Quantcast

Muskarci najbolji u svemu nemaju srece sa zenama

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.739
A to... Pa ja mislim da su danas takve manjina
Evo recimo ja dobro zarađujem I mogu sebi da priuštim sve što oću
Al umem da koštam živaca baš baš mnogo
Pazi nije sposobna zena ona koja trenutno ima posao da dobro zaradjuje, sposobna zena mozda i nema veliku platu nego ima puno znanja i oce da radi. Isto tako i za muske vredi. Sta vredi zena koja je menadzer i iubija od para, firma pukne a ona vise nista ne zna, a ne zna zato sto je imala nerealan posao i nerealnu platu. Nije ni svesna da je bila parazit.

gost 423947

Elita
Poruka
21.557
Pazi nije sposobna zena ona koja trenutno ima posao da dobro zaradjuje, sposobna zena mozda i nema veliku platu nego ima puno znanja i oce da radi. Isto tako i za muske vredi. Sta vredi zena koja je menadzer i iubija od para, firma pukne a ona vise nista ne zna, a ne zna zato sto je imala nerealan posao i nerealnu platu. Nije ni svesna da je bila parazit.
Pa ne znam sa koga si to na mene reflektovo sad, ja imam zanimanje koje je jako deficitarno i ovde i u svetu, imam veliko iskustvo i dugo sam gradila svoj status. Mogu preći bilo kad bilo gde, eventualno za više para

Što si tako negativan brale

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.739
Pa ne znam sa koga si to na mene reflektovo sad, ja imam zanimanje koje je jako deficitarno i ovde i u svetu, imam veliko iskustvo i dugo sam gradila svoj status. Mogu preći bilo kad bilo gde, eventualno za više para

Što si tako negativan brale
Ja negativan. To isto kao kad bi rekla novinarima da su negativni sto pisu o ubistvima. Znaci oni onanisu na te tekstove. Fuckin idiot

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
29.266
Za kostanje to je znanje, to znam sigurno , a za srecu da nalete, e to je cesto stvarno user....
A ovo za kostanje, to veruj mi da je znanje, to sam video kod mog skolskog, on nanjusi bogatu udavacu za manje od 3 minuta, da ne poverujes....i odmah tema iskoci...Ja ga vodio po BG , za 7 dana je pronasao medju mojim poznanicama sve bogate koje se bile , iscackao skoro pa i ugovorio miraz koliki bi bio , cudo nevidjeno je odradio....i usput sam saznao da su masa njih zainteresovana da me udaju ali za vezu ne bi nikog...
Sto i prilici terminu udavaca...

sinnke

Buduća legenda
Poruka
31.739
Za kostanje to je znanje, to znam sigurno , a za srecu da nalete, e to je cesto stvarno user....
A ovo za kostanje, to veruj mi da je znanje, to sam video kod mog skolskog, on nanjusi bogatu udavacu za manje od 3 minuta, da ne poverujes....i odmah tema iskoci...Ja ga vodio po BG , za 7 dana je pronasao medju mojim poznanicama sve bogate koje se bile , iscackao skoro pa i ugovorio miraz koliki bi bio , cudo nevidjeno je odradio....i usput sam saznao da su masa njih zainteresovana da me udaju ali za vezu ne bi nikog...
Sto i prilici terminu udavaca...
A i to je glodar, sta imas zenu traziti zato sto ima kesha. Takav muskarac je zena

Umri_muski

Buduća legenda
Poruka
29.266
Da najbolje torbaju imali bi srece sa zenama.
To sto oni misle da su najbolji,niko zene nije pitao imaju li zamerki :D
Ma to uopste nije tako....ako idealno seksiras , ona tebe i ne primecuje, samo sex....Druga stvar sto nasi seljaci znaju za jadac pa ako vidi da je dva puta ubo dobro odmah hoce da uceni i naplati pa se ona povrati u realu...

Drugo je na svalerskoj sceni , ali tamo su samo posebni primerci , kojima i nije do veze, bar ne neke posvecene, sve uz put niz put...

Poruka
18.629
BTW, torbanje je ženama pičkin dim, laka razonoda a za tebe glavni životni problem. Malo si prs'o pa zato nisi fokusiran na sebe nego na žene. Seks utiče na sreću ali ne toliko koliko ti misliš. Najvažnija životna stvar koja utiče na sreću je dobar san, da uvek budeš naspavan. Kao posledica dobrog sna je najverovatnije i dobro zdravlje.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.