Muškarci vole ženska nesavršenstva

muskarci vole zenska nesavrsenstva

  • Da

  • Ne

  • meni svedno samo nek ima sexa


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gost 224104

Elita
Poruka
20.630
Iako većina žena pati zbog sitnih mana u svom izgledu i trudi se da izgleda što savršenije, istraživanja pokazuju da muškarci vole mala nesavršenstva.


Jedno internet istraživanje u kojem su korišćeni onlajn profili 4300 žena, pokazalo je da su muškarcima dopadljive samouverene žene, koje se ne stide sitnih „greški“ na svom telu. Žene koje imaju mali višak ili manjak kilograma, nesavršen ten ili nepravilan nos a ipak su zadovoljne sobom ostavljaju mnogo jači utisak na muškarce od žena koje se trude da prikriju svoja nesavršenstva.

Tokom istraživanja, muškarci su birali najlepše žene gledajući fotografije sa njihovih profila. Rezultati su na prvo mesto postavili one na čijim je slikama bila vidljiva i poneka mana, ispred žena čije su slike bile retuširane i prerađene da sakriju nedostatke.


http://www.bigradiobl.com/ljepota-zdravlje/muskarci-vole-zenska-nesavrsenstva
 
Naravno. Ako me ista iritira je kada vidim zensko izblajfane kose, prekrivenu krsom masti na sebi i svetli kao novogodisnja jelka umazana u buter i isminkana kao Keltsko drustvo nostalgije. Jos ako ima androida na prsima, samo se pitam gde se ovde pritiska dugme i da li moze da posluzi kao masazer.
 
da li ce neko da nam se svidi zavisi od tacno odredjenog spoja milion sitnica. sta znaci savrsenstvo?

ako se misli na vestacke zene od glave do pete sa svakom tackom dovedenom do perfekcije koliko je moguce onda ok.
to je zato sto ne podsecaju na ljudska bica nego na robote.lutke.
obicno je takva opsednutost povezana i sa nedostatkom samopouzdanja na svim drugim poljima

ne mislim na zene koje su normalne i vode racuna o sebi koliko je moguce da izgledaju dobro
 
na koja nesavršenstva misliš? ne može lepa da bude ženska ćelavost, jedno uvo, bezubost .................

Mislim da si prestroga.
Sta ako je zena rodjena sa nekim fizickim nedostatkom, npr. nema razvijenu ushnu skoljku, da li treba da se ubije odmah po rodjenju ili da zivi... i da se nada da ce se neko zaljubiti u nju - takvu, nesavrsenu...
 
Mislim da si prestroga.
Sta ako je zena rodjena sa nekim fizickim nedostatkom, npr. nema razvijenu ushnu skoljku, da li treba da se ubije odmah po rodjenju ili da zivi... i da se nada da ce se neko zaljubiti u nju - takvu, nesavrsenu...

ne sporim da će se neko zaljubiti u nju. smatram da to ne može biti privlačno, kao izdvojeni deo. ona sve ukupno da
 

Back
Top