Мушко-женска препуцавања и има ли томе краја

bernardo

Veoma poznat
Poruka
12.141
Људи морају да схвате да је сваки вид насиља насиље, и да је сваки вид насиља неопростљив ко год да га чини, мушкарац или жена.

Мушкарац нема морално право да удара жену, као што ни жена нема морално право то да користи!

И није битно да ли је жртва мушко или женско да би била проглашена жртвом јер је жртва жртва не због тога ког је пола већ због тога јер је над њоме начињено насиље

Да, статистике кажу да су у 80% случајева жене жртве, што је страшно. Исто тако би било страшно и да су 80% мушкараца жртве!!!

А препуцавања типа "ви жене сте овакве" и "ви мушкарци сте овакви" је толико глупа јер пол не утиче на нечију личност, ко је какав и ко шта ради, барем не у некој битној мери. Има добрух мушкараца и добрих жена, и гњида са обе стране. Побогз, људи смо а дели нас једино репродуктивни пол и ствари уско везане за то, попут нивоа тестостерона...И ништа више.

Не волим агресивне феминисткиње којњ припадност женском полу доживљавају као припадност нацији или чак раси, нити волим када мушкарац напада жене јер су жене и говори да су "све глупе, све овакве, све онакве..."

А таквих преоуцавања је данас све више. А нико нормалан да дође и да каже да је насиље насиље, и да је жртва жртва јер је жртва а не јер је жена или мушкарац. Опет ћу поновити, осуђујем свакога ко удари жену, али и жена која користи то што мускарац не жели да је удари није блажена

Молим модераторе да не бришу тему јер се ово све чешће дешава и уопше нам не помаже, чак нам много одмаже у напретку целе људске расе и очувању било чега што би за општу људску расу било добро
 
o nasilju , posebno na relaciji muškarac žena , ne suprug supruga, može mnogo da se kaže
i ne , tema nije za brisanje :ok:
prepucavanje ili verbalno nasilje je deo svakodnevice, takva pojava ako je dozirana i usmerena ka nečem boljem ili ispravka neke greške još uvek u našim sredinama je kao da ste poželeli dobrojutro
 
Људи морају да схвате да је сваки вид насиља насиље, и да је сваки вид насиља неопростљив ко год да га чини, мушкарац или жена.

Мушкарац нема морално право да удара жену, као што ни жена нема морално право то да користи!

И није битно да ли је жртва мушко или женско да би била проглашена жртвом јер је жртва жртва не због тога ког је пола већ због тога јер је над њоме начињено насиље

Да, статистике кажу да су у 80% случајева жене жртве, што је страшно. Исто тако би било страшно и да су 80% мушкараца жртве!!!

А препуцавања типа "ви жене сте овакве" и "ви мушкарци сте овакви" је толико глупа јер пол не утиче на нечију личност, ко је какав и ко шта ради, барем не у некој битној мери. Има добрух мушкараца и добрих жена, и гњида са обе стране. Побогз, људи смо а дели нас једино репродуктивни пол и ствари уско везане за то, попут нивоа тестостерона...И ништа више.

Не волим агресивне феминисткиње којњ припадност женском полу доживљавају као припадност нацији или чак раси, нити волим када мушкарац напада жене јер су жене и говори да су "све глупе, све овакве, све онакве..."

А таквих преоуцавања је данас све више. А нико нормалан да дође и да каже да је насиље насиље, и да је жртва жртва јер је жртва а не јер је жена или мушкарац. Опет ћу поновити, осуђујем свакога ко удари жену, али и жена која користи то што мускарац не жели да је удари није блажена

Молим модераторе да не бришу тему јер се ово све чешће дешава и уопше нам не помаже, чак нам много одмаже у напретку целе људске расе и очувању било чега што би за општу људску расу било добро
Tema je odlicna, zašto bi brisali.
 
o nasilju , posebno na relaciji muškarac žena , ne suprug supruga, može mnogo da se kaže
i ne , tema nije za brisanje :ok:
Ја сам по себи ваљда нисам насилна особа па ми је то све врло несхватљиво. Ал стварно сам става - реципроцитет у свему. Ја не бих ударио девојку, ал било је много девојака које су нада мном чиниле насиље

Једна ме је риба полила јогуртом и уништила кошуљу🤣🤣 нећу ја њу пребит за то... Ал, узмеш бато и ти јогурт па је полијеш. Нек се ј*бе🤣

Ја ништа нисам урадио ал све у свему да закључим - насиље је насиље, а да судимо о насилницима и жртвамА на основу пола је врло погрешан приступ који не само да не помаже већ и у многоме одмаже. Надам се да се слажеш
 
Ја сам по себи ваљда нисам насилна особа па ми је то све врло несхватљиво. Ал стварно сам става - реципроцитет у свему. Ја не бих ударио девојку, ал било је много девојака које су нада мном чиниле насиље

Једна ме је риба полила јогуртом и уништила кошуљу🤣🤣 нећу ја њу пребит за то... Ал, узмеш бато и ти јогурт па је полијеш. Нек се ј*бе🤣

Ја ништа нисам урадио ал све у свему да закључим - насиље је насиље, а да судимо о насилницима и жртвамА на основу пола је врло погрешан приступ који не само да не помаже већ и у многоме одмаже. Надам се да се слажеш
nisi ti video kako izgleda muškarac koji je popio batine od žene
 
