light & dark
Buduća legenda
- Poruka
- 37.758
aj da probam da formulisem to sto hocu da kazem 
dakle istorijski desio se taj preokret, iz stanja podredjenosti, gde se po meni zena svodila na predmet, a ne na coveka...opet po meni Zena je htela samo da prekine zavisnicki odnos (mada on o jos kako postoji i danas, nego to sad nije tema)...a Muskarac je to shvatio kao samar i borbu za prevlast...napad na sopstvenu muskost?
u tom nekom stanju soka, Muskarac je fakticki kapitulirao, a naoko pokusao da svim silama zadrzi princip muskosti, ne znajuci ni sam sta bi on trebalo da znaci i sta bi trebalo da ga odredjuje
sokiran i anksiozan, on primenjuje potpuno kontraproduktivne akcije, kojima umesto svoje jacine dokazuje svoju slabost, a usput sve to deluje kao elementarni nedostatak ljudskosti i kucnog vaspitanja
e u celom tom procesu u svakom zitu ima kukolja, a negde i u kukolju ima zita....pa sa obe strane nastaju katastrofalne nuspojave, ekstremne, o kojima opet nema smisla pricati da se ne rasplinjavamo previse
dakle sta kazu prosecan Muskarac i prosecna Zena, jesu li u ratu ili nisu i ima li ta borba ikakvog smisla?

dakle istorijski desio se taj preokret, iz stanja podredjenosti, gde se po meni zena svodila na predmet, a ne na coveka...opet po meni Zena je htela samo da prekine zavisnicki odnos (mada on o jos kako postoji i danas, nego to sad nije tema)...a Muskarac je to shvatio kao samar i borbu za prevlast...napad na sopstvenu muskost?
sokiran i anksiozan, on primenjuje potpuno kontraproduktivne akcije, kojima umesto svoje jacine dokazuje svoju slabost, a usput sve to deluje kao elementarni nedostatak ljudskosti i kucnog vaspitanja
e u celom tom procesu u svakom zitu ima kukolja, a negde i u kukolju ima zita....pa sa obe strane nastaju katastrofalne nuspojave, ekstremne, o kojima opet nema smisla pricati da se ne rasplinjavamo previse
dakle sta kazu prosecan Muskarac i prosecna Zena, jesu li u ratu ili nisu i ima li ta borba ikakvog smisla?
sto trpe takve 







, jer ne osjećam potrebu da bilo kome dokazujem da sam žena, ili da sam jaka, moćna, opasna... kao što ne želim, ne pokušavam i ne mogu da budem osvajač(ica), lovac, šef, gazda, ovo ono... naročito ne na uštrb nečijeg osjećaja muževnosti. Ne me zanimaju igre dominacije. 
