Muškarci,šta više volite,dug ili kratak seks?

Česta je polemika,kako žene vole kraći seks i brže dolaze do vrhunca.Pitanje 1:A Vi muškarci da li volite više dug ili kratak seks?Pitanje 2:Da želite da spavate sa nevinom devojkom,jer ste zaljubljeni u nju,da li bi prvi put bio dug ili kratak seks?Sva mišljenja su dozvoljena,svako nek odgovori za sebe,na oba pitanja.
Nije bitno koliko traje, nego da dobro ispraznim jaja. Secam se jednom isao sam na montazu stola i stolica kod jedne spisateljice, ono knjizevnica. Nisam ni znao tada da pise knige dok mi kasnije nije rekla. Uglavnom ja dok sam to sve montirao ona mi je govorila kako sam vest sa tom masinom (misli se na aku srafilicu), a vidim ja da bas ona zna jesam vest ili ne, u ostalom ko radi s tim je vest nema sta, nego zna se sta je podize mi ego da bi se istorbala sa mnom. Tako je i bilo, doduse ne tada kad sam to radio nego drugi put kad sam dosao. Kaze ona meni pre torbanja, kako ne voli dug sex (ocigledno je imala nekog pavijana koji se popeo pa je raskantao ko kozu), kazem ja njoj ne volim ni ja dug sex i opleo gospoju dovoljno da sam ispraznio kohonce. I onda sam isao drugi put torbat, a ona neda, a ja joj kazem da bi jos yebo i da cu brzo biti gotov i ona skine gace i pusti me, a ja jos brze istorbam i jos me kuci odvezla da ne pokisnem. Dobra teta.
 

Back
Top