
Sad ove nove generacije uče i latinicu i ćirilicu, ćirilicu ubrzo zaborave, tako da bi im bilo skoro pa svejedno koje bi im dao,
možda bi u prvim "naboli" neka slova :)

đavolčić

Buduća legenda
Moderator
Poruka
32.936
Ne interesuju mene ti pamfleti, mene intreresuje da mi napišeš kako se Ratko uklapa u tu priču.
Za mene je genocid u Podrinju počeo '92. a europska politička fukara je pokrovitelj tog genocida.
Tek kad ih je Ratko do kraja ponizio uzimajući UNovce za taoca, malo su se sabrali i tad reagovali.
Naravno, tad je već genocid bio finaliziran.

Tadeušu Mazovjeckom je sve bilo jasno, pa je dao ostavku.
Poslali ga da izvještava o ljudskim pravima, a ljudima uskratili pravo na život.
U pravu si. Još 92 su počeli vaši zločini nad Srbima. I evropska fukara je pokrovitelj svega toga.

Lionheart

Domaćin
Poruka
3.471
Pa zna se ko je koga klao '92. i bacao u Drinu.
Pogledajte prilog 644226
Бошњама је омиљена тема геноцидисање. Истина је да је у Подрињу био грађански рат, са много цивилних жртава на обе стране.
Ништа Срби нису радили муслиманима а да ови исто нису њима. Уништавање је било брутално и обострано.
Бошње су буквално уништили свако српско насеље над којим су имали контролу до 1995 у Подрињу.
Воле да цмиздре над својом судбином, а не показују поштовање према нпр. 1,5 милиона Јермена које је уништио њихов турски брат. То никад не осуђују.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.