muskarci, zasto

K

kiki76

Gost
samo mislite na seks......i to je neverovatno...svi su pludeli, ribe se nude....bez blama, ortak naravno nece reci ne.....a opet i sa jedne i sa druge strane......ribe su sve lose, ribe su *****....danas nema normalnih devojaka....a muskarci od tolike nesigurnosti, traze devojke i to isljucivo za seks preko neta....ne pada im na pamet da pridju devojkama.....Ma mi smo skroz lud narod.....da ne pricam o nastranima.....
Ljudi imate li predstave sta se to desava sa nama?
Vise niko ne zna sta je to bonton, kultura, moral....svi su neslo ludi i brzi!!!!
Kako se vi u sve to uklapate? :( :( :(
 
kiki76:
samo mislite na seks......i to je neverovatno...svi su pludeli, ribe se nude....bez blama, ortak naravno nece reci ne.....a opet i sa jedne i sa druge strane......ribe su sve lose, ribe su *****....danas nema normalnih devojaka....a muskarci od tolike nesigurnosti, traze devojke i to isljucivo za seks preko neta....ne pada im na pamet da pridju devojkama.....Ma mi smo skroz lud narod.....da ne pricam o nastranima.....
Ljudi imate li predstave sta se to desava sa nama?
Vise niko ne zna sta je to bonton, kultura, moral....svi su neslo ludi i brzi!!!!
Kako se vi u sve to uklapate? :( :( :(


Ja stvarno ne bih da ovo komentarisem,jer smo radili u Vecernjim novostima do sad najvecu studiju o Ljubavi i sexu.Misljenja su dali ljudi svih profila.znaci,od Psihijatra,politicara,estradnih licnosti,sportista do obicnih ljudi.Tek...
Ono za sta se ja zalazemi izboricu se nekako je upravo Forum ROMANTIKA! Ja sam ,sto rece Lisac,diplomirani optimista,jos uvek verujem u romantiku.A ovo,konkretno na tvoje pitanje:Pa tako sreco zivimo,sve u trku,vremena sve manje,udvaranje i romantika polako ali sigurno iscezavaju.
Postovanje,ljubim ruke.....


P.S. a da se uclanis,pa da nastavimo pricu?
 
Svi stavili maske i furaju nesto sto nisu, sad zasto i kako, nije vise ni bitno, vazno je to sto je vecina ljudi nesrecna, a to nije lepo.
Don, pozdravljam tvoju ideju, za pocetak mozemo da osnujemo klan romanticara, pa valjda cemo onda dobiti i parce foruma...
 
... ja sebe precesto nalazim u tome da zivim prebrzo i pretvaram se u nekog robota koji nema vise vremena ni zelje za malo vrdanja, muvanja, malo igre i maste ..... :cry: i ja bih da budem romantik :cry: bar sam nekad bio .....
 
Gledaj svoj život,traži osobe koje ti odgovaraju i živi u svom svetu.Baš te briga kakvi su drugi.Evo jedne stare pesme:
never opened myself this way,life is ours we live it our way,forever trusting who we are and NOTHING ELSE MATTTERS 8)
 
Skoro sam pratio na nekom stranom forumu pricu tipova koji su u poslednje vreme bili u Bg-u kao turisti. Otprilike se svi slazu da su Beogradjanke najlepse devojke u ovom delu Evrope i medju najlepsima na svetu. Ali isto tako totalno su zbunjeni jer ne mogu da veruju koliko su nadmene i koliko ih je nemoguce smuvati. Pricaju kako, ako uspes da upoznas devojku, moras danima da izlazis sa njom pre nego sto ti dozvoli bilo sta.
E sad, istina je da su isti likovi pricali o tome kako beogradjanke nisu "money oriented", u sta je malo tesko poverovati, tako da to dovodi u sumnju i njihove ostale procene :)
 

Back
Top