Muškarci o ženama, žene o muškarcima

На гардероби не пише да ли је јефтина или скупа, али ми можемо изгледати јефтино у скупој гардероби.
Није до цене, него до жене, њеног стила, става, држања.
Најјефтиније изгледају они који истичу колико је нешто скупо и рекламирају марку коју носе, што већи знак :lol:
 
.
 

Prilozi

  • f391d5a578b542519fb02a24a535c4bf--so-funny-funny-shit.jpg
    f391d5a578b542519fb02a24a535c4bf--so-funny-funny-shit.jpg
    19,2 KB · Pregleda: 16
  • funny-differences-between-men-and-women.jpg
    funny-differences-between-men-and-women.jpg
    46,1 KB · Pregleda: 15
On me bije zato što me voli.
Šamar umesto buketa cveća. Masnica umesto bombonjere.
Šta se to dešava u ženskoj glavi koja ovako razmišlja. Nije to retkost, znam i fakultetski obrazovane žene koje ovako razmišljaju. :eek:
To se zove mazohizam! Poremećaj ličnosti.Neke trpe iz straha, sramote, osude okoline, neke su ubeđene da su same krive i zaslužuju batine,druge trpe iz ekonomske zavisnosti...takva žena nema glavu da misli.Jer da ima, znala bi da taj ko jednom digne ruku na ženu, više je ne spušta!
 
Iz uvodnog posta bi se moglo zaključiti da je svet baš skučen: postoji samo seksipil i odeća. Odeća je ili jeftina ili skupa, seksipil ili imaš ili nemaš, muškarcima se ili svidjaš ili ne sviđaš... Kao da su svi muškarci isti i ko da svi traže (istu) ženu... a sve žene (istog) muškarca... Ali opraštam ti skučenost vizije zbog objektivnih okolnosti :)
 
Iz uvodnog posta bi se moglo zaključiti da je svet baš skučen: postoji samo seksipil i odeća. Odeća je ili jeftina ili skupa, seksipil ili imaš ili nemaš, muškarcima se ili svidjaš ili ne sviđaš... Kao da su svi muškarci isti i ko da svi traže (istu) ženu... a sve žene (istog) muškarca... Ali opraštam ti skučenost vizije zbog objektivnih okolnosti :)


Uopšte nisi razumela temu. Uvodni post nije SVE što muškarci misle o ženama. Tek jedno razmišljanje. Iz naslova teme se da zaključiti da ovo nije tema samo za muškarce, već da i žene mogu pisati svoja razmišljanja o muškarcima.

Hvala Ti na opraštanju. :cvet:

Ja Tebe ne smatram skučenom, samo nisi razumela temu. :cmok:
 

Back
Top