Muske kupace tange

NudistaNS

Početnik
Poruka
11
Postovanje.
Ja sam nudista vec dugi niz godina. Clan sam Evropske Naturisticke Federacije. Sem odlazaka na nudisticke plaze odlazim i na nudisticka druzenje, to se uglavnom svodi na nudisticke Spa centre. Naravno odlazim i na obicne, texstilne plaze, gde naravno nosim kupaci. Zanima me misljenje forumasa, sta mislite o muskim kupacim tangama? Napominjem da sam inace nudista. Bavim se biciklizmom, imam ravne, utegnute noge, oblikovanu i uzbacenu guzu, inace zbog biciklizma depiliram noge i guzu. I da, da nebi bilo da sam gej, hetero sam, imam devojku koja je takodje nudista.

zx16

Veoma poznat
Poruka
14.606
Postovanje.
Ja sam nudista vec dugi niz godina. Clan sam Evropske Naturisticke Federacije. Sem odlazaka na nudisticke plaze odlazim i na nudisticka druzenje, to se uglavnom svodi na nudisticke Spa centre. Naravno odlazim i na obicne, texstilne plaze, gde naravno nosim kupaci. Zanima me misljenje forumasa, sta mislite o muskim kupacim tangama? Napominjem da sam inace nudista. Bavim se biciklizmom, imam ravne, utegnute noge, oblikovanu i uzbacenu guzu, inace zbog biciklizma depiliram noge i guzu. I da, da nebi bilo da sam gej, hetero sam, imam devojku koja je takodje nudista.
На нормалној плажи носи нормалне гаће а не оне које привлаче пажњу. Ако ти је до пажње, онда буди го и на обичној плажи, већа ће бити пажња.
Ово друго, мушкарац који се депилира, па би још и танге....no comment!

Bjankilina

Ističe se
Poruka
2.050
На нормалној плажи носи нормалне гаће а не оне које привлаче пажњу. Ако ти је до пажње, онда буди го и на обичној плажи, већа ће бити пажња.
Pa, dobro, covek vozi biciklu, svi biciklisti se depiliraju

NudistaNS

Početnik
Poruka
11
Da depiliram, prvo tako mi je prijatnije, drugo, prilikom padova sa bicikla i povreda, rane mnogo lakse i brze zarastaju, , s obzirom da imam dva puta nedeljno masazu, mnogo je ucinkovitija i masaza i osecaj. Ako vec mogu da biram kupaci, izabrao bih tange, iz razloga osecaja i slobode. 'No comment', aludiras na nesto sto ne znas, imam devojku sa kojom zivim i dvoje dece sa njom, toliko o mom sexualnom opredeljenju.

Није тачно! И ја возим бицикл и није ми пало на памет да се депилирам!
Која глупост? Какве везе има вожња бицикла са депилацијом?
Koliko dnevno vozis i koliko se dugo bavis biciklizmom?

zx16

Veoma poznat
Poruka
14.606
Koliko dnevno vozis i koliko se dugo bavis biciklizmom?
Од детињства возим бицикл. Док сам живео у Београду, свакодневно сам возио бицикл, чешки Фаворит, кога сам купио још 70-тих.
Сада сам у Русији и клима ми не дозвољава да га возим преко целе године. Рецимо, код мене је још увек минус.
Био сам годинама нудиста, Пакоштани, иза Медитеран клуба. На нормалној плажи носио сам тада актуелне спидо купаће.

Alter_Ego_

Legenda
Poruka
61.938
Сада сам у Русији

Зар ниси у Украјини?

Покажи нам место на карти где се налазиш.

400px-Russland_Relief.png

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.