Muškarci,šta više volite,dug ili kratak seks?

Volim nesto duzu predigru. I ta predigra nije oralno zadovoljavanje mazenje i ljubljenje, nego da krene prvo sa navlacenjem carapica, stilica predamnom, pa onda sminkanje.. Citav ritual. Naravno ne uvek i samo to. Dakle eto ti primer. A sam cin nisam nikad merio koliko je trajao. Ono sto mi je bitno je da se dobro svrsi.
Pod dva, kada ona sama oseti to da je vreme. Ja bih bio tu da joj pruzim prostor poverenje i komfor. Mada nisam neki miljnik nevinih.
 
Posto mi je to omiljeni oblik sjedinjenja, ume da potraje. I koliko god da potraje, nikada nije dovoljno :) Jer je to za mene svojevrsna duhovna potreba za jedinstvom srca i duse.

I zato, ma koliko trajalo to moje vodjenje ljubavi, to je uvek jedna prelepa zelja za ostvarenjem, uvek nova, nikada dosadna. I kao takva, uvek cista i nevina u svojoj prirodi i u svom duhu, nema zamenu, jer je ceznja toliko velika da ju je moguce jedino direktno iz vrela zadovoljiti.

A te prirodne energije su mi nekada zaiste cudne, cesto ih se ne mogu danima nacuditi :mrgreen:
 

Back
Top