musko zenski odnosi

light & dark

Buduća legenda
Poruka
37.758
aj da probam da formulisem to sto hocu da kazem :lol:

dakle istorijski desio se taj preokret, iz stanja podredjenosti, gde se po meni zena svodila na predmet, a ne na coveka...opet po meni Zena je htela samo da prekine zavisnicki odnos (mada on o jos kako postoji i danas, nego to sad nije tema)...a Muskarac je to shvatio kao samar i borbu za prevlast...napad na sopstvenu muskost? :roll: u tom nekom stanju soka, Muskarac je fakticki kapitulirao, a naoko pokusao da svim silama zadrzi princip muskosti, ne znajuci ni sam sta bi on trebalo da znaci i sta bi trebalo da ga odredjuje
sokiran i anksiozan, on primenjuje potpuno kontraproduktivne akcije, kojima umesto svoje jacine dokazuje svoju slabost, a usput sve to deluje kao elementarni nedostatak ljudskosti i kucnog vaspitanja
e u celom tom procesu u svakom zitu ima kukolja, a negde i u kukolju ima zita....pa sa obe strane nastaju katastrofalne nuspojave, ekstremne, o kojima opet nema smisla pricati da se ne rasplinjavamo previse

dakle sta kazu prosecan Muskarac i prosecna Zena, jesu li u ratu ili nisu i ima li ta borba ikakvog smisla?
 
Uvek u ratu, bilo i biće. Tenzija je i previše potrebna, da razbije dokolicu i podigne kavalitet odnosa. Sad što se neki šaketaju, dok se drugi nadmeću poljupcima, to svak bira svoje oružje i svog protivnika.
 
aj da probam da formulisem to sto hocu da kazem :lol:

dakle istorijski desio se taj preokret, iz stanja podredjenosti, gde se po meni zena svodila na predmet, a ne na coveka...opet po meni Zena je htela samo da prekine zavisnicki odnos (mada on o jos kako postoji i danas, nego to sad nije tema)...a Muskarac je to shvatio kao samar i borbu za prevlast...napad na sopstvenu muskost? :roll: u tom nekom stanju soka, Muskarac je fakticki kapitulirao, a naoko pokusao da svim silama zadrzi princip muskosti, ne znajuci ni sam sta bi on trebalo da znaci i sta bi trebalo da ga odredjuje
sokiran i anksiozan, on primenjuje potpuno kontraproduktivne akcije, kojima umesto svoje jacine dokazuje svoju slabost, a usput sve to deluje kao elementarni nedostatak ljudskosti i kucnog vaspitanja
e u celom tom procesu u svakom zitu ima kukolja, a negde i u kukolju ima zita....pa sa obe strane nastaju katastrofalne nuspojave, ekstremne, o kojima opet nema smisla pricati da se ne rasplinjavamo previse

dakle sta kazu prosecan Muskarac i prosecna Zena, jesu li u ratu ili nisu i ima li ta borba ikakvog smisla?

ko je dechko koji te chupa kosu da pokaze da mu se svidjash
samo nam kazi prevaspitacemo ga da bude dobar i fin i svira klavir
 
aj da probam da formulisem to sto hocu da kazem :lol:

dakle istorijski desio se taj preokret, iz stanja podredjenosti, gde se po meni zena svodila na predmet, a ne na coveka...opet po meni Zena je htela samo da prekine zavisnicki odnos (mada on o jos kako postoji i danas, nego to sad nije tema)...a Muskarac je to shvatio kao samar i borbu za prevlast...napad na sopstvenu muskost? :roll: u tom nekom stanju soka, Muskarac je fakticki kapitulirao, a naoko pokusao da svim silama zadrzi princip muskosti, ne znajuci ni sam sta bi on trebalo da znaci i sta bi trebalo da ga odredjuje
sokiran i anksiozan, on primenjuje potpuno kontraproduktivne akcije, kojima umesto svoje jacine dokazuje svoju slabost, a usput sve to deluje kao elementarni nedostatak ljudskosti i kucnog vaspitanja
e u celom tom procesu u svakom zitu ima kukolja, a negde i u kukolju ima zita....pa sa obe strane nastaju katastrofalne nuspojave, ekstremne, o kojima opet nema smisla pricati da se ne rasplinjavamo previse

dakle sta kazu prosecan Muskarac i prosecna Zena, jesu li u ratu ili nisu i ima li ta borba ikakvog smisla?

