Muške laži

Lorelajn

Legenda
Supermoderator
Poruka
66.544
Da li ste koristili govorili svojim devojkama, potencijalnim devojkama, ženama neke od tih "sitnih laži"?

Mislim i može da bude istina i ne mora...Pitanje je da li ste se koristili tim nekim frazama u nekim okolnostima a da nisu bile istinite :)

Koje? :)

Tipa..

Još uvek nisam spreman za vezu...
Nemam vremena, mnogo sam zauzet...
Nikada nisam upoznao ženu kao što si ti...tako si posebna...
Pričaćemo o tome kasnije...
Volim da jedem sve što ti skuvaš...
Nikada ne razmišljam o drugim ženama...
Volim da provodim vreme sa tvojom mamom...
Žao mi je...
Ona mi je samo drugarica...Uopšte mi ne pada na pamet kao žensko...
Nisam video poruku...
Želim samo da gledamo film...
 
ne znam meni je kafa - kafa, film - film, itd :lol:

А кафа ти је кафа, филм-филм, а кекс-кекс?

Никоме није.

Наравно да кад те неко позове на кафу или филм, да пијете кафу и гледате филм. Али, овде пишемо о "лажима", дакле, кажемо једно, а мислимо друго. У овом, последњем, случају, то ипак није лаж, јер кад двоје хоће да поједу плазма кекс или петит бер кекс, лакше прође "идемо да гледамо филм", него, "идемо да размењујемо телесне течности".
 
А кафа ти је кафа, филм-филм, а кекс-кекс?

Никоме није.

Наравно да кад те неко позове на кафу или филм, да пијете кафу и гледате филм. Али, овде пишемо о "лажима", дакле, кажемо једно, а мислимо друго. У овом, последњем, случају, то ипак није лаж, јер кад двоје хоће да поједу плазма кекс или петит бер кекс, лакше прође "идемо да гледамо филм", него, "идемо да размењујемо телесне течности".

Наравно то су игре 2 Homoludens-a.

Игра је урођена код Човека, а ко не зна да се игра најстаријих игара, он је кретен...:kafa:

Ма, уок.

Само постанемо бест френдови.

Значи љути се у себи ...(каква мушка πчка - неће да да...)

Питам се само о чему нека девојка/жена може да мисли за мушкарца који не даје свакој сперму !?!?... :kafa:
 
Poslednja izmena:
Da li ste koristili govorili svojim devojkama, potencijalnim devojkama, ženama neke od tih "sitnih laži"?

Mislim i može da bude istina i ne mora...Pitanje je da li ste se koristili tim nekim frazama u nekim okolnostima a da nisu bile istinite :)

Koje? :)

Tipa..

Još uvek nisam spreman za vezu...
Nemam vremena, mnogo sam zauzet...
Nikada nisam upoznao ženu kao što si ti...tako si posebna...
Pričaćemo o tome kasnije...
Volim da jedem sve što ti skuvaš...
Nikada ne razmišljam o drugim ženama...
Volim da provodim vreme sa tvojom mamom...
Žao mi je...
Ona mi je samo drugarica...Uopšte mi ne pada na pamet kao žensko...
Nisam video poruku...
Želim samo da gledamo film...
Зависи шта је за жену лаж?
Сећам се, заглавио са пајтосима на билијару до ситних сати. Сутрадан супруга нарогушена, само што не коље. Пита где сам био. Ја јој лепо кажем, на билијару са друговима. Она, ма немој, билијар? Ко зна са којом курвештином си био?!
Прође неко време, ја заглавим са једном женском, и опет дођем у ситне сате. Сутрадан, опет она нарогушена. Опет пита где сам био. Ја јој лепо кажем, са неком женском а она мени, јеббо те тај билијар?!
И шта сад? Не исплати се бити искрен са женама, бесмислено је!
 

Back
Top