Muskarci u kecelji - sircli

sinnke

Buduća legenda
Poruka
34.429
Kako vam izgledaju muskarci koji obuku kecelju dok spremaju rucak?

Meni to isto kao kad bi muskarac obukao tange. Odvratno. Cak i ako se ponizio pa sprema rucak (nekom nesrecom ga je to zapalo) pa zar mora jos i to obuci?
 
Kako vam izgledaju muskarci koji obuku kecelju dok spremaju rucak?

Meni to isto kao kad bi muskarac obukao tange. Odvratno. Cak i ako se ponizio pa sprema rucak (nekom nesrecom ga je to zapalo) pa zar mora jos i to obuci?

Posto volim da kuvam, verenica mi kupila kecelju a na njoj golo telo sa sve maljama u donjem vesu, crkao sam od smeha kad sam video, i nosim je kad kuvam za nju, ali kad kuvam ovako, obucem nesto sto nije bitno ako isprljam, nemam kecelju...
 
Kako vam izgledaju muskarci koji obuku kecelju dok spremaju rucak?

Meni to isto kao kad bi muskarac obukao tange. Odvratno. Cak i ako se ponizio pa sprema rucak (nekom nesrecom ga je to zapalo) pa zar mora jos i to obuci?

Pa to je zato sto nemas pojma...

JEdnom sam dobio na poklon kecelju od ribe da je nosim go dok kuvam...

Vrlo rado sam je oblacio i bilo je pravo zadovoljstvo kuvati u njoj go, dok te neko stipka po bulji, ili te obgrli oko struka i igra ti se kitom... Pa klekne i zadigne istu, ma igrarije non stop. Ne znam baš šta je tu privlačno ženama, ali mnoge su mi zadizale tu keceljicu i oralisale dok sam ja spremao večericu... :)
 
Cemu kecelja?

BD4267-001.jpg
 

Back
Top