muskarci su cudo!

V

Vragolasta Amfibija

Gost
?:
a ti si mu bliza a i bolja si on voli taj temperament, oshtrinu..ja sam nekako meka i poslushna...pojeo bi me, ti ces s njim bolje

eto sad saradjujemo a nekad smo ovde krv pljuvale u okrshajima
ne saradjujemo,ja samo zelim da te smuvam sa cedom jer je on nevin a i ti si...a random ide u vojsku a meni stalno treba neko za priplod.a i nemam neke sise,mada je on reok da su lepe kad sam mu poslala.ali ja posto mislim da nisu,ne bih nikad skinula brus pred njim.
posto sad 2 puta nedljeno idem u Nis mozes da se preselis kod mene pa da idemo zajedno na slovenacki.to je lep jezik.sad mrzim samo anakin i nju cu da pljujem a kad dodje opet mrznja prema tebi onda cu tebe.nema tu nejasnoca.

random_cloud_form

Aktivan član
Poruka
1.620
beti, pa ne znam, primetno je da je od onih snova sa filmskom radnjom, verovatno popunjivanje trenutno iskrslog neiskoriscenog hipomanicnog prostora, nekakve potrebe za akcijom da se nagomilani afekti ispucaju, san je posluzio tome. sama radnja nije od veceg znacaja mada naravno nije besmislena

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.