• Dragi prijatelji, kreiran je nov forum "Socijalna zastita" na kome ce se pricati o svim pitanjima vezanim za ovu aktuelnu temu u drustvu

Muškarci šta nudite?

Stojkov Menidjer

Buduća legenda
Poruka
49.595
Pa nije baš tako.Lepo čitaj temu.I hednu i drugu.Sa pažnjom.Sve se lepo vidi. :)
Funny%20Kitten%20GIF%20%E2%80%A2%20Kitten%20found%20a%20new%20game%20with%20his%20big%20tail,%20hahaha!%20%E2%80%9CEndless%20game,%20cheap%20and%20save%20toy%20%5Bok-cats.com%5D.gif

Poruka
16.636
Ja sam pokušao da saznam šta nude žene od 40+…
https://forum.krstarica.com/threads/sta-moze-da-ponudi-zena-od-40.958947/
Malobrojne žene koje su odgovorile.
Rekle su to što su rekle Ko je zadovoljan.Zadovoljan je.Ko nije,nije.
https://forum.krstarica.com/threads/sta-moze-da-ponudi-zena-od-40.958947/
Ja nisam ništa očekivao tako da mi je svejedno
Sa time sam završio pa otvaram sledeću temu.O nama muškarcima.
Dakle.
Šta ste spremni,šta ste u mogućnosti da ponudite svojoj potencijalnoj partnerci za koju smatrate da bi ste sa njom imali perspektivnu vezu,brak.Šta ste spremni da ponudite u braku.
Emotivno,materijalno,fizički,u svakom pogledu.
Izvolite.

Naravno da nisu htele da odgovaraju kad si ti otvorio temu i kolko u petom postu si uspeo da zakrviš sa likom i da posle naredne dve strane vas dvojica grizete tastaturu pa bi neko ko bi i dao odgovor, bio nebitan.

Darth Vader

Buduća legenda
Poruka
28.627
Naravno da nisu htele da odgovaraju kad si ti otvorio temu i kolko u petom postu si uspeo da zakrviš sa likom i da posle naredne dve strane vas dvojica grizete tastaturu pa bi neko ko bi i dao odgovor, bio nebitan.
Da.Naravno da nisu htele kada sam ja otvorio temu.
Žao mi je ali ja sam "politički nekorektan".
A taj lik je bezobrazan.
Eto neka im otvori ko hoće..
Ja nikome ne idem niz dlaku.

D

Dust in the wind

Gost
Znam zato sam i otvorio obe teme i sveo celu ljubavnu priču na običnu trgovinu.
Šta nudite?
Šta nudimo?
Koliko možeš da vidiš.Ne nude ništa.
To će i dobiti.
Ni jedna se nije ni javila. Onakvim tonom, onako snishodljivim obracanjem ni jedna ti nista nece odgovoriti. Nismo na stocnoj pijaci. Niko ti nece ovde slikati obracunsku listu, ili gomilu novcanica, ustedjevinu, diplomu, sliku stana, postaviti sliku u vesu, da te uveri da vredi. Vide ljudi, uostalom, ko je postavljac teme, covek, koji se vecito svadja sa nekim ovde, demonstrativno saopstava da "ides na ignore", te nece da se bakcu. Zaobilaze.
U celoj temi mahom provejava neka drskost, podsmeh, te sta god koja napisala, nedovoljno je. Svaka, koja vredi, vec je zauzeta. One, koje ostadose same i neudate, dakle ni jednom bile u braku, su ozlojedjene i precenjuju sebe, kao i muskarci, koji su sami. Ili pak imaju bol ili muku, koje nece ni sa kim da dele, pa su svojom odlukom ostali sami. Ovo govorim iz licne percepcije iz mog okruzenja, medju rodjacima, poznanicima, komsija..

Covek vidi i cuje, ono sto zeli da vidi i cuje. Nece nista van toga da sazna. Nece, jer zeli da bude u pravu.
Ti vec znas da zene nemaju nista da ponude, pa se pitam sto li si i postavljao temu.
Mozes sad da pocnes da me ignorises 😀

Darth Vader

Buduća legenda
Poruka
28.627
Ja još nisam ništa napisao.
Evo sad ću.Onako sasvim ozbiljno.Za razliku od mnogih.Evo.Da krenem.Jel da?
Nije mi lako.Samo malo.
Šta nudim.Dakle.Čuje se ova ludača iznad igra se babetina sa unukom i skače kobila ko luda.Idiot.Dekoncentriše.Kao što rekoh.Gde sam stao?Nigde.Da.Dakle.Ovako.
Potencijalnoj partnerci za koju mislim da bi bila perspektivna za ozbiljnu vezu,smem da garantujem,da mogu da ponudim,puno pažnje,razumevanje,poštovanje i pravu ljubav.Da.Jako sam vodio računa da se ne potrošim.Redovno sam čistio svo smeće iz glave.A to je najbitnije.Papir je sasvim čist i sve što ispiše na njemu biće njen rukopis i njeno delo.
Ovako.Telesno sam sasvim zdrav.U sjajnoj fizičkoj kondiciji.Sasvim sasvim skromno ću reći-vrlo pristojnog izgleda.
Ako treba.A videh da je i to neko provukao kroz temu. ( :D) pa šta znam,možemo da vodimo ljubav svaki dan koliko hoće.A "on" je,pa stvarno nemam pojma,sasvim običan,najobičniji,ni mali ni velik,običan.Šta ću mu ja.Takav je.Eto.
To bi bilo to
Sad.Što se tiče.Eventualnog braka.Da.Sad.Ne znam.Normalno ostaje sva dosadašnja ponuda.Ne znam.Možemo da živimo.Kod mene.Ovde.Pošto je ovo moje.Sam sam.Možemo da živimo kod nje ako baš želi.Možemo da odemo u Hrvatsku.Ali tamo nemam nekretninu.Možemo da živimo u Republici Srpskoj ali na selu.Mada ja baš ne bih ali ako želi..pokrenućemo već neki posao..
Dalje..trenutno nemam auto,prodao sam ga..ne znam,imam službeni,auto ko auto nebitan,kupićemo već nešto,nevažan je.Deca iz prvog braka su odrasla i lepo vaspitana.Žive odvojeno.Nadam se da joj neće smetati kad dođu jednom sedmično.Sasvim su normalna.
Sad.Najteži deo.Što se posla tiče.Ja bih izašao iz ovog posla.Našao bih neki drugi posao mada bih radije se bavio nečim.Ne znam.Morao bih da razmislim čime.Tu bih se posavetovao i sa njom.I tako.To bi bilo otprilike to.
Otprilike.U kratkim,crtama.

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.