Naravno da nema bice sve gore,utuvili im u glavu ravnopravnost da ne sluze svog coveka nego svim ostalim.
Ове девојке што су сада укључене у дискусију мислим да су доста реалне мада на страну да има острашћених које припадност женском полу буквално доживљавају као припадност некој надљудској унији, или чак и раси

Ал ако се ја и ти примамо на то и још означимо жене у генералу као ттакве, ништа нисмо добили. Добили смо то што те острашћене девојке хоће. А то је да се делимо по половима

Моја прва мисао кад налетим на такве људе није "што је идиот јер је жена" него "што је идиот јер је идиотског схватања". А и мушки који ми се примају на то су идиотског схватања, но из поштовања према теби и твојим годинама и јер си ме увек поштово ође на форуму нећу да напишем "е ти си идиот"
 
Odbrana je jedno, a nasilje nešto sasvim drugo, jer sama odbrana ne znači-pesnica i udri.
Niko ne treba da stoji i ćuti ili još i pogne glavu dok ga neko maltretira.
Zaboravio je ovaj svet da postoje reči, vredne reči,razgovor.
Na žalost.
Mi smo prisustvovali i zvali policiju,davio je da izgubi vazduh pa joj na usta davao disanje da se povrati,vuko za kosu po podu,murija nam kaze posle mozete da potpisete da svedocite ali nema nista od toga nece ga tuziti gledamo to svaki dan
 
samoodbrana ako se ne iskontroliše vrlo lako može da pređe crvenu liniju i pređe u otvoreni nasilnički napad
Јесте и то је донекле тачно ал знаш како, људи смо, емоције одраде своје поготово у таквим ситуацијама

Што не значи убити неког од батина ко ти лупи шамар, сад невезано за мушкарце и жене

Ево узмимо два мушкарца. Гурне тебе неко, гурнеш ти њега. Увек ће бити крив онај ко иницира насиље ал то не значи да и ми ако смо жртве насиља не требамо да припазимо да и ми не постанемо већи насилници од тог који нас дира

Око за око, зуб за зуб. Он ме гурне, ја га гурнем. Он крене да се туче, ја кренем да се тучем
 
Lično ne delim ljude na muškarce i žene.To je samo slika.Vizuelno posmatranje nekoga.
Ljude delim prvenstveno na karaktere, vrednosti.
Pol ne određuje karakter.Među svima nama ima onoga što valja i onoga što treba pljunuti i okrenuti se.
Bilo bi tako da se zene ne ponasaju cas kao slabiji pol cas kao ravnopravne,sad ti glumi politicara iako znas da je ta nepodela nemoguca
 
Bilo bi tako da se zene ne ponasaju cas kao slabiji pol cas kao ravnopravne,sad ti glumi politicara iako znas da je ta nepodela nemoguca
Koje žene?Koji muškarci?Svi smo ljudi, zar ne?
Misliš li da bi tvoj karakter bio drugačiji da si žena?Il moj da sam muškarac?
karakter je nešto što imamo unutra, u nama.
on ne zna kojeg smo pola.
 
Koje žene?Koji muškarci?Svi smo ljudi, zar ne?
Misliš li da bi tvoj karakter bio drugačiji da si žena?Il moj da sam muškarac?
karakter je nešto što imamo unutra, u nama.
on ne zna kojeg smo pola.
Opet skreces u neku tvoju misao nepovezano,razliciti smo po svim parametrima samim tim i neravnopravni,nazalost net i mediji su takva sila koja ispada jaca od zakona pa svako moze da pravi bunu i peticije,da ratuje online i bitne zivotne odluke o naciji objavi na instagramu,jel kapiras koja je to nemoc nasa kad zavisimo od objave recitog politicara,e zato brnabicka moze da bude premijer i ti opusteno kazes sposobna zena
 
Koje žene?Koji muškarci?Svi smo ljudi, zar ne?
Misliš li da bi tvoj karakter bio drugačiji da si žena?Il moj da sam muškarac?
karakter je nešto što imamo unutra, u nama.
on ne zna kojeg smo pola.
Слажем се, то је оно што све време хоћу да кажем

А оне жене које глуме час слабије час равноправне су манипулатори. Није проблем у томе што су жене већ јер су манипулатори.
 
Koje žene?Koji muškarci?Svi smo ljudi, zar ne?
Misliš li da bi tvoj karakter bio drugačiji da si žena?Il moj da sam muškarac?
karakter je nešto što imamo unutra, u nama.
on ne zna kojeg smo pola.
Гована и мушких и женских и насилника да ли активних или пасивних где оћеш и колко оћеш. Скроз независно од пола

Мени је гадно тући жену, ал ми је гадно и све супротно и скроз независно од пола, насиље ми је само по себи гадно и опет кажем

Ко је насилник а ко жртва не зависи од пола него од акције
 
Слажем се, то је оно што све време хоћу да кажем

А оне жене које глуме час слабије час равноправне су манипулатори. Није проблем у томе што су жене већ јер су манипулатори.
Ima odličnih manipulatora nevezano za pol.
 

Back
Top