Muškarcima je frka u društvu gejeva

Bambi

Veoma poznat
Poruka
13.813
Moj najbolji prijatelj je gej i njegovi prijatelji i drugari su isto deo (jednog) mog drustva.
Ja nekako na njih gledam normalno, ali sam na pocetku naseg poznanstva imala i neke nedoumice i predrasude i drago mi je sto je moj D tu bio skroz otvoren i nije se ljutio na neka moja zapitkivanja. Znao je da nisu iz lose namere, vec iz nepoznavanja.

Jednom sam mu rekla da mi je nekako neugodno i cudno kad zamislim dva muskarca koji imaju sex. I secam se da mi je tada rekao:“Ali honey, sto bi ti zamisljala dva muskarca? Pa nije to tvoja interesna sfera i razumljivo je da ti je neugodno.“
I u pravu je.
Sta ja imam tu bilo sta da zamisljam i predstavljam u svojoj glavi.

A neugodnost koju strejt muskarci mozda osecaju, jer projektuju sebe i posto nisu homoseksualci deluje im neprivlacno, nekima i odbojno. Treba samo prihvatiti da smo razliciti.

Green_Arrow

Primećen član
Poruka
765
Nemam nista protiv gej osoba, bolje i to nego da si kriminalac, diler, silovatelj, pedofil ili ***** od coveka. Smatram da je SZO pogresila kada je kada je homoseksualnost skinula sa liste bolesti jer to i jeste, doslo je do neke mutacije negde na nekom genu, hromozomu ili gde vec... Ali kao sto ne treba diskriminisati ljude sa bilo kojim poremacajem ne treba ni njih.

Ono sto mene brine je agresivna kampanja gej i femino lobija gde se bukvalno namece to deci od malih nogu. Hej u Diznijevim crtacima brisu scenu kada princ poljubi Snezanu ali se ubacuje ljubljenje dva muskaraca.. Gde je granica izmedju borbe za svoja prava i bezobraznog nametanja svojih shvatanja ?

U nekim zemljama na zapadu imate kafice i restorane gde samo gej osobe mogu da udju, za strejt osobe je zabranjeno. Ima li tu diskriminacije? Zamislite da u nekom obicnom kaficu zabranjuju ulaz gej osobi..Kakva bi se buka digla..

Gej se ne postaje, gej se radja...A cesto se smatra da je neka trauma iz detinjstva kao fizicko ili seksualno zlostavljanje moguci okidac da neko postane gej, sto je potpuno pogresno.

Ljudskoj gluposti kraja nema pa tako mozemo videti da se forsira treci pol "to" umesto "on" ili "ona" a mozemo videti i ove Holivudske dive kojima je heroin nagrizao mozak kako salju sinove u skolu obucene u haljine...

Sve se nekako otrgrlo kontroli, agresivno se namecu neki novi talasi i moda..Odavno to nije borba za osnovna ljudska prava.

RužnaKoLopov

Elita
Moderator
Poruka
17.141
https://wannabemagazine.com/muskarcima-je-frka-u-drustvu-gejeva/

Većini strejt muškaraca je problem da se naviknu na činjenicu da su okruženi gej muškarcima.
I dok je nekima to sasvim ok, drugi imaju problem da prihvate čitav koncept.
Ne možemo, a da se ne zapitamo zbog čega je strejt muškarcima toliko teško da se druže sa gejevima?
Pogledajte prilog 1145717

U školi i na fakultetu, muškarac koji pokazuje homoseksualne sklonosti će često biti odbačen iz društva
i možda i nipodaštavan, vređan, omalovažavan.
Pri tome, razlog nije što se gej muškarci nabacuju strejterima ili im kradu devojke.
Zapravo, radi se o tome što svi u ovom periodu još uvek grade svoj (seksualni) identitet,
i dok su gejevi već sigurni ko su i šta su, ostatak se udara u glavu i pojma nema šta im se dešava.
Biti viđen sa preterano nežnim muškarcem koji dosta gestikulira tokom razgovora i vrcka kukovima dok hoda
– za većinu strejt muškaraca je čist poraz.

Devojke obožavaju ovog dečka?
Gotovo sve devojke se vrte oko ovog nežnog muškarca koji je uvek najbolji u umetnosti,
javnim nastupima, organizovanju zabava i sličnim aktivnostima.
Ima nekoliko najboljih prijatelja i sve su devojke.
Može da ih vređa i zavitlava, a one se smeju i presrećne su. Naravno da vas iritira.
Drže se za ruke, čak se i cmaču u obraz, a gde ste tu vi?
Zašto toliko vole ovog gej dečka? Zašto? Zašto? Zašto?
I, šta se dešava ako on do kraja ne izraste u geja??!
Odlepili ste, je l’ da?
Ne znate da li je biti kao on dobro za vas ili ne. I, eto ga još jedan razlog da ga mrzite.
slika18 Muškarcima je frka u društvu gejeva

A šta ako sam i j… ma ne, nisam!

Zašto mi se nabacuje?
I, evo ga najstrašniji momenat.
Odjednom, shvatate kako se dopadate tom tipu koji je očito gej.
Uvek ste znali da se gejevi druže samo sa gejevima.
Retko kada zavedu nekoga ko nije gej. Pa, onda, zašto vam se ova osoba nabacuje?
“Da li ja to šaljem pogrešne signale?
Šta ako sam i ja gej, a toga nisam ni svestan?
Da li ovo znači da sam jedan od njih?” Dodatna jeza!

Latentna homoseksualnost!
E, ovde leži istina.
Većina nas je sposobna da usvoji homoseksualni način ponašanja.
Neki od nas su možda i imali neka homoseksualna iskustva u prošlosti
, možda tokom detinjstva/odrastanja.
Još gore, možda je neko od nas bio žrtva zlostavljanja od strane osobe istog pola.
Sve ovo može da poseje seme sumnje u sopstvenu seksualnost.
Ali ono što moramo da zapamtimo je da jedna lasta ne čini proleće,
pa ni jedno homoseksualno iskustvo od vas ne čini geja.
Pogledajte prilog 1145719
Ako ste gej, gej ste. Ako niste, niste.
Ako je neko od vaših prijatelja homoseksualac, shvatite da je to njegov izbor i da je njemu tako dobro.
Budite srećni što mu je prijatno u sopstvenoj koži.
Baš kao što je i vama.
Ne, neće vas muvati, ne brinite.
Niti će vas napiti i silovati.
Opustite se. I, konačno –
zašto biste se interesovali za ispravljanje tuđih seksualnih sklonosti ako ste već zadovoljni sopstvenim?

To na balkanu ?

Marko_smt

Primećen član
Poruka
946
Nemam ništa protiv njih ali oni su sami izgradili svoju reputaciju misleći da su važniji od drugih, čast izuzecima.
Pre nekoliko godina u kafani Limun Žut drugara startuje gej, on mu jasno i na kulturan način stavi do znanja da nije zainteresovan.
Da ne prepričavam celu situaciju, na kraju je gej pretio kako će da ga tuži, kako on u Beču nije tako ugnjetavan i slično.
Ugnjetavan? Zašto? Zato što je drugar straight i što ga je odbio na civilizovan način?

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.