Muski ego i "udaranje recki"

  • Začetnik teme Ijaoooooj.....
  • Datum pokretanja
I

Ijaoooooj.....

Gost
SAd ce verovatno polovina vas da umre od smeha kad cuje sta me muci, al nema veze, prezivecu :D
Pocela sam da se zabavljam sa deckom za koga se ispostavilo da pre mene nije imao ozbiljnu devojku. Kako je nasa veza prerasla u ozbiljnu, i planiramo da tako i ostane, pocela sam da se plasim cuvenog muskog ega - sta ako mu, jednog dana, padne na pamet da pocne da udara recke?! Ne bih da se probudim za par godina i shvatim kako me vara iz ne znam ko suludog razloga.
Dakle, treba mi savet - koliko mislite da je cuvena muska zelja za sto vise zena opasnost za ozbiljnu vezu?? Molim pomagajte! :oops:
 
Zavisi od toga koliko je pre tebe vec udario recki :lol: . Kako kazes da si mu prva ozbiljna veza, mozda se covek vec "naudarao", pa mu je dosta, nemas cega da se posebno plasis 8) (iako se sa njima nikad ne zna). E ako ste jako mladi, pa nije stigao to da uradi...ne znam sta da ti kazem, sve je moguce...Nastavite samo vi tu vasu vezu, bez opterecenja...pa sta bude da bude, vreme ce pokazati...
 
:roll:
s njima nikad nisi nacisto.sve bude super, i super i tako godinama i paf...nemas ni pojma sta te snaslo.kao volimo se lepo nam je, a onda uhvatis kako zuri u neko okruglo du...ce, koje usput nije tvoje.e, sad, ili ga iskuliras, ili izmarsiras, a do tad, OPUSTI SE I UZIVAJ
 
Gde zurimo? Mladi samo nekud zure.. Kakav danak neiskustvu.. bolje jedna recka (ali vredna) na svakih 14 godina.. nego hiljade menekenki.. bez duse.. i bez para.. i cokolade.. negde na nekom vrhu planine rtanj na sejselskim ostrvima.. u dzinosvkom odelu plisanog zeca.. u prekolenkama.. sa kikicama.. medicinska sestra.. sado mazo.. dominatorka..
 
Gde zurimo? Mladi samo nekud zure.. Kakav danak neiskustvu.. bolje jedna recka (ali vredna) na svakih 14 godina.. nego hiljade menekenki.. bez duse.. i bez para.. i cokolade.. negde na nekom vrhu planine rtanj na sejselskim ostrvima.. u dzinosvkom odelu plisanog zeca.. u prekolenkama.. sa kikicama.. medicinska sestra.. sado mazo.. dominatorka..

Nemoj brate više, al sam se napalio, baš sam napalio!
 

Back
Top