muskarci su cudo!

random_cloud_form

Aktivan član
Poruka
1.620
hahahaha, da, jeste da sam se malo raskenjo kao s pocetka karijere, to je znak da sam nervozan, krecem u vojsku jbg, random cloud, poslednji dani.... A to za jagodicu su neistine, mi smo samo dobri drugari mada me je par puta zesce iznapljuvala po forumu, no kao i mnoge druge, dok izmedju beti i klika deluje mi kao da ima neceg vise, ali to je njihova stvar...
ok, unistismo temu...

LePiaf

Domaćin
Poruka
4.848
Evo shta sam ja uradio na tijelu svojemu... A Click ako je faca nek uradi vecu.
slika_001.jpg

V

Vragolasta Amfibija

Gost
Betty:
:lol: jbg, jedino što se ne vidi da li je zeka muško ili žensko :P Jel zato stalno pišeš o seksu? :mrgreen:
des bre amfibasta, evo stiže proleće :D
kad se ja nisam izjasnjavala kao bi?avatar mi je bespolan.
promenila sam sve..brojeve telefona,adresu,posao,presla u ilegalu...e da ..i gatje isto.

Lexa

Buduća legenda
Poruka
30.263
random_cloud_form:
Umetnicki genij u meni sklapa mozaik od avatara u slavu zenskog principa....
Nasumični, umetnički genij u tebi bi morao naučiti da ceni lepotu muškog tela, kao i ženskog, stoga se ne bi smeo sprdati sa temom, ma kakvi motivi autorke bili.
Ovako, dok sve posmatraš kroz mrežu muško-ženskog ratovanja, ti možeš biti samo pristrasni posmatrač sa vrlo uočljivom zastavom u ruci... A tu izostaje svaka želja za umetnošću...

?

Elita
Banovan
Poruka
15.015
mala_nish:
ti si looda, zivota mi moga!!!!!!!!! podsecas me na mene-verovatno mnogo pricas u svom zivotu...hehee.. bas sam posmatrala-jos ti se nije desilo da stavis samo 1 post....

................a dobar bio dirigent, a? heee cicoo

nije uopshte bio @dobar@ ali nemam pojma. :I
mislim nije kao frajer neki
ali ne znam ni ja. kao trebalo je da uspostavim kontakt a nisam mada onda nije trebalo

a ne pricam mnogo

?

Elita
Banovan
Poruka
15.015
jao sto nisam napisala neki dobar komenatr randomu ali nije mi pao nekako osecam ga u stomaku ali ne izlazi...komentar

shta neistine random meni nije izlazio iz glave el mi verujete jedno vreme...pa je to prestalo nekako

sad ce da me nadje da me ubije... ali bar ce mi okoncati ove muke

?

Elita
Banovan
Poruka
15.015
Betty:
hahahaha...a jagodica se loži na tebe :lol:
ne prekidaj me, maštam o hrani ....:lol: Ozbiljno, o sladoledu sa karamelizovanim orasima, od prošle nedelje.....:roll: KINESKI specijalitet, kažu u "Sovi". uuuuuh.....što je bilo dobro. :cry:

si trudna
lozim se ali manje se lozim na njega nekako je omlitaveo a i nema povratne reakcije mislim i ja imam vreme cekanja < beskonachno

hihih salim se

?

Elita
Banovan
Poruka
15.015
komplikovan je mnogo...sve nethso petlja moram shemu da crtam da razumem sta oce da kaze dobar je jedino kad se iznervira pa uzvraca

sad si poceo i jin i jang istochna filozofija

ali slusajte ga ume on to...ima on te para-crte meni je izvalio san na osnovu shturih podataka sad sam ga skenjala

mozda kad ne bi jeo, mozda bi poceo da prorice sudbinu

da pokusamo

?

Elita
Banovan
Poruka
15.015
njemu se ne svidja sto se ja lozim jer sam..debela..i ... znate one debele ruzne devojcice... i onda misle da su ribe a nisu svesne
zato shto sam krsh pa ga to nervira
ebiga. zato sam radila na sebi ali nisam dovoljno. doci ce i mojih pet minuta

devojcice...babe

?

Elita
Banovan
Poruka
15.015
Vragolasta Amfibija:
ovaj random bas *****.
i sto nije hteo da se smuva sa jagodicom?

a ti si mu bliza a i bolja si on voli taj temperament, oshtrinu..ja sam nekako meka i poslushna...pojeo bi me, ti ces s njim bolje

eto sad saradjujemo a nekad smo ovde krv pljuvale u okrshajima

Betty

Elita
Poruka
21.483
meni treba random da mi istumači noćašnji san :)
dva tipa, jedan je hteo da me yebe, a drugi je hteo njega da muva
onda ja pobegla (broj taksija okrenem nula nula pa minus dva i minus dva :shock: 00-2-2 ju! ) pa neka izložba cipela pa moja pijana drugarica Njanja tu posrže a keva je juri...pa onda neka crna skembala onog što je hteo da me siluje i ubacila ga u podrum njegove rođene kuće, samlela ga prethodno :lol: Olakšanje :P
a inače lik drži ceo kvart i tu taksi ne sme da se zaustavi, ulica ima 3 imena
pa onda dolazi onaj njegov dečko i priča mi kako ga voli (ne zna da je mrtav, samo da je nestao) i oće sa mnom da se tutza, a ja begam..begam....yebote! :P
Randomeee.....:D

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.