Muški san - Ribođorđeva šnicla

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
66.241
Na radost svih mušakraca (ili možda samo nekih), devojački san (Karađorđeva šnica) dobila je svoju verziju muškog sna u vidu posne Karađorđeve - Ribođorđa.
Ribođorđe je panirani filet soma punjen kačkavaljem i pršutom.
Da li ste uživali u ovom svom snu? Sanjate o njemu? :)

ribodjordjeva-filet-soma-punjen-prsutom-i-kackavaljem.jpg

som nije mastan.veci primerci od 5-6 kila pa na gore imaju masti na paufleku.ali i neki su masniji od drugih iste tezine. a oni duzi,crni su mrsaviji i imaju jako malo masti.karadjordjeva je sa kajmakom prevrelim.a ja sam tu varijantu rolovanja pa u poh radio sa ribama pre 30 godina.,kad sam bio mladji a i one.stvar je u elasticnosti.na vidim kako nesto panirano moze da se uroluje na mali precnik pa jos da se napuni a da ne pukne.elem da ponovim pitanje kad smo vec kod punjenja : sa cime se najbolje puni guska?

som nije mastan.veci primerci od 5-6 kila pa na gore imaju masti na paufleku.ali i neki su masniji od drugih iste tezine. a oni duzi,crni su mrsaviji i imaju jako malo masti.karadjordjeva je sa kajmakom prevrelim.a ja sam tu varijantu rolovanja pa u poh radio sa ribama pre 30 godina.,kad sam bio mladji a i one.stvar je u elasticnosti.na vidim kako nesto panirano moze da se uroluje na mali precnik pa jos da se napuni a da ne pukne.elem da ponovim pitanje kad smo vec kod punjenja : sa cime se najbolje puni guska?
Ja znam samo za Marton gusku, jednom sam probala. Punjenje je sa testom i przenim kupusom + zacini a salata je obicno uz to cvekla.

Na radost svih mušakraca (ili možda samo nekih), devojački san (Karađorđeva šnica) dobila je svoju verziju muškog sna u vidu posne Karađorđeve - Ribođorđa.

meni izgleda sasvim ok @Lorelajn , Lori uživaj recept je mh
ovi drugi pojma si nemaju

Pa kako je onda posno,ako ima kackavalj i prsutu.

To nije posno

ako ćemo po pravilu riba se u postu jede subotom i nedeljom ostalim danima ne
Kao sto se posti srijeda i petak na vodi

A kackavalj i prsut je mrsna hrana

Back