muskarci su cudo!

frozen1982.

Iskusan
Banovan
Poruka
6.314
mala_nish:
sigurno ste imale iskustva sa ovim:
kada sedite negde sa deckom/drugom/bratom/muskarcem uopste i prolaze tako ljudi i sad: nama curama je normalno da prokomentarisemo neku curu "u, bas dobro izgleda" ili "ima lepo ovo ili ono" ili "svidja mi se kako se obukla", a kada prokomentarisemo momka nekog i pitamo i doticnog do nas za misljenje, on je sav u fazonu "ma daj, sta me to pitas, kako ja mogu da kazem da l' je lep ili ne, nisam ja *****, dza, bu..." kao da sam ga pitala Bog zna sta...
po meni, veca je opasnost da ce ovaj koji se tako buni sav i brani ostaviti sumnjiv utisak (ironija, posto je toliko protiv pedera) nego, recimo, neki momci (kao sto su neki moji drugovi) koji ce da prevale preko usta "pa, lep je decko, sta" ili "dobro mu ovo sto je obuk'o"...

sta mislite, ja licno ne volim taj preterano balkanski sindrom "gledaj i prokomentarisi zensko i samo zensko"
Ne komentarisem zene.
Ne komentarisem muskarce.
Ne verujem u taj tvoj"Balkanski sindrom"
Meni muskarci nisu sexualno privlacni.Ako mi nisu sexualno privlacni ne vidim razlog zbog kog bi mi bili vizuleno dopadljivi.Nije homofobija,ja sam 100% siguran u svoju sexualnu orjentaciju al ako moram da budem banalan ne moz da mi se digne na muskarca.Moze da bude ortak,clan familije,drug,najbolji prijatelj,stoka koju mrzim ili nesto 100.,al me ZABOLE kako izgleda.
Ne vidim cemu ova tema....

Groucho Marx

Primećen član
Poruka
625
Baš nikad nisam imao problem da kažem da li neki muškarac lepo izgleda. To je stvar estetike, a ne sexualnog opredeljenja. Drugo bi bilo da komentarišem nečiji sexepil, to umeju samo... odabrani :)
Ali ne mislim da to govori o tome da li je onaj što komentariše latentni gej ili nije. Danas već svi znaju za tu caku, pa se ponašaju 'liberalno' da ih neko ne bi proglasio za latentnog. Tako da... komentarisanje ili nekomentarisanje ne mora da znači ama baš ništa. Isto kao i što neko kaže da ne voli pedere, to ne znači automatski da je on latentni derpe (teza na koju se svi sad primaju). Ako neko kaže 'ne podnosim ubice', da li to znači da je on latentni ubica?

Izgleda da je stvarno pravo pitanje - zbog čega bi žene uopšte postavljale takvo pitanje muškarcu? To je dobro pitanje.

random_cloud_form

Aktivan član
Poruka
1.620
mala_nish:
vredjas, a ja to mrzim. mani me sa svojim recnikom.

Kao prvo, ne bavim se ja tobom pa da te se manem, ne precenjuj se, uopste nisi u poziciji da mi kao udeljujes korpu, mada vidim da si sklona da musko-zensku interakciju koja ti nije po volji odmah svedes u taj shablon moci.
Imam neke druge zanimacije na forumu, jedna je skupljanje najezde klonova sinketa lately (sto muskih sto zenskih, zna li neko njegovu ukupnu cifru?), a druga, skupljanje avatara gde se isprojektuje vagina, posto mi masovna najezda ovih takodje privukla paznju, pa mi je to trenutno interesantno, otud ti u celoj prici.

Avatar je javna stvar, on je neka informacija o sebi za druge, kod nekih, ta informacija sadrzi opis konkretne osobe a ima i onih sa agresivnijim avatarima koji ne govore o osobi vec nose poziv upucen drugima, skriven u sliku. Po nepisanom pravilu krstaricinog pravilnika, svaki registrovani korisnik ima pravo da uzvrati kontraporukom, odnosno prokomentarise poziv koji je plasiran preko avatara, sto sam ja i ucinio, odgovorio na apel koji dolazi iz tvog podsvesnog nivoa.

A sto se teme tice, trazis od muskarca da sagleda drugog muskarca kao seksualni objekt (prva provokacija, koju sam obrazlozio) a ako ovaj odbije iznosis sumnju da je ***** (druga provokacija).
Ocigledno ne zelis da shvatis muski nacin rezonovanja, vec bi da zacikavas. A mozda i ne mozes to da shvatis isto kao sto je npr mnogim muskarcima tesko pojmljivo kako tolike devojke mogu da odu na depilaciju i raskrece se bez imalo stida pred nekim devojcurkom koji ce da ih depilira.

Ja sam na tvoje provokacije uzvratio provokacijom. Nije to vredjanje, vec da vidis kako je.

