Muškarci ne znaju da ližu

Lopov uvek misli da svi kradu.
kvrc je na tvojoj strani samo jos toga nisi svesna.

kad postavis potvrdu da si primila hpv vakcinu ja cu se javno izvinuti..a ti znas da neces nikad :zcepanje:

Nego, jel vas dvoje imate i zajednicki nalog na fejsu? :zaljubljena:
jok, ja sam joj surnjaja

tako uvek kad razgrnes temu da vidis ko pliva po njenom mulju...samo digresije.

zalim te iskreno...:cry:
 
kvrc je na tvojoj strani samo jos toga nisi svesna.

kad postavis potvrdu da si primila hpv vakcinu ja cu se javno izvinuti..a ti znas da neces nikad :zcepanje:


jok, ja sam joj surnjaja

tako uvek kad razgrnes temu da vidis ko pliva po njenom mulju...samo digresije.

zalim te iskreno...:cry:
Srce malo, nemoj plakati, jel ce brzo ona sa posla da te podoji?

Usput, nek te obrazuje makar na nivou osnovne, ovo je tuga.
 
Zamisli taj nedostatak samopostovanja da das liku koji te eto je.be, da govori u tvoje ime :lol:
e bas to ebe me pa me rastura :plez:

aj sad bez muskarca malu drqicu baci pa ces do dnevnika u pola osam valjda da svrsis :rotf:

Srce malo, nemoj plakati, jel ce brzo ona sa posla da te podoji?

Usput, nek te obrazuje makar na nivou osnovne, ovo je tuga.
dobro tetka
 
Zasto?
Pa da se zajebavam
aj zaebevaj se malkice na racun zena pa da vidimo sta ce da te snadje :roll:

Kazi joj da nije frka kad opalis par puta, ali kada si duze prikljucen na izvor gluposti moze da bude zahebano.
tis neka riferova rodjaka?
ne mozes bez mene a?
meduzi je bila ponuda a ne tebi...sam jasan il da crtam?

vrlo poučna tema
tema je ok..samo se razvila od tetki koji q nisu vidlele bogtepita od kad, u nesto pogano i ogavno.
deja vu
 
iz nekog mog skromnog sex iskustva obicno zene sa zakrzljalim klitorisom tesko umeju da se izbore sa oralnim orgazmom..sad ne mora da bude pravilo

Ja nisam kmecala.
Ti si jedan zesci @
Te nije ni cudo sto svako malo budes nogiran
Uzivaj, paznje si dobio i previse
e ako nisi onda ok
ali si je dobila koronicu malu milu... jel tako? :)
kako onda da ti covek billo sta veruje kad ni posao ne znas kako treba, kad treba, sta treba i kada ne treba nikako?

meduza me voli ...ma obozava :cmok:
 
...ali meni to lizanje nije neki užitak... Ne volim kada se previše nadražuje klitoris, neprijatan mi osećaj.
...to lizanje treba biti kratko i u svrsi predigre.. Ne volim da svršavam klitorisom.
A na prethodnoj platformi, i uopste u zivotu, cesto sam susretao misljenje devojaka da su muskarci, generalno, losi u sexu i da se previse fokusiraju na samu penetraciju, ignorisuci klitoris, a da vecina cak ni ne zna gde je klitoris, odnosno .da bi volele da se muskarci vise posvecuju njemu pre i tokom sexa.

I kako sad pristupiti sexu sa nekim novim (sa kim se jos ne poznajes dovoljno u to pogledu) i znati na koje i koga od dijametralno suprotnih misljenja si naleteo? Krenes oral, misleci da ne ispadnes los, kad ono...medjutim... neka koja ne voli to...

Meni je najjači stimulus u zadnjem donjem zidu vagine ... Postoje nervi i na drugim mestima, npr iza međice, oseća se kada se rade kegelove vežbe, ceo taj deo.
Au, ima li neka mapa za sve ovo?!
 

Back
Top