vracaracc
Buduća legenda
- Poruka
- 38.315
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.
Hahahahahahahahahhah.....Koja ispala ovog lika sto je pravio video .... Hahahahaha... Na 2:30 ...Nek im dusa pociva u dzehenemu ...Hahahahaha
Газо............извини што ти је непријатно али за то заиста нема разлога......
Hahaha...Brale, dzehenem znaci pakao xD
Lepo je što si ovo postavio.Srpski dušmani neće da priznaju i ne mogu da podnesu istinu da je pod komandom Draže Mihailovića bila Jugoslovenska Vojska u Otadžbini i da je u njoj bilo pripadnika naroda koji je živeo u Jugoslaviji.Pored Srba drugih vera bilo je i Slovenaca.Za njih je bitno da obezvrede sve što nije bilo pod komandom Titovih komesara.Zato se insistira na Bulajićevskoj predstavi četnika i dan danas.Decenijama je demonizovano slavno ime srpskih četnika.Ali istina je čudna,ona mora kad tad da se probije kroz mulj laži i prevara.
ајд сад...није баш свако верзиран али врло добро знаш "шта је писац хтео да каже"
Pa smijesno,a btw raspitacu se o ovim Komarancima , mada je uvek bilo "baska Turci baska komaranci " xD
Nojkiću,da li se sećaš kako je izgledala prva članska karta stranke koju je osnovao čovek sa tvog avatara? Imala je pravi grb(ne onaj krnji bez krune) i tekst je glasio:S VEROM U BOGA,ZA KRLJA I OTADŽBINU,da ne govorim da je išao kod Vojvode Đujića da ga proizvede za vojvodu.
Da li se ponekad zastidite,pa makar i nikom drugom to ne priznali.
I još nešto.Okanite se verovanja da je Srbima sve počelo devedesetih ili četrdeset pete.

E danasnji drale, andrija mandic u svojim redovima takodje ima ovako bucna imena poput Sefketa Krcica, Haruna Hadzica, Smaja Sabotica...![]()
наравно.......они се барем нису одрекли својих корена, његоша, историје....за разлику од ,,,

Nojkiću,da li se sećaš kako je izgledala prva članska karta stranke koju je osnovao čovek sa tvog avatara? Imala je pravi grb(ne onaj krnji bez krune) i tekst je glasio:S VEROM U BOGA,ZA KRLJA I OTADŽBINU,da ne govorim da je išao kod Vojvode Đujića da ga proizvede za vojvodu.
Da li se ponekad zastidite,pa makar i nikom drugom to ne priznali.
I još nešto.Okanite se verovanja da je Srbima sve počelo devedesetih ili četrdeset pete.
posebno Harun. Gedzovani mu '90-tih do korijena zavlacili pendrek u bulju pa ih zato ne zaboravlja... Zna covjek ko ga je najbolje goozio...![]()
Ма дај бре, па свима је познато да је тај Д.М. кога ви подржавате злочинац. Идеју о том истом Д.М. је просуо В.Д. (Вук Драшковић) 90-тих година, када је народ тек почео да се пали на србовање. Почетком 90-тих се добро сећам како су тада дојучерашњи комунисти скидали петокраке и стављали на то исто место кокарде, јер је то била мода
posebno Harun. Gedzovani mu '90-tih do korijena zavlacili pendrek u bulju pa ih zato ne zaboravlja... Zna covjek ko ga je najbolje goozio...![]()
Lepo je što si ovo postavio.Srpski dušmani neće da priznaju i ne mogu da podnesu istinu da je pod komandom Draže Mihailovića bila Jugoslovenska Vojska u Otadžbini i da je u njoj bilo pripadnika naroda koji je živeo u Jugoslaviji.Pored Srba drugih vera bilo je i Slovenaca.Za njih je bitno da obezvrede sve što nije bilo pod komandom Titovih komesara.Zato se insistira na Bulajićevskoj predstavi četnika i dan danas.Decenijama je demonizovano slavno ime srpskih četnika.Ali istina je čudna,ona mora kad tad da se probije kroz mulj laži i prevara.