Julian

Poznat
Poruka
7.996
mackica ns:
E, ja promenila avatar:lol:
Još da promenim i nick, garant bi imao potpuno drugačije mišljenje o meni... A ja ona ista8-) :razz:
Nisi ista. Tvoj avatar oslikava projekciju bolesnih ambicija vezanih za to dete koje nosis. Za tog buduceg fudbalera, suznja oholih menadzera i zvezdu doping skandala. Mucenika, koji ce detinjstvo protraciti ne bi li ispunio ambicije nezajazljivih roditelja. Jeste li mu vec smislili ime? Ja mislim da je Zinedin lepo... Ne trazim nista za kumstvo, samo 20% od prvog inostranog ugovora.

mackica ns

Poznat
Poruka
7.784
Julian_Duranona:
Nisi ista. Tvoj avatar oslikava projekciju bolesnih ambicija vezanih za to dete koje nosis. Za tog buduceg fudbalera, suznja oholih menadzera i zvezdu doping skandala. Mucenika, koji ce detinjstvo protraciti ne bi li ispunio ambicije nezajazljivih roditelja. Jeste li mu vec smislili ime? Ja mislim da je Zinedin lepo... Ne trazim nista za kumstvo, samo 20% od prvog inostranog ugovora.
U yebote:shock: Zamalo da nesvesno upropastim život svom još nerođenom detetu...
'Ajde ja ću da menjam avatare, a vi ćete da pomažete mom preobražaju nabolje tako što ćete čitati šta moja podsvest poručuje iz njih.

Biće tako i od mene čovek jednog dana8-)

Ali, tu nema para:idea: ... Ostaje avatar i Zinedin se usvaja na razmatranje... Pored naravno Ronalda, Ronaldinja i Rivaldija

Julian

Poznat
Poruka
7.996
@maca
Cut' bre tamo! "Rivaldija"... Nemoj da te neko cuje. Sramoto jedna... Majka fudbalera - a nema pojma. Je l' hoces da mu se sutra smeju drugi fudbalercici... i da upiru prstom u njega, zato sto mu je majka fudbalski analfabeta.

mackica ns

Poznat
Poruka
7.784
Ma, za ova dva meseca ću sve naštrebam... Ako će dete da se žrtvuje za roditeljske nezajažljive ambicije, može valjda i majka nešto da nauči8-)

@ groucho nabaci avatar, ovo sa kafom ipak nisu naučne činjenice

mala_nish

Domaćin
Poruka
3.948
random_cloud_form:
Kao prvo, ne bavim se ja tobom pa da te se manem, ne precenjuj se, uopste nisi u poziciji da mi kao udeljujes korpu, mada vidim da si sklona da musko-zensku interakciju koja ti nije po volji odmah svedes u taj shablon moci.
Imam neke druge zanimacije na forumu, jedna je skupljanje najezde klonova sinketa lately (sto muskih sto zenskih, zna li neko njegovu ukupnu cifru?), a druga, skupljanje avatara gde se isprojektuje vagina, posto mi masovna najezda ovih takodje privukla paznju, pa mi je to trenutno interesantno, otud ti u celoj prici.

Avatar je javna stvar, on je neka informacija o sebi za druge, kod nekih, ta informacija sadrzi opis konkretne osobe a ima i onih sa agresivnijim avatarima koji ne govore o osobi vec nose poziv upucen drugima, skriven u sliku. Po nepisanom pravilu krstaricinog pravilnika, svaki registrovani korisnik ima pravo da uzvrati kontraporukom, odnosno prokomentarise poziv koji je plasiran preko avatara, sto sam ja i ucinio, odgovorio na apel koji dolazi iz tvog podsvesnog nivoa.

A sto se teme tice, trazis od muskarca da sagleda drugog muskarca kao seksualni objekt (prva provokacija, koju sam obrazlozio) a ako ovaj odbije iznosis sumnju da je ***** (druga provokacija).
Ocigledno ne zelis da shvatis muski nacin rezonovanja, vec bi da zacikavas. A mozda i ne mozes to da shvatis isto kao sto je npr mnogim muskarcima tesko pojmljivo kako tolike devojke mogu da odu na depilaciju i raskrece se bez imalo stida pred nekim devojcurkom koji ce da ih depilira.

Ja sam na tvoje provokacije uzvratio provokacijom. Nije to vredjanje, vec da vidis kako je.
slusaj, ne ocekujem da se svi momci sloze sa temom u zenskom kutku, ali nemoj da se i ova tema pretvori u prepucavanje izmedju 2 korisnika. nisam znala da se toliko interesujes za avatare i to, i ma kako tumacio moj avatar, tvrdim da nemas prava da izjavis k'o grom iz vedra neba da moj avatar pretstavlja poziv na oralni sex (da ne pisem sta si napisao)
ako te je uvredilo ono "ratnik svetlosti"-to bi svako drugi shvatio kao kompliment, al' 'ajd'...

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.