Tako je uvek bilo i bice,jer uvek ce se naci neki klipan kom je stalo samo do svog doopeta ili neka glupaca kojoj ce biti najprece da je vide kako nosi kese iz sopinga.Ljudi se ne dele po polovima,plati,obrazovanju,zanimanju...vec se dele na DOBRE i LOSE. :D
 
aj da probam da formulisem to sto hocu da kazem :lol:

dakle istorijski desio se taj preokret, iz stanja podredjenosti, gde se po meni zena svodila na predmet, a ne na coveka...opet po meni Zena je htela samo da prekine zavisnicki odnos (mada on o jos kako postoji i danas, nego to sad nije tema)...a Muskarac je to shvatio kao samar i borbu za prevlast...napad na sopstvenu muskost? :roll: u tom nekom stanju soka, Muskarac je fakticki kapitulirao, a naoko pokusao da svim silama zadrzi princip muskosti, ne znajuci ni sam sta bi on trebalo da znaci i sta bi trebalo da ga odredjuje
sokiran i anksiozan, on primenjuje potpuno kontraproduktivne akcije, kojima umesto svoje jacine dokazuje svoju slabost, a usput sve to deluje kao elementarni nedostatak ljudskosti i kucnog vaspitanja
e u celom tom procesu u svakom zitu ima kukolja, a negde i u kukolju ima zita....pa sa obe strane nastaju katastrofalne nuspojave, ekstremne, o kojima opet nema smisla pricati da se ne rasplinjavamo previse

dakle sta kazu prosecan Muskarac i prosecna Zena, jesu li u ratu ili nisu i ima li ta borba ikakvog smisla?

ja se ne borim sa slabijima od sebe, nije fer :manikir::telefon:
 
aj da probam da formulisem to sto hocu da kazem :lol:

dakle istorijski desio se taj preokret, iz stanja podredjenosti, gde se po meni zena svodila na predmet, a ne na coveka...opet po meni Zena je htela samo da prekine zavisnicki odnos (mada on o jos kako postoji i danas, nego to sad nije tema)...a Muskarac je to shvatio kao samar i borbu za prevlast...napad na sopstvenu muskost? :roll: u tom nekom stanju soka, Muskarac je fakticki kapitulirao, a naoko pokusao da svim silama zadrzi princip muskosti, ne znajuci ni sam sta bi on trebalo da znaci i sta bi trebalo da ga odredjuje
sokiran i anksiozan, on primenjuje potpuno kontraproduktivne akcije, kojima umesto svoje jacine dokazuje svoju slabost, a usput sve to deluje kao elementarni nedostatak ljudskosti i kucnog vaspitanja
e u celom tom procesu u svakom zitu ima kukolja, a negde i u kukolju ima zita....pa sa obe strane nastaju katastrofalne nuspojave, ekstremne, o kojima opet nema smisla pricati da se ne rasplinjavamo previse

dakle sta kazu prosecan Muskarac i prosecna Zena, jesu li u ratu ili nisu i ima li ta borba ikakvog smisla?

Pravo ti kazem i nisi nas nesto ispljuvala..ono nema efekta kad se tako pise ko filozofski figurativno..nego brate lupi sakom o sto pa reci da te svi razumemo..ocete kitu u gacama i gotovo
 
aj da probam da formulisem to sto hocu da kazem :lol:
dakle istorijski desio se taj preokret, iz stanja podredjenosti, gde se po meni zena svodila na predmet, a ne na coveka...opet po meni Zena je htela samo da prekine zavisnicki odnos (mada on o jos kako postoji i danas, nego to sad nije tema)...a Muskarac je to shvatio kao samar i borbu za prevlast...napad na sopstvenu muskost? :roll: u tom nekom stanju soka, Muskarac je fakticki kapitulirao, a naoko pokusao da svim silama zadrzi princip muskosti, ne znajuci ni sam sta bi on trebalo da znaci i sta bi trebalo da ga odredjuje
sokiran i anksiozan, on primenjuje potpuno kontraproduktivne akcije, kojima umesto svoje jacine dokazuje svoju slabost, a usput sve to deluje kao elementarni nedostatak ljudskosti i kucnog vaspitanja
e u celom tom procesu u svakom zitu ima kukolja, a negde i u kukolju ima zita....pa sa obe strane nastaju katastrofalne nuspojave, ekstremne, o kojima opet nema smisla pricati da se ne rasplinjavamo previse
dakle sta kazu prosecan Muskarac i prosecna Zena,
jesu li u ratu ili nisu i ima li ta borba ikakvog smisla?

Tema dobra, ali gdje je za petak ostavi... :lol:

Da ti rečem, al' samo u svoje ime... ja mislim da se ovo boldovano može odnositi i na nju i na njega.
Dovoljno je znati i biti što jesi, i onda su suvišni bilo kakva borba ili dokazivanje,
onda su "prevlast", "sloboda", "napad", "podređeni/nadređeni" tek tamo neki pojmovi koji nas i ne interesuju... nebitni su.
Jedina bitka kojom se bakćem je ona sa samom sobom :p, jer ne osjećam potrebu da bilo kome dokazujem da sam žena, ili da sam jaka, moćna, opasna... kao što ne želim, ne pokušavam i ne mogu da budem osvajač(ica), lovac, šef, gazda, ovo ono... naročito ne na uštrb nečijeg osjećaja muževnosti. Ne me zanimaju igre dominacije.
Žena sam, nikad se nisam osjetila zbog toga ugroženom, podređenom, manje vrijednom... To sam što i želim da budem. Isto tako volim i cijenim muškarce koji nemaju potrebu ikoga unižavati, ugrožavati, napadati da bi se osjećali kao muškarci.
I to je to. Apsolutli neću ni sa kim da ratujem. :)
 
aj da probam da formulisem to sto hocu da kazem :lol:

dakle istorijski desio se taj preokret, iz stanja podredjenosti, gde se po meni zena svodila na predmet, a ne na coveka...opet po meni Zena je htela samo da prekine zavisnicki odnos (mada on o jos kako postoji i danas, nego to sad nije tema)...a Muskarac je to shvatio kao samar i borbu za prevlast...napad na sopstvenu muskost? :roll: u tom nekom stanju soka, Muskarac je fakticki kapitulirao, a naoko pokusao da svim silama zadrzi princip muskosti, ne znajuci ni sam sta bi on trebalo da znaci i sta bi trebalo da ga odredjuje
sokiran i anksiozan, on primenjuje potpuno kontraproduktivne akcije, kojima umesto svoje jacine dokazuje svoju slabost, a usput sve to deluje kao elementarni nedostatak ljudskosti i kucnog vaspitanja
e u celom tom procesu u svakom zitu ima kukolja, a negde i u kukolju ima zita....pa sa obe strane nastaju katastrofalne nuspojave, ekstremne, o kojima opet nema smisla pricati da se ne rasplinjavamo previse

dakle sta kazu prosecan Muskarac i prosecna Zena, jesu li u ratu ili nisu i ima li ta borba ikakvog smisla?

Istorijski Zaokret koji treba da se desi je da nasedneš na Jedan penis, da se oplodiš i izadješ iz proseka forumašenja.
 
]Tema dobra, ali gdje je za petak ostavi[/B]... :lol:

Da ti rečem, al' samo u svoje ime... ja mislim da se ovo boldovano može odnositi i na nju i na njega.
Dovoljno je znati i biti što jesi, i onda su suvišni bilo kakva borba ili dokazivanje,
onda su "prevlast", "sloboda", "napad", "podređeni/nadređeni" tek tamo neki pojmovi koji nas i ne interesuju... nebitni su.
Jedina bitka kojom se bakćem je ona sa samom sobom :p, jer ne osjećam potrebu da bilo kome dokazujem da sam žena, ili da sam jaka, moćna, opasna... kao što ne želim, ne pokušavam i ne mogu da budem osvajač(ica), lovac, šef, gazda, ovo ono... naročito ne na uštrb nečijeg osjećaja muževnosti. Ne me zanimaju igre dominacije.
Žena sam, nikad se nisam osjetila zbog toga ugroženom, podređenom, manje vrijednom... To sam što i želim da budem. Isto tako volim i cijenim muškarce koji nemaju potrebu ikoga unižavati, ugrožavati, napadati da bi se osjećali kao muškarci.
I to je to. Apsolutli neću ni sa kim da ratujem. :)

:lol:
 
Tema dobra, ali gdje je za petak ostavi... :lol:

Da ti rečem, al' samo u svoje ime... ja mislim da se ovo boldovano može odnositi i na nju i na njega.
Dovoljno je znati i biti što jesi, i onda su suvišni bilo kakva borba ili dokazivanje,
onda su "prevlast", "sloboda", "napad", "podređeni/nadređeni" tek tamo neki pojmovi koji nas i ne interesuju... nebitni su.
Jedina bitka kojom se bakćem je ona sa samom sobom :p, jer ne osjećam potrebu da bilo kome dokazujem da sam žena, ili da sam jaka, moćna, opasna... kao što ne želim, ne pokušavam i ne mogu da budem osvajač(ica), lovac, šef, gazda, ovo ono... naročito ne na uštrb nečijeg osjećaja muževnosti. Ne me zanimaju igre dominacije.
Žena sam, nikad se nisam osjetila zbog toga ugroženom, podređenom, manje vrijednom... To sam što i želim da budem. Isto tako volim i cijenim muškarce koji nemaju potrebu ikoga unižavati, ugrožavati, napadati da bi se osjećali kao muškarci.
I to je to. Apsolutli neću ni sa kim da ratujem. :)

vid milija:heart:

e a ja samo da dodam da sam bila jedno vreme ugrozena :rotf:
 
al vezano za temu...
ja ustvari mlogo volim te musko-zenske odnose:zper:

uffff:zper:

Ma nema tu mnogo filozofije
classic-pink-man-woman-kids-shirts_design.png
 
aj da probam da formulisem to sto hocu da kazem :lol:

dakle istorijski desio se taj preokret, iz stanja podredjenosti, gde se po meni zena svodila na predmet, a ne na coveka...opet po meni Zena je htela samo da prekine zavisnicki odnos (mada on o jos kako postoji i danas, nego to sad nije tema)...a Muskarac je to shvatio kao samar i borbu za prevlast...napad na sopstvenu muskost? :roll: u tom nekom stanju soka, Muskarac je fakticki kapitulirao, a naoko pokusao da svim silama zadrzi princip muskosti, ne znajuci ni sam sta bi on trebalo da znaci i sta bi trebalo da ga odredjuje
sokiran i anksiozan, on primenjuje potpuno kontraproduktivne akcije, kojima umesto svoje jacine dokazuje svoju slabost, a usput sve to deluje kao elementarni nedostatak ljudskosti i kucnog vaspitanja
e u celom tom procesu u svakom zitu ima kukolja, a negde i u kukolju ima zita....pa sa obe strane nastaju katastrofalne nuspojave, ekstremne, o kojima opet nema smisla pricati da se ne rasplinjavamo previse

dakle sta kazu prosecan Muskarac i prosecna Zena, jesu li u ratu ili nisu i ima li ta borba ikakvog smisla?

Ja kapitulirao evo upravo sad kad sam procitao ovo... samo ne znam kako da odgovorim na ovo jer sam natprosecan
 

Back
Top