Muški bikovi?

  • Začetnik teme SKORPIJICA
  • Datum pokretanja
Ne znam šta je u podznaku, nismo dotle došli. Ja sam ovan / devica :mrgreen:
Za ovo kratko vreme sam shvatila da smo dosta slični,,posebno kad pošizimo. A ovo ostalo... nisam stigla :lol:
Verovatno zato nismo uspeli da sastavimo ni mesec dana

edit: E da, kad ja glumim nedodirljivu, on smara strašnoooo, stalno šalje poruke...čim ja omekšam , njega ni na vidiku :roll:
Zene Ovnove treba izdrzati,znaju biti detinjaste.
 
93HPJ1623103716.jpg
 
Moje iskustvo s muškim bikom je također negativno. Čitam tu pozitivna iskustva i kao kako su divni, požrtvovni, exstra kuhari itd., obiteljski ljudi i mislim se wtf 🥴
Dosta sebičbe osobe, lijenčine, narcisoidni, dvolični te definitivno materijalisti teški.

Loše iskustvo s muškim bikim no poznam dosta bikica. Drage su, vrhunske kuharice al također materijalistice. I vole da se svijet vrti oko njih.
 
Moje iskustvo s muškim bikom je također negativno. Čitam tu pozitivna iskustva i kao kako su divni, požrtvovni, exstra kuhari itd., obiteljski ljudi i mislim se wtf 🥴
Dosta sebičbe osobe, lijenčine, narcisoidni, dvolični te definitivno materijalisti teški.

Loše iskustvo s muškim bikim no poznam dosta bikica. Drage su, vrhunske kuharice al također materijalistice. I vole da se svijet vrti oko njih.
Znaci delimo isto misljenje za muske bikove i uopsteno za njih!
A sto se tice zenskih, znam dve, jednu ne volim, a drugu da
 
Moje iskustvo s muškim bikom je također negativno. Čitam tu pozitivna iskustva i kao kako su divni, požrtvovni, exstra kuhari itd., obiteljski ljudi i mislim se wtf 🥴
Dosta sebičbe osobe, lijenčine, narcisoidni, dvolični te definitivno materijalisti teški.

Loše iskustvo s muškim bikim no poznam dosta bikica. Drage su, vrhunske kuharice al također materijalistice. I vole da se svijet vrti oko njih.
Najlepse zene
Vrlo brzo procvetaju,znaju biti lenje,ugoje se i ne brinu za visak kg,ne mogu da se suzdrze kad nekog zele,ocajne u kuhinji,zene sa planetama u Skorpiji si najbolje u kuhinji.
Zene Bikovi imaju stil,cesto vidjam i da nose ogrlice oko noge,pirsinge,tetovaze,znaju da se obuku i doteraju
 

Back
Top