muskarci su cudo!

random_cloud_form

Aktivan član
Poruka
1.620
da da pogresno sam shvacen, to jeste poziv na oralni seks ako pristupimo iz nizeg nivoa svesti, ali u visoj ravni, taj oralni seks je simbol za preuzimanje muskog principa koji je tvoje nesvesno jezikom slika izrazilo avatarom. a i to su samo neki od paralelnih tokova u moru viseznacnih informacija.

Moram da dodam jos ovo, da ne budem pogresno shvacen i od drugih, nema tu nekog prizemnog znacenja, niti se ja sprdam s ovim na forumu prisutnim fenomenom, vec je on najnormalnija stvar, koristi se vagina u prerusenoj formi ne kao aluzija na sam organ vec kao centralni simbol ZENSKOG PRINCIPA koji odredjena forumasica zeli da naglasi, ili koji sam (tj taj jin u osobi) zeli da se ispolji preko forumasice.
Ja od toga samo pravim umetnicko delo. Umetnicki genij u meni sklapa mozaik od avatara u slavu zenskog principa....

Poruka
19.862
Ja ionako nikad ne komentarisem ni zensko ni musko... sta ima da komentarisem, lepota je relativna stvar. Npr, kazem ja burazeru jednom u teretani:
- E, vidi tamo onu sto stoji kod klupice, a? Vidis? Reci kakva je!
- Ma... daaaj, vidi je nasta lici, ona njena drugarica je Z puta bolja!
A fazon ona i drugarica... dijametralno razlicite. Ali jbga, meni se dize na nju, burazeru na drugaricu... sta ima onda mi tu da komentarisemo uopste... (:
Ukusi su razlicit, a ja cutim, da me oni koji to ne shvataju, ne bi razapinjali na krst, sto ne volim isto sto i oni :P

Poruka
7.034
Betty:
randome, ajde postavi topic "analiziram navatare", baš bi bilo zanimljivo ;)
Jo$ su stari Kinezi znali da su avatari ogledalo du$e.. hehe

nego Betty vidim da si vratila stari nAvatar, mada mislim da je mnogo jachi taj isti koji sam modifikovao, prilagodio i napravio opasnu foru (a pejstovao sam ti ga ovde na forum pre neki mesec i nije toliko nasty kako na prvi pogled izgleda)

u naletu kreativnosti pade mi na pamet:

$ta dobijete kada podelite Betty na jednake delove, stavite u metalnu $erpu, odvrnete na 200 stepeni i prelijete vrucom vodom?!

chaj Sherbetty :D [/b]

random_cloud_form

Aktivan član
Poruka
1.620
Betty:
randome, ajde postavi topic "analiziram navatare", baš bi bilo zanimljivo ;)

ma ko ce da se zanosi toliko, ali tvoj avatar je recimo sa slicnom tematikom kao i od male_nish, spoj janga i jina sa naglaskom na jin, tvoj je vise kich a njen vise kreacija nesvesnog, mada kod tebe jang vreba u pozadini i deluje prilicno iskljucen, dok je kod male uzajamno dejstvo bolje izrazeno. Njen avatar je u prici otisao dalje, i prikazuje preuzimanje muskog principa, prozimanje ratnikom svetlosti. U slici koju moj stvaralacki genij sklapa, vredi da zauzme centralno mesto na panou.

Betty

Elita
Poruka
21.483
cLick - OR - Die:

ovo se dobije - Beti natopljena višnjama :D i kanda malo karamelizovana (nadam se da krckam ko orah :D )

nego, Randome, tvoj navatar je okrenut leđima Forumu. Jel to znači da te ne zanimamo?
Kao, tu sam, slušam (prisluškujem), ali boli me q za sve. A? I taj muževan vratitj, naučnički, da....to kaže "pocepaću te ko svinja trabant, ako uspeš da me zainteresuješ, pošto ja kuliram"

Betty

Elita
Poruka
21.483
hahahaha...a jagodica se loži na tebe :lol:
ne prekidaj me, maštam o hrani ....:lol: Ozbiljno, o sladoledu sa karamelizovanim orasima, od prošle nedelje.....:roll: KINESKI specijalitet, kažu u "Sovi". uuuuuh.....što je bilo dobro. :cry:

V

Vragolasta Amfibija

Gost
ovaj random bas *****.
i sto nije hteo da se smuva sa jagodicom?
jel si je video?
moj zeka kaze : ko me stignje njegova sam kao sto i stoji.
a sise sam ti poslala...e sad...gde je u svemu tome vagina?
palo mi napamet da na ambasadoru gde je onaj strajk a ja mislila cekaju u redu pred diskontom napishem randome pozdrav.vragolasta

V

Vragolasta Amfibija

Gost
zene na avatrima naglasavaju svoju seksualnost kako bi privukle muskarce koji bi ih oplodili a muskarci prikazuju svoju moc kako bi pirvukle zene koje zele da budu oplodjene.
znaci sve je u oplodjavanju.\
nema tu bas mnogo vagine,izolovano
e sad se setih sta bi mogo moj zeka da kaze: ko me stigne moze da me oplodi

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.