Muškarci vs Žene?

salko dinamitas

Obećava
Poruka
66
Listajući teme vidim trend koji je zavladao, muškarci i žene izgleda više nisu par nego protivnici?

Zašto je to tako?

Pogledajte prilog 1287451

Ko nije igrao Mortal Kombat nek sam izađe sa teme 😆😆
Bridzet Nilsen je postala sex simbol svog vremena upravo zbog uloge u Konanu tj zena ratnik sa malo garderobe. Na tu kartu igra i tim koji je napravio Mortal Kombat znajuci da muskarci vecinom igraju te igrice. Moj licni izbor je Margot Robbie u suicide squad.

AbsolutelyNotMan

Primećen član
Poruka
644
Listajući teme vidim trend koji je zavladao, muškarci i žene izgleda više nisu par nego protivnici?

Zašto je to tako?

Zato sto mislim nisu bas svoji u vugli.
Ne pratim trendove pa meni u glavi jos uvek ŽENA & Muškarac.

Poruka
6.555
A C BB A:per:

Мислим да су разлози за неслагање строго индивидуалне природе. Кад видим поједине мушкарце како о женама умеју као о предметима само да говоре, а жене о мушкарцима као о смећу, јасно је да су имали лоша искуства и да сад генералишу на сваком кораку.

86bogomoljka

Buduća legenda
Poruka
49.938

Zašto je to tako?

То код огорчених, озлојеђених, неспособних да лоша искуства доживе као лекцију. И код оних испраног мозга, који усвајају све што им се пласира.
Нормаралан човек у супротном полу види или пријатеља или партнера, а партнери се допуњују, нису ривали.

Metronomy

Buduća legenda
Poruka
35.760
Mnogo je virtualnih jadnika, nema ko da ih leci pa pisu budalastine, zato izgleda da postoji suparnistvo, a to u zivotu nije vidljivo. Istina, sretao sam zena koje verbalno nesto polemisu, same sa sobom, jer ih niko i ne primecuje.
Desi se da neka seljanka napravi gomilu prekrsaja da bi bila primecena ili kurcenje nedobudnih klinaca sto je uvek bilo normalno.
Desava se i da neka jadnica pokusa da se bori za svoje mesto "jake zene" ucenama, molbama, prevarom i da onda pukne jer ne zna posao, samo je pustis da se dokazuje dok ljudima ne dosadi da tolerisu, ali takvih je uvek bilo.

Poruka
16.860
kako bi se covecanstvo stavilo pod apsolutnu kontrolu svetskog hegemona.
nazalost, medisjka propaganda, pocev od holivudskih filmova pa preko "privatnog zivota" poznatih licnosti, favorizuje i usmerava drustvo u smeru razbijanja bilo kog oblika zajednice, pocev od nacionalnih zajednica (drzava) pa do onih prirodnih , najjednostavnijih, zajednice muskarca i zene.

Naravno. Odjednom gomila svetskih velikih zvezda iz šoubiznisa ima maloletnu decu transgendere.
Onda imaš budale kao što su Sem Smit ili Madona čiji se način života glorifikuje i potencira iako je krajnje bizaran i bolestan.

I onda, u nekom momentu, ko je podložniji manipulaciji, ponizniji i spremniji da poklekne - onaj ko ima ženu, decu, privržen je porodici i ima neke ideale u životu ili šušumiga koja hoće da glumi neku važnost a ni sam čak ne zna ni kog je pola uopšte?

-Astral-

Početnik
Poruka
21
... drustveni neki poremecaj. Muskarci i zene nikad ne bi trebalo da se takmice vec da saradjuju. Gde na svetu postoji neki sport gde zene igraju protiv muskaraca. Neznam, mozda postoji ali ne u profesionalnom sportu .. dok u vezi, partnerstvu svako zauzme svoju poziciju i krene beskonacno takmicenje ...
u kome oboje beskonacno gube ...

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.