Muškarci ne znaju da ližu

Paula

black cat
Moderator
Poruka
9.848
A na prethodnoj platformi, i uopste u zivotu, cesto sam susretao misljenje devojaka da su muskarci, generalno, losi u sexu i da se previse fokusiraju na samu penetraciju, ignorisuci klitoris, a da vecina cak ni ne zna gde je klitoris, odnosno .da bi volele da se muskarci vise posvecuju njemu pre i tokom sexa.

I kako sad pristupiti sexu sa nekim novim (sa kim se jos ne poznajes dovoljno u to pogledu) i znati na koje i koga od dijametralno suprotnih misljenja si naleteo? Krenes oral, misleci da ne ispadnes los, kad ono...medjutim... neka koja ne voli to...

Au, ima li neka mapa za sve ovo?!
Dovoljno je da se vežba sa ženom sa kojom si stvarno blizak i imate otvoren odnos. Pa vežbaš gde i šta he he

A na prethodnoj platformi, i uopste u zivotu, cesto sam susretao misljenje devojaka da su muskarci, generalno, losi u sexu i da se previse fokusiraju na samu penetraciju, ignorisuci klitoris, a da vecina cak ni ne zna gde je klitoris, odnosno .da bi volele da se muskarci vise posvecuju njemu pre i tokom sexa.

I kako sad pristupiti sexu sa nekim novim (sa kim se jos ne poznajes dovoljno u to pogledu) i znati na koje i koga od dijametralno suprotnih misljenja si naleteo? Krenes oral, misleci da ne ispadnes los, kad ono...medjutim... neka koja ne voli to...
Ma, većini mlađih žena to jako prija. I većini žena uopšte. Ja nisam merodavna, uostalom, osoba će ti valjda reći?!

Paula

black cat
Moderator
Poruka
9.848
Ustvari najpametnije je da ništa ne znaš i da ti je ona,druga.
I da te ona nauči.Sve.Jer ta prva je bila totalno bezveze i tu skoro da ništa nije ni bilo.

I onda držiš cenu i glumataš čednost. ?
Ne, najpametnije je da se ćuti. Ne kažeš koliko je bilo pre, bilo ih je dosta. Kad se kaže dosta to je dovoljno neodređen broj, a žene pali da im je mužjak bio popularan. A kad kaže otkud to znaš zagonetno ćutiš, možda mali osmeh i to je to. Barem to kod mene fino prolazi ?

Mada ja više ne pitam ništa. Više me i ne zanima otkud to zna... Da ne zna ne bi bio zanimljiv. Nije sigurno došao do mene nevin i sigurno da je bilo i dobrih riba i dobrog sexa, pa nismo deca.

BojaMagije

Buduća legenda
Banovan
Poruka
29.459
kako je reforma prosla?
hoce li biti neko parce za debele gladne
ja , forumase :lol:
obzirom da si u ns
mora red da se postuje a red se zna...prvo bogi, pa meduza, pa onda ako ostane, ostala ekipa :lol:

vec mi popunjeni stolovi od 13h do 16h :sad2:

Pre lizanja sve prvo pod mikroskop , pardnon kolposkop.
ove ovde vole vise da ti ga metu u cistoskop
al tako iskreno vole ko da misle kolonoskopom :lol:

Hranite nas salaticama, vegi hrana trazite jace i duze, trudimo se i sad vam smeta sto neko ne zna da lize.
kako ih ebes tako ce da te i rane :rotf